Reklama

Výprask vařečkou

Cstay (Ne, 18. 7. 2021 - 00:07)

Vy jste vážně nechutný čuráci :D běžte se léčit magoři

Karel Motl (Pá, 16. 7. 2021 - 02:07)

Byli jste v pasťaku dostává se tam ještě na zadek?

Mara (So, 31. 7. 2021 - 08:07)

Otevreme to tema jak to je v pastaku?

Mara (So, 31. 7. 2021 - 08:07)

Otevreme to tema jak to je v pastaku?

Mara (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Ano,pokec o detailu na [email protected]

Mara (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Ano,pokec o detailu na [email protected]

Viola (Pá, 16. 7. 2021 - 02:07)

Mě rodiče trestali za všechno a to na holou.Nejlepší bylo že mám 3 sourozence.Rodiče to jednou přehnali.Bylo mi 11a já mněla svoje první měsíčky a přišla jsem pozdě domů.Mezi dveřma otec s řemenem a už to jelo.Dostala jsem na holou,nevím co bylo horší bolest,to,zě všichni viděli moje přirození,chlupy,zadek a nebo,že věděli,že už mám menstruaci.Tenkrát jsem nevěděla co dělat.V 17ti letech nastal den kdy jsem se rozhodla.Mněla jsem uklidit dům,protože bratrovi mněli přijít kamarádi a já neuklidila.Rodiče přišli,když už tam kluci byli.Otec řekl svlíkni se do naha.Šel si ven pro prut a já nesvlečená,tak mně svlíkla máma i s tátou (samozřejmě jsem se bránila)přehnul si mě přes koleno já bez kalhotek,rozepnul mi podprsenku,máma mě držela a táta mě zmlátil před všema.V den mích 18tin jsem se zbalila,rodičům nechala dopis,že odcházim a doteď jsem je neviděla.Je mi 24 mám vystudovanou vysokou školu,pracuji jako ošetřovatelka v zoo,jsem těhotná mám přítele a baráček.Rodiče nesnášim a nechci je ani vidět,těch výprasků bylo víc.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Šílené. Úplně to prožívám, protože mě se to stávalo taky. Nejhorší nebyla ta bolest z bití, ale to ponížení. Často jsem byl bit bez příčiny, nebo za někoho jného. Prostě máma neměla dobrou náladu, tak si jí zlepšila tím, že mne zbila. Taky jsem musel úplně do naha většinou jsem při tom měl erekci. Někdy jsem i vyvrcholil. Často to bylo doslova bizarní. Přijeli strejda s tetou (její sestra), a dvě malé neteře a ona mne před nimi bila tak dlouho, dokud mi nepřišla ejakulace. Holčičky nakonec i teta, z toho měly svátek. I já jsem utekl v den svých osmnáctin a brzy jsem se oženil, a dobře.

Pavel (So, 10. 7. 2021 - 18:07)

Vařečkou jsem dneska seřezal mého nezdárného synovce Petra. Je mu jedenáct a je u mě teď na prázdninách, mám ho na celý červenec. Vařečku jsem použil nejen na je ho zadek, ale i na jiné části těla, je na to docela vhodná. Stalo se taková věc – z účtu mi zmizelo asi tisíc korun, ten šikovný hošík se mi tam naboural, hrál hru a přikoupil si nějaké rozšíření… To jsem dnes po obědě zjistil. Tak jsem si klučinu zavolal a uhodil jsem na něj. Jenže Péťa zapíral, nic prý o tom neví…Tak jsem si došel pro vařečku, kluk si musel stoupnout doprostřed pokoje, předpažit a nastavit dlaně. Začal jsem ho bít. Čekal jsem, že bude uhýbat, ale kluk kupodivu při výprasku na ruce držel a vydržel hodně. Za chvíli měl dlaně červené, vyhrklo mu i pár slziček, ale stále opakoval, že o tom nic neví. Tak jsem to udělal jinak. Kluk si musel sundat kotníčkové ponožky a jít bosky do pokojíku, kde spí. Tam si musel lehnout na břicho na postel. Pak musel ohnout nohy v kolenou a zvednout je, aby holé paty byly nahoru. A začal jsem ho bít na bosé nohy. Chvíli to vydržel, zatínal prstíky, ale držel. Pak se rozeřval, slzy mu stříkaly z očí a v záchvatu pláče se přiznal, že to udělal. Takže tím skončil poněkud bolestivý výslech (mohl si za to sám, hrdina…) a přistoupil jsem k potrestání. Péťa si musel svléknou kraťasy a pak i trencle. Znovu se musel položit na břicho. Pak jsem mu povytáhl tričko, aby nezakrývalo zadek… A kluk byl bit jako žit. Dostal vařečkou i řemenem, na tu jeho holou. Řval a bulil a jeho zadnička byla rudá jako rajče.

