Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Pulec (Po, 2. 8. 2021 - 18:08)

Ahoj Anežko a jak pak jsi na tom teď a máš plinku nebo kalhotky jestli hceš napiš na [email protected] rád bych se staral o takové dítě

Návštěvník (Ne, 18. 7. 2021 - 12:07)

Navštivte JIP a přehodnoťte své blbé příspěvky o dávání plen za trest, je tu hodně vláken o čůrání a kakání. Až je budete ze zdravotních důvodů potřebovat ,nebo vaši blízcí. Budete rádi, že vám je zdravotní sestry a bratři s úsměvem vymění. Každý to štěstí nemá ani v domácí péči, se nedokáží někteří slušně a s láskou k ležícím chovat.

Pokadil jsem se (So, 17. 7. 2021 - 14:07)

Prosim pomoc je mi 14 a strašně se mi libí když se pokakam a nevim co mam dělat

Anežka (St, 14. 7. 2021 - 09:07)

Ahoj, omlouvám se za neaktivitu, po posledním příspěvku mě zase přešla chuť něco psát, ale upřímně nechápu, že se ještě divím. Očekávám, že mi sem hnedka zase někdo bude nadávat nebo tak něco, takže to opět bude asi jenom osamělá zpráva. Plenky pořád nosím a trochu se bojím, jestli se mi podaří s nimi někdy přestat. V červnu jsem se je snažila omezit, zkoušela jsem nad tím získat zpět aspoň částečnou kontrolu, ale po týdnu jsem od toho upustila. Ne, kvůli tomu, že by to nešlo, ale spíš se mi nechtělo dál to řešit, hlavně během zkouškovýho, když jsem byla v dost velkým stresu a ty plenky mi od něj pomáhali. Takže se pořád počůrávám nevědomky. Když je teplo, tak je doma nenosím vůbec s tím, že se snažím hlídat si to, ale prostě se občas počůrám do oblečení. V té plence to je v těch vedrech hrozný a bojím se, abych z toho neměla nějaké intimní problémy. Začala jsem chodit na brigádu, tam si beru různě, když je vedro tak jenom inkontinenční vložku, jinak normálně plenku. A taky to vybírám podle outfitu. Většinou beru drynitesku, ale u ní mi vadí, že ji musím oblékat jako kalhotky, takže ji beru většinou pod sukni. Pod kalhoty nebo šortky beru zalepovací, takže většinou pampersku, občas si vezmu něco většího, ale jen do volného oblečení. Ale nejlepší mi na to přijde třeba plisováná midi sukně, nebo midi šaty. Je fakt že jsem musela trochu upravit šatník, ale stejně poslední dobou trochu měním svůj styl, dřív jsem pořád nosila všechno hrozně upnuté, minisukně, legíny a tak, teď to trochu měním za takový ten dospělejší styl. Ale abych se vrátila k plenkám, poslední dobou se celkem často i pokakávám, není to nevědomky, to se doufám ani nikdy nestane, ale povolila jsem uzdu a prostě už s tím nemám takový problém. Už se mi i párkrát stalo, když jsem byla někde venku (jednou dokonce v metru :D ), že jsem potřebovala a nějak jsem se zamyslela a prostě si neuvědomila kde jsem, tak jsem zatlačila a bylo to. A to jsem se pak rychle probrala ze zamyšlení, ale už bylo pozdě :D . Docela hustý zážitek, pokadit se dál od domova a pak muset jít s plnou plenkou až domů. Párkrát jsem byla i ve fitku, ale to jsem brala jenom vložku a vždycky bodyčko, legíny a přes ně ještě šortky aby nic nebylo poznat. Taky jsme byly se ségrou na výletě, tak to jsem teda měla už velkou plenku, ale taky pořádně schovanou. Ségra o tom sice už ví, ale stejně nemusí všichni vědět že nosím plínky. No a k ségře, snažím se přestat se před ní stydět za plenky, celkové se snažím prostě přijmout že to je už součástí mně samotné, takže když jsme třeba vyrážely na tu túru, tak jsem se jí ještě doma zeptala jestli mi není vidět plenka, nebo jsem jí už párkrát řekla, že jsem se počůrala a tak. Vždycky jsem z toho dost nervózní ale fakt se za to chci přestat stydět. Zatím to nevypadá, že bych s plenkama měla brzo přestavět, takže si musím zvykat. Navíc jsem si celkem jistá, že se to někdy dozví i někdo další, takže chci být připravená. Pořád přemýšlím, jestli si nemám zajít k doktorovi a nechat si zapsat inkontinenci, ale bojím se že to z toho není cesta zpět. Tak zatím, už tu sedím tak hoďku pokakaná, tak se musím dát do pořádku a začít něco dělat :D Anež

Pavel (St, 28. 7. 2021 - 22:07)

Ahoj Anežko nechceš se poznat

CD95 (Út, 27. 7. 2021 - 12:07)

