Reklama

Děti a punčocháče.

Bedřich (Pá, 16. 7. 2021 - 08:07)

Nejednou jsem byl na Slovensku. Žádny chatrče jsem nevidel, až na ty cikánsky. Jeden dobrej známy mi jednou řekl, když jsem mu pověděl co Čech to mutikant, že co Čech to pytomec. Ve tzvém případě měl určitě pravdu.

Jan (Ne, 11. 7. 2021 - 11:07)

Asi v deseti letech jsem si uvědomil, že mě vzrušují kluci asi mého věku, když jsou vyzutí do punčocháčů. Je to už hodně dávno, byla to 70. léta. V zimě jsem ve škole koukal klukům po nohách, ale většinou měli bačkory, skoro tedy pořád, takže kousek punčocháčů jsem zahlédl jen na nártu. Někdy měli ještě na punčochách ponožky, takže pak jsem to nepoznal, že mají i punčocháče. Ale někdy jsem měl štěstí a občas některý kluk byl vyzutý do punčocháčů. Pozoroval jsem jeho nožky, přes punčocháče se hezky rýsovaly prstíky, patičky i chodidla. Ale díval jsem se opatrně, aby na mě nezařvali co mi čumíš na nohy, vole? Při převlékání na tělocvik jsem si to taky užíval, tam jsem uviděl, i kdo měl ponožky na punčochách. V ten den byla většina kluků od rána ve škole ve cvičkách, takže nohy jim byly vidět víc, než v bačkorách. A když byl někdo jen v punčochách, tak ten pak musel cvičit bosky. Kluci si před tělákem punčocháče vysvlékli a obuli si na bosé nohy cvičky, kdo měl na punčochách ponožky, tak si je taky někdy oblékl, aby nemusel být ve cvičkách naboso. No a kdo cvičky neměl, musel být bosý, v bačkorách nesměl cvičit nikdo. Toto jsem si tedy užíval, zejména začátek převlékání, když si kluci zuli cvičky a stáli v šatně na zemi vyzutí do punčocháčů. Ale chtěl jsem zažít víc, toužil jsem osahat nohy klukovi zutému do punčocháčů. Tak mě napadlo, že si na nějakého počkám, vyzuju ho a užiju si to. Ale samozřejmě ne z naší školy. Jezdil jsem kůuli tomu na druhý konec města a vyhlížel si kluka, mezi dětmi, které šly z odpoledky, nebo z nějakého kroužku. Jednou jsem si tedy dodal odvahy a vydal se nenápadně za klukem asi mého věku, ala byl menší a drobnější. Šel jsem za ním až do domu a na chodbě jsem ho rychle povalil na zem. Byl překvapený, jen prosil nebij mě, co chceš? Bít jsem ho nechtěl, jen jsem mu rychle vyzul zimní boty. Nijak se nebránil. A měl jsem štěstí, kluk měl punčocháče. Tak jsem mu osáhaval nožky přes punčocháče – na nártech, prohmatal jsem u prstíky a pak jsem mu sahal hlavně na chodidla, drbal jsem ho na patičkách, pod prstíkama, klučina se smál a kroutil nožkama, lechtalo ho to. Já jsem byl vzrušený a měl jsem vlhko v kalhotách. Pak jsem odešel, zalezl jsem do nejbližšího průjezdu a tam jsem onanoval, až jsem se udělal. Semeno jsem ještě neměl, jen trochu vody, ale měl jsem silný orgasmus. Pak jsem to po nějaké době zopakoval, zase jsem sledoval kluka, na chodbě v domě jsem ho povalil a vyzul mu boty. Jenže klučina měl ponožky. Tak jsem mu je sundal, i to mě celkem vzrušilo, ale ne tolik jako ty punčocháče. Osahal a zlechtal jsem mu bosé nožky, bál se mě, nebránil se. Tak jsem si pak dodal odvahy, klukovi jsem rozepnul kalhoty a nahonil mu holého pindíka. A pak jsem vždy po nějaké době takto chytil a vyzul kluka, ještě asi pětkrát. Tři měli punčocháře, jeden pak ponožky a další podkolenky, těm dvěma jsem to sundal, museli být bosky, ponožky, podkolenky musely dolů… Všem jsem osahal a zlechtal nožky a vyhonil jim pindíky. No a pak jsem zase po nějaké době vyzul kluka, jenže on se docela bránil a pral, ale přemohl jsem ho. Ten měl punčocháče a já dostal chuť mu je stáhnout, hrozně mě to vzrušilo. Tak jsem z něj začal stahovat kalhoty. Kluk se hodně bránil, dalo mi to dost práce. A při stahování punčocháčů to bylo ještě horší, bránil se jako lev, dokonce mě kousal. Naštvalo mě to. Když byly punčocháče dole, tak jsem ho nejdřív pořádně zbil, jinak bych ho nezmohl a nemohl bych ho osahat. Kopal bosýma nohama a několikrát mě praštil pěstičkou, měl dost sílu. Ale dostal jsem ho pod sebe a zasypal jsem ho ranami, až se rozbrečel, roztrhl jsem mu ret, takže mu tekla krev. Teprve potom se mi povedlo mu pořádně osahat bosé nohy. A než jsem ho zonanoval, tak jsem ho položil na břicho a úplně mu svlékl trenky. A nařezal jsem mu pořádně rukou na holou, za to, jak se zuřivě bránil. Plakal a už jen ležel a trpěl. Pak jsem ho obrátil břichem nahoru a vyhonil jsem mu pindíka. Za chvíli se udělal a pořádně vystříkl. Muselo mu být tak dvanáct, byl malý, myslel jsem, že mu je deset jako mě. Býval bych ho nechal, proto byl dost silný, mohl jsem dopadnout hůř. Byl jsem potlučený, poškrábaný a měl jsem monokl a taky kousance na rukách. Doma jsem řekl, že jsem se popral s klukama ve škole a byl jsem pořádně bit. Pak už jsem s tím zouváním cizích kluků přestal.

