Reklama

Svádění synem

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Tvl. radši si jen mrskej ptáka nebo tě mom zmlátí až se z toho poděláš.

Syn (Čt, 29. 4. 2021 - 11:04)

Co myslite,ukazat se pred mamkou jak si honim aby pochopila ze ji moc chci nebo ji mam stale brat kalhotky,krasne voni trosku moci a kundickou,moc ji chci,moooooc.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 23:05)

Sleduj hru jejího těla , její chování v různých situacích , Nemůžeš na ní vybalit že jí chceš ošoustat ať se nastaví že to uděláš . Fakt je , že ženská musí být naladěná , někdy třeba alkoholem díky němu mnohdy padají zábrany .

Ruda (Ne, 2. 5. 2021 - 23:05)

Alkohol by jistě pomohl, záleží na tom jaky k němu má vztah

Erik (Ne, 2. 5. 2021 - 23:05)

Je několik možností, v pořadí dle pravděpodobnosti: 1) Diskrétně odejde a pak tě napomene, abys si dával pozor a neukazoval se. 2) Podívá se a napomene tě, že se to nesluší. 3) Vynadá ti, a nějakou ti vrazí. 4) Vzruší jí to a stranou se uspokojí též. 5) Vysměje se ti. 6) Možnost, že je incestně založená, nebo nymfomanka a vrhne se na tebe s cílem soulože, je nejméně pravděpodobná, ale možná. Musíš experimentovat, pokud k tomu máš "koule".

Vašek (Ne, 2. 5. 2021 - 23:05)

Zkus to kombinovat, honit si ho jejími kalhotkami tak, aby tě viděla nebo jít takto za ní. Hlavně jí pak musíš říct, ať se na tebe nezlobí, ale musíš to tak dělat.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 23:05)

Kdo z nás to kdy nezkusil že? Ale dělat to před ní nevím

Vašek (Po, 3. 5. 2021 - 04:05)

Jsi posera, kdo nic netuší, tak nic nemá

Dana (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Proč by z toho honění před ní měla tvoje matka zrovna pochopit že jí chceš?

Václav (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

Když bylo mému synovi sedmnáct vyšel jednou z koupelny bez ručniku a stálo mu péro. Nemohl jsem od něj odtrhnout oči. Velkej a suprově napruženej. Musel jsem mu ho pochválit . Řekl jsem mu že má super nádobíčko. Jen se zasmal a řekl že to ví. Odešel do svého pokoje a já na záchod si ulevit.

Jarda (Út, 6. 4. 2021 - 10:04)

Musím se přiznat k zasunul do mamky... je to strašná představa strkat ho do své mami ale na druhou stranu mi to dělalo dobře. Cítil sem se jako chlap. Máma nebrala prášky a nechala mě ji sukat bez kondomu. Jenže já do ní strikal i 3x za pět minut. Domů přišla stim že sem jí oplodnil a musí jít na potrat. Dokonce přinesla prášky. Takže já sem v 16 letech oplodnil moji 43 letou mámu. Děláme to do dnes ale už má prášky.

Deda (St, 17. 3. 2021 - 18:03)

Já jsem měl naposledy sex někdy v šedesáti letech a už mě to i když se mě občas postavý neláká.

Erik (St, 17. 3. 2021 - 22:03)

A syn nesvádí a nesvádí. Máš to blbý.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Jsou to tady jen samé sexuální fantazie.

Martin (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

Jak na to? Chtěl bych svést starší ženu 48 let, je to matky bývalá kamarádka ale já k ní chodím dost často na pokec a docela si spolu rozumíme.

Abe (St, 24. 2. 2021 - 00:02)

Buď upřímný. To zkušená žena ocení ze všeho nejvíce. Pak to nech na ní. Většinou to dobře dopadne. Tedy pro tebe, ale i pro ni. Nadarmo se s tebou nestýká.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 17:02)

Za vším je nezřízený chtíč. Jednou jsem ten tlak nevydržel, vytáhl z tepláků tvrdý péro a honil. Byl jsem z toho tak vzrušený že jsem se téměř hned vystříkal na její nohy a župan, pak jsem odešel. Později jsme se na něčem dohodli a já si časem uvědomil že se žena nechá získat i jiným způsobem.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 09:02)

Matka mě nachytala jak si ho mastím v koupelně s její podprsenkou, kalhotkami a silonkami, sice rychle zavřela dveře ale viděla vše a pro mě to byl trapas jako kráva. Nakonec to dopadlo tak že to bylo z její strany bez jakéhokoliv komentáře za což jsem byl tehdy velmi rád. Jen tedy když jsem ji potom občas vídal ve spodním prádle nebo tričku a kalhotkách tak se na mě vždycky tak divně pousmála.

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 01:02)

Nemohla ti ani naznačit, že ji tvůj ocas zajímá z pohledu ženy...jen ona věděla co hezkého bys jí mohl způsobit kdyby...

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 12:02)

Nevím, ale stále jen s ?

Reklama

Přidat komentář