Reklama

Lechtání partnerky

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 06:02)

JÁ SEM ALE ŠÍLENĚ LOCHTIVÁ NA CHODIDLECH SESTRA VŽDYCKY PŘÍJDE DO POKOJE A JÁ TŘEBA KRESLÍM A SESTRA MĚ ZAČNE LOCHTAT NA BOKU A JÁ UŽ VÍM ŽE PŘÍJDE LOCHTANÍ A VŽDYCKY MĚ VEZME DO NÁRUČE A DÁ MĚ NA KOBEREC A ZAČNE LOCHTAT PODPAŽÍ A JÁ SE MŮŽU ZBLÁZNIT SMÍCHY A JEDNOU S JEJÍ DOBROU KAMOŠKOU MĚ LOCHTALI 5 HODIN. A JEDEN KAMARÁD ZE SKOLY ME přišel z jeho sestrou a začli lochtat

Ahoj Markéto, napiš mi na mail a pokecáme o tom ;-)

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 11:01)

12 let

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 08:01)

Alja

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Luckyn

Markéta (Ne, 23. 1. 2022 - 17:01)

Já sem hrozně lochtivá sestra mě připoutala k židli a lochtá mě a teť přišla její kamarátka takže mě lochtají teťko na nohach sestra mě lochta pod paží a já se můžu zbláznit smíchy a teť přišel sestry přítel a bude mě hlídat a teť mě dal do postele a lochtá mě na nohách a tet pod páží a já se pochcala a dal mi přes ruce a přes zadek a sestra mě lochtá

Tickler007 (St, 26. 1. 2022 - 10:01)

Marketo, kolik ti je? Napis na:
[email protected]

Marketa (Ne, 23. 1. 2022 - 14:01)

Já sem strašně lochtiva a moje sestra mě vdycky popadne do náruče a dá mě do postele a spoutanou mě zlochta a její kamarátka vdycky ke mě příjde spoutanou mě zlochtá pod paží a sestra lochtá na nohach a ja se směju a vdycky se počůrám a tak když zlobim tak prostě dostanu facku nebo přes ruku nebo přes zadek ale spís dostávám přes ruce vařečkou dostanu na zádek a teť to musim ukončit přišla sestra takže zase mě zlochta teť to tam připravuje a už mě voľá takže de se zlochtat teť mě popadla a dala do postele a lochtá mě takže čus

Markéta (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Já sem šíleně lochtivá a sestra mě lechtá v spoutanou v posteli ještě jednou Kamarátkou a ta kamarátka mi lochtá nohy a sestra lochtá v pod paží a já se můžu zblaznit smíchy a ještě mají přijít sestry Kamarádi takže budu zlechtana v pod pod paždím a zase se počůrám a dostanu na zadek od sestry a budu brečet a když uteču ven tak tam zase mě chytí mojí sestry přítel a budu venku zlochtaná a budu potrestána že nemůžu na tablet 10 měsíců a když to poruším tak nemůžu ven a budu zavřená doma ještě s mojim bratrem kterému je 15 let bude mě lochtat v posteli v pod paží a já se ždycky počůrám a dostanu na zadek od sestry který je 21 let

Darek (Pá, 12. 11. 2021 - 01:11)

Už to nikdy neudělám! Měl jsem v parádě jednu exluzivní paničku a ta také měla ráda lechtání a tak jsem jí trošku více polechtal a ona mě za to prochcala štůzok. Jak to rychle proteklo jsem zůstal jak opařený a 6 tejdnů trvalo než vyschnul. Raději to nedělejte pokud si přímo nechcete kupovat novej štrůzok. A na víc se ta mrcha už neukázala, asi se styděla!

Jako jde ti to dobře, si pokaždé vymýšlet jiný příběh, ale víš, co nám všem s tím prochcaným štůzokem můžeš??!

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 18:11)

Čau, je mi 15 a jsem z Teplic, klidně pokecám o lechtání jestli budete chtít. Nejlépe ale nějaká holka kdyby mi napsala na ig. Můj ig je @fila7448 . Pokecám o lechtání, klidně i něco víc, předem díky. Opakuji, je mi 15

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 07:10)

Je jeste někdo lechtivy jako ja na pupíku ? XD

Aleš st (St, 13. 10. 2021 - 21:10)

Našel by se někdo okolí Strakonic kdo by mě zlechtal jsem lechtivy na chodidlech ale čas od času je to třeba nějakou kočku na lechtání kdo se ozve SMS 606572385 ale holky

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 07:02)

Jo

Renda (Po, 30. 8. 2021 - 20:08)

Přivázat k posteli do pusy ponožky a já pírko do ruky

Martin (Pá, 6. 8. 2021 - 21:08)

Nechcete mě někdo polechtat? Jsem z Teplic. Jsem lechtivý hlavně na chodidlech, na pupiku, na bradavkách a podpaží. [email protected]

Lechtání komun… (So, 19. 6. 2021 - 20:06)

Všechny fanoušky lechtání z České a Slovenské republiky zvu na Discordový server sdružující takové lidi, jako jste vy:

https://discord.gg/TUJSHbV6aY

co je to zase za kec (Ne, 11. 7. 2021 - 10:07)

Tato komunita nefunguje, takže všechny fanoušky si připravil o sny
Jediný den to fungovalo a pak ne, takže s takovou si celou komunitu můžeš ...
Napsalo mi to, že přijmutí pozvánky nefunguje, když už jsem tam dávno byl připojený přes týden, takže založit něco, co slibuje, ale jaksik to vůbec nefunguje je na hovno

založení hlupákama (Ne, 11. 7. 2021 - 10:07)

to víš, založil to jeden stydlín v lechtání holek a když si chtěl lechtat jeho holku, tak tě jako admin odebral z komunity a zamezil ti další přístup, jako všude vládnou ubožáci no

Reklama

Přidat komentář