Ahoj Anežko, je super že zase píšeš. Už jsem se o tebe bál. Ve zkouškovém a stresovém období se na omezování plínek vykašli. Jestli ti to pomáhá, tak je nos a používej. Chápu, že vedro a plenka není úplně fajn, těmi intimními problémy to trochu zavání. Pořád nosíš ty velké Teny? A jakou si měla na tu túru se ségrou? A jak na to reaguje ségra? A pokakáváš se jenom z pohodlí, nebo je ti to nějak “příjemné”? A jaké plenky máš na pokakávání? Měj se krásně, na nadávající se vykašli a zdraví CD95

Nelča (So, 17. 7. 2021 - 12:07)

Ahoj, chápu, že některé příspěvky tady docela dokážou odradit, ale celkem často to tady čtu a asi ani nepočítám, kolikrát jsem s plenkami chtěla začít, ale zatím jsem ještě nenašla odvahu. Do kalhot už jsem to zkoušela, ale ten úklid atd. je dost složitý a ne zrovna příjemný. Jen když tak čtu tvůj příspěvek, je nošení plínek dosti omezující. Ale vypadáš, že toho rozhodnutí nelituješ. Opravdu ti to psychicky pomáhá? Protože je pravda, že kdyz člověk tu potřebu pustí do oblečení, je to dosti uvolňující.

Zadek4 (Ne, 18. 7. 2021 - 14:07)

Tak když tě lakájí, tak do toho jdi. Jsou od toho a i ten úklid je snazší. Já je používám jen na pokakávání a jsem rád, že to umím pustit jen když chci. Prostě jsi je kup v lékárně, či zdravotnických potřebách a tvař se, jako by jsi kupovala cokoliv jiného. Tak přeji ti, abys našla odvahu.

Pavel (So, 17. 7. 2021 - 15:07)

Ahoj taky když mám plinky tak se cítím příjemněji a nosím je skoro pořád a na noc taky používám dudlík a je to příjemné neboj se a vyzkoušej plinky je to nádhera je mit

Zadek4 (St, 14. 7. 2021 - 17:07)

Ahoj Anežko, tak budu první, kdo ti odpoví. Tak gratuluji ti a potěšila jsi mě, že jsi krásně rozjela to pokakávání. Když nosíš ty plenky tak je dobré je řádně využívat i na pokakání, pokud to z nějakých důvodů není zrovna nevhodné. Tvá neaktivita mě docela mrzela, myslel jsem, že už jsi se na to vykašlala. Tak alespoň pro mě sem piš a odpovídej. :-) Nicméně pokakání venku musí být adrenalin, ale neuhlídat se a pokakat se v metru? Muselo to být určitě cítit. Bylo to ve vlaku nebo už ve stanici či na eskalátoru? Jen ze zvědavosti se zeptám v jaké stanici, případně mezi jakýma stanicema jsi to pokakání udělala? Nebo alespoň na jaké lince to bylo prozraď. Ještě mám dotaz, jak často se do plenky nejdříve pokakáš (případně až poté i počůráš) a jak často se pokakáš do již počůrané plenky? Co preferuješ? Těším se na odpověď, Z4

Anonym (Čt, 8. 7. 2021 - 21:07)

Taky se mi líbí když si čurám do plen a nevim co s tim dělat je mi 14 a teď to začalo že se i pokadím a libí se mi to a fakt nevim co s tim dělat

Miki (Pá, 9. 7. 2021 - 00:07)

Nazdar,
tak to musir rict mame a budete muset k doktorovi, aby te vysetril a vyloucil jakoukoliv horsi nemoc, nez jen inkontinenci. Rodice za tebe maji odpovednost do tvych 18ti, takze do te doby je musis o svem zdravotnim stavu a vsem okolo informovat. Az budes dospely a budes si vydelavat, tak si delej v ramci zakona co chces, ale zatim urcite ne. A kde beres ty pliny, nebo kdo ti je kupuje? A nedelas z nas pitomce, vid ze ne.

Anonym (Út, 13. 7. 2021 - 10:07)

Ne nedělam si z vas pitomce kupuju je na internetu

Pulec (Út, 13. 7. 2021 - 16:07)

a co pak máš ted plenky

Anonym (Pá, 16. 7. 2021 - 23:07)

Ano zrovna mam na sobě pokakanou plenku a fakt s tim chci přestat ale mamě to řikat nechci

Pokadil jsem se (So, 17. 7. 2021 - 01:07)

Ten anonym jsem ja založil jsem si učet

xxx (Po, 5. 7. 2021 - 18:07)

Ahoj vlasti dají se sehnat ale pro českou distribuci bohužel ne musíš třeba na amazonu v Německu nebo nechat poslat do ČR nebo zkus najít jinde například Huggies GoodNites Tru-Fit.

Vlasta (Po, 28. 6. 2021 - 20:06)

Ahoj zdejší komentátoři, nevíte někdo jestli se vyrábí natahovací plenky jen se savým předním dílem ? Něco jako slipy a nebo kalhotky .Děkuji za vaše odpovědi a případné rady kde koupit.Velikost S.Pro mého syna.