P (Pá, 9. 7. 2021 - 08:07)

To aspoň vidíte že je to mám online výuka jazyků jestina a čeština. Prostě dětské punčocháče jak pro větší děti chtějí s tím nic nikdo neudělá.

Návštěvník (Ne, 4. 7. 2021 - 09:07)

To víš že jo.

Návštěvník (Pá, 2. 7. 2021 - 16:07)

Tebe rodiče nenechali chodit do školy???

(Pá, 2. 7. 2021 - 13:07)

Taky je postižená?
Skus te si přečíst svrchu dolú.

M (Čt, 1. 7. 2021 - 08:07)

Cvičí už na září až půjde zpět do školy či školky.............. A otázka dne když se nám trochu ochladilo dali by jste dítěti teď punčocháče pod kalhoty dlouhé či krátké kalhoty např kraťasy.

Marta (Čt, 1. 7. 2021 - 11:07)

Dcera, když chce jít večer nebo v podvečer ven v kraťasech, tak jedině když má pod nimi silonky. Bez nich by jsem jí nikam nepustila.

4 (Út, 29. 6. 2021 - 12:06)

O

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 23:06)

Á tady se někdo učí abecedu ........

3 (Út, 29. 6. 2021 - 12:06)

K

2 (Út, 29. 6. 2021 - 12:06)

A

1 (Út, 29. 6. 2021 - 12:06)

P

Milena (Ne, 27. 6. 2021 - 17:06)

Syn nosí punčocháče pro doma dětské bavlněné punčocháče jako domácí oblečení ale má je i na spaní s jednorázovkou je postižený ADHD retadaci takže pleny bohužel musí mít stále jak doma tak i venku jinak nic a že má punčocháče bavlněné tomu taky nevadí vždy když má punčocháče a plenky jednorázové či látkové tak stejně je i na invalidním vozíku ale tam se musí i poutat na vozíku s 3 bodovými pásy a v autě má speciální auto sedačku udelanou pro větší dítě kterému je 10 let ale není to vůbec poznat že mu je 10 let vypadá tak na pět let.

1 (Ne, 20. 6. 2021 - 07:06)

Vsetki jste pitomci a šašci běžte do cirkusu tam vás přijmou hned a bez váhání a dají vám klec.

Návštěva (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Nás kluk 14 let také nosí silonove punčocháče 20 denní s kraťasy prý to ve škole viděl u pár kluků tak je má také prostě se je naučil nosit vždy když nikam jde tak musí mít silonove punčocháče 20 denní ale většinou tělové barvy černé má také hlavně v zimě pod kalhotami či tepláky a nebo zimní kombinézou na lyže jinak je mu fajn v nich když mu chci abych si vzal termo prádlo v zimě tak mi řekne až si ho nikam strcim. Že chce jenom punčocháče a nic jiného když jede na kole tak jenom punčocháče ale na hole tělo a pak jenom kraťasy a svoje oblíbené boty prestige větší dětské hřiště 37,5 ale stejně má 36,5 více mu už prý nevyrostou podle lékařů.

NNNNNNN (Po, 14. 6. 2021 - 10:06)

14 let má už asi 10 let i nohu v botách prestige má stejnou, takže je jisté, že už mu neporoste. Natvrdlej je po tobě, takže s určitosti můžeš říct, že je tvůj. Píšeš blbosti, ale alespoň se zasměji. Se divím, že tě to baví Š A Š K U přiblblej!

Nikto (Čt, 17. 6. 2021 - 07:06)

Za chvíľu prekoná rekord. Už 4 dni nenapísal žiadnu blbosť.

(Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Já jsem dneska ráno viděl dvě děti kolem asi tak 12 až 14 let šli s rodiči to nevím kam ale šli na vlak u holky bych pochopil že chce punčocháče silonove 20 denní ale u kluka mi to připadá trochu blbé je to by mohl vydržet v kratasech jenom ale měl punčocháče ale zaslechl jsem jak mu mamina říkala že když si bral punčocháče tak si mohl trochu nechat oholit nohy prý vipada blbě takto a on to nevěnoval pozornost.

N (Ne, 13. 6. 2021 - 06:06)

Dali by jste dítěti většímu či menšímu v létě punčocháče kdyby je chtělo jak dětské bavlněné či punčocháče silonove 20 a 40 denier.?

Reklama

Přidat komentář