Martin (So, 10. 7. 2021 - 08:07)

Můj syn dostal první výprask v pěti letech Rukou po zadku ale k pritlacil na síle kluk brečel prosil mě a při posledních ranach si nacural do teplaku Brečel zalikal se hladil si zadek Byl to jeho první výprask Dcera je o tři roky mladší byly ji tenkrát 2 roky a ta dostala taky první výprask asi v 7 letech Na holy zadek už při prvni moji silné raně si učurala měl si ji ohlou prez kolena a po 10 silných ranach se celá počurala Zadek měla horký červený a ještě ten den šla klecet před manželku odprosila ji za to že zlobila a byla drzaTed je holce 10 synovi skoro 13 a dostávají už výprask společně Boji se oba Zavolám je do kuchyně oba si musí kleknout a vyslechnout si moje kázání a to hlasitě Jak už mě serou jak dlouho nebyli bití a že se mají na co těšit Oba už Brečí Já vyzvednu holku že země protože vidím že si dává ruku mezi nohy Je pripocurana To strachy ví co jí čeká Pošlu ji na WC.. Klukovi porucim ať vstane že nejprve potresteme jeho lež Dostane dvě facky že taktak se udrží na nohou Pusa je potrestana už jsi nedovoli lhát Zarvu na něj Brečí ruce má na obličeji Holka se vrátí z wc
Tu serezu rovnou vareckou na holy zadek Křičí.. Tatínku au už dost Tatiiinku už dost aaaaauuuuuuauuuu neeee prosím to bolí už dost Tatiiinku můj už dost auuuu Sjede mi na podlahu tam dostane poslední 3 rány Je pod ní louže počurala se Zalyka se pláčem Vyzvednu ji ze země obleknu ji počurany ryfle i s kalhotkami a jde ubrecna klecet Pak se věnují klukovi To co viděl a slyšel sestru prosít nevydržel a strachy se pripocural Neposlal jsem ho na WC Rekl jsem potresteme ruce za krádež Musel předeme natáhnout ruce dlaněmi na horu a prez každou dlaň dostal tři šlehy lískovým proutkem Křičel Tatiiinku auuuu já už nebudu krást Ruce si hladil o kalhoty co už byly celý mokrý Teďte střískam tak že se rovnou poseres Tím proutkem mu sesviham zadek Křičí jako Sestra prosí mě Sjede mi na zem klekne si předemnou sepne ruce a prosí abych přestal Je pod ním velká kaluz je mu jedno ze při výprasku si do ní i lehl Jen mě prosí a slibuje hory, doly 10 minut se ještě sviji bolestí Pak si pokleci a pak oba musí po sobě uklidit... Musí oba poslouchat Jinak vědí že bude výprask že Budou počurany a že se budou svijet bolesti
.

M (Ne, 5. 9. 2021 - 17:09)

Boze,ty jsi ubozak a na nemozne hovado.

Zaza (Čt, 8. 7. 2021 - 22:07)

Jestli chcete dostat výprask napište [email protected]

Martin (St, 14. 7. 2021 - 12:07)

Já chci, je mi 14 let

Filip (St, 21. 7. 2021 - 23:07)

Napiš mi na email [email protected]

Zaza (Čt, 8. 7. 2021 - 22:07)

Jestli chcete dostat výprask napište [email protected]

Pavla (Pá, 2. 7. 2021 - 19:07)

Vita - no cetla jsem tu že sji nechtel komunikovat, odpovídat a tak

Víťa (Pá, 2. 7. 2021 - 21:07)

Kde konkrétně jsi to četla? Všem, které mi napsaly na mail, jsem odpověděl.

Pavla (Pá, 2. 7. 2021 - 09:07)

Vita - ano položila jsem mu otázku... a už se neozval, no a na tebe jsem v historii tady taky našla nepěkné věci, že moc nekomunikuješ.
Cstay - jojo ale podle toho co jsi psal tak to řešíš spíš u starších

Cstay (So, 3. 7. 2021 - 00:07)

Psalas, že tě zajímají zkušenosti, rády a prostě pokec, tam není problém ani u mladých :) Třeba přijdeme na něco zajímavého

Víťa (Pá, 2. 7. 2021 - 10:07)

Cože? Ono je to naopak, nekomunikuje spíš druhá strana. Když mi někdo napíše na mail, tak odpovídám vždy.

Reklama

Přidat komentář