Pavel (Po, 28. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Vlasto myslím teda že ne ale třeba někdo o něčem třeba ví

Miki (Po, 28. 6. 2021 - 02:06)

Ahoj Vlasti,
uz asi spis, ale ja Ti dekuji za inteligentni komunikaci. Ale ono je to prave s tema plinama trochu osidne, protoze kdyz je mas na sobe, nebo je ma dite, tak se nedaji jen tak za par vterin svleknout a vykakat se. Me to tedy vadi a vubec mi to nevoni, ale proste se to stava jak detem, tak dospelym. A nekdy-protoze ty pliny uz nosim nejaky rok a trochu se znam-tak stejne nikdo neni doma prorokem a nekdy kdyz si chci vyjit na volno, tak ten napad zamitnu a stane se mi nehoda. Takze jsem mel dobrou predtuchu. Ja vyrustal na latkovkach a gumovych kalhotkach, ktere se prodavaly bezne v NDR v drogeriich- jenze mely slabe gumicky, ice ted si objednavam od incontinenceshop.com. Ty maji v pase i v nohavickach takovou pruznou lemovku, ale ta neudrzi ani suche pliny/davam si 2, 90x95cm a vydrzi mi nekdy na 3, nekdy na 4 pocurani/ Ale ja tu lemovku odparu a a odnesu je ke svadlenkam,+ namerenou sirsi pradlovou gumou do nohavicek i do pasu. Ony maji totiz teflonovou patku na sicim stroji, takze sit igelit pro ne neni problem a zasiji mi to vsechno do tunylku a jeste prosiji, aby se mi ty gumicky pri noseni nekroutily-coz mi driv docela vadilo a vlastne vadi stale. Mam i latexove gumove kalhotky, ale ty si moc nedavam, protoze ony maji takovy hodne gumovy omak a na to se mi vic libi ty celoigelitove. Tay si rad hladim. Je skoda, ze jsi nemela moznost vyzkouset noseni latkovych plen a gumovych kalhotek, mozna, ze bys vzhledem ke sve uprimnosti a otevrenosti o nich neco i napsala. Tak ja je dostaval nejak do puberty, konec jejich noseni je zapsan cernou kridou v komine, Ale resil jsem to divcimi modrymi trenyrkami s kapsickou, co mi zbyly z nejake spartakiady. Jen jsem do nich vlozil igelitovou plinu a 2-3 latkove. Ale ta bavlna to nebyl muj salek caje, takze jsem si pri hratkach v suterenu jedne bytovky ukradl divci bile silonove kalhotky do kterych jsem si vkladal vse predem popsane. Jinak mamka ze me chtela mit asi divku, tak mi do sve skrine krome roztrhanych puvcochacu podstrkovala i divci a damske kalhotky v mych velikostech a treba i kombine. Podprsenku jsem si uz musel koupit sam, abych byl jako divka. Ja jezdil sluzebne do Bavorska a v lekarne si objednaval gumove kalhotky od Suprimy. Byly sice svarovane a ne tak pruhledne, jak bych si pral, ale byly rozhodne lepsi nez ty z Benesova, po te co se Ivan rozvedl s Jitkou, ktera je sila velice dobre i z toho puvodniho igelitu z Fatry. No a pak jsem zkousel pres ceske latkove pliny nasazovat a nosit gumove kalhotky z celeho sveta a nakone c jsem skoncil u tech vyssich od incocntinenceshop,com-mam rad zlutave-nebo tedy telove, ale takove jsem neobjevil. A nebo od new-mode.de z Lipska. Ti maji tu barvu caramel transparent, ktera je velice blizko te moji vytouzene, ale ty vyske gumove kalhotky Clara maji jen uzky rozkrok, kam se mi moje pliny nevejdou, tak jsem zkusil Miami a ty jsou jak dost vysoke/z gumovych kalhotek nesmi vycnivat latkova plina, protoze v pripade pocurani tu vlhkost prenese na lozni pradlo, nebo na obleceni/ takze tohle ony splnuji a maji i dost siroky rozkrok na to moje siroke baleni/nedelam to kvuli kyclim, jako u miminek, ale proste tu 90cm plinu slozim na 1/3 a nasadim si je/ i maji sinejsi gumicku jak v pase, tak v nohavickach a tak mi udrzi na miste i pocurane pliny. Vis ja se s tim nechlubim, proste mamurgentni mocovou inkontinenci, tak je mit musim, protoze nehoda se muze stat behem par vterin. Mam je na sobe i doma, a casto v nich i spim, ac nocni pocuravani u me skoncilo v puberte, ale treba kdyz delam cinu, tek od toho nemuzes odejit a kdyz je chledneji, tak mam rad slabsi luxusnejsi damske leskle puncochace okolo 15DEN, ale ven pod kalhoty si oblekam 40-50DEN, protoze ty pavucinkovee by asi neprezily ani jednu prochazku-staci kaminek v bote a je po nich. No jeste jednou Ti dekuji za slusnou a rozumnou tez inteligntni komunikaci a budu se tesit, az se opet ozves. Cauky M

Reklama

Přidat komentář