Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 00:06)

Už kurva nepiš

JiříS (Čt, 8. 7. 2021 - 17:07)

Mohl by sis příště to sprosté slovo si nechat pro sebe. Když ti nechce odpověď tak nemusíš hned používat takové slova. Děkuji

Miki (Čt, 8. 7. 2021 - 19:07)

Ahoj Jiri,
to bylo na me a dekuji Ti, ze ses me zastal a taky za slusnost te diskuze.Ja na tyhle hulvaty nereaguji, protoze to je jeste vic rozcili, nebo hned napisu nejaky prispevek. Ale dekuji Ti z celeho srdce Opatruj se, cauky, M

JiříS (Pá, 9. 7. 2021 - 11:07)

Není zač škoda že správce stránek nefunguje že u toho příspěvků není nahlásit aby mu blokli sem přístup.

Miki v gumovyc… (So, 26. 6. 2021 - 08:06)

Ahoj vsem,
ono to noseni plen je celkem prozirave. Deti na pliny nevzpominaji mozna s laskou, pokud mely matku, ktera je chtela z tech plen co nejdrive dostat a za kazde pocurani je trestala. Ale pliny jsou prijemne a je v nich jistota, jen se musi vetsim detem nejak prijatelne nabidnout-bud jim je dat do skrine, nebo jim to nakazat, ale deti to urcite prijmou s povdekem, protoze vidi, ze ma o ne matka zaje, stara se o ne a neni ji jedno, ze ma treba dite obcasne problemy s pocuranim, nebo s tou poluci. To je velice krasny zpusob pece o dite a ja sam ho zazil, tak vim o cem mluvim. Kazdy vecer jsem si musel svleknout bavlnene puncochace a trenyrky-mival jsem jak chlapecke cervene, tak modre divci-za ty jsem se sice stydel pred kamarady, ale stacila do nich vlozit latkova plinka a vetsi igelitova plina a uz jsem mel improvizovane plenkove kalhotky, do kterych jsem se mohl pocurat i pokakat. Dite treba po plinach touzi, ale samo si je neobstara-musi mu je koupit mamka a bud mu je nasadi sama, nebo mu je necha, at si je nasadi dite samo. A to at jde o chlapce, nebo divku. Obe pohlavi se budou ze zacatku stydet, ale pak prevazi ten pocit bezpeci, jistoty i treba i ten prijemny pocit mit nasazenou plinu na pohlavnich organech, coz svadi k onanii. A pokud dite zacne pres pliny onanovat, tak se jich tak lehce nevzda-to vim podle sebe.

Vlasta (Pá, 25. 6. 2021 - 17:06)

Ne nemám potřebu, ale když jsem byla ve věku mého malého tak jsem to měla skoro stejné , moje matka byla a je také zastáncem čistoty a kvalitní hygieny a proto jsem i já měla pleny do svých 15 ti než jsem se naučila správně řešit své ........ dívčí problémy.

Miki v gumovyc… (So, 26. 6. 2021 - 08:06)

Ahoj Vlasto a co ti to noseni plen do tech 15ti let dalo, nebo vzalo? Jak na to vzpominas? To jsi dostavala jeste latkovky a gumove kalhotky, nebo uz jednorazovky? Ja dostaval kvuli nocnimu pocuravani a pocuravani pri cestovani pliny a gumove kalhotky asi do 14, kdy me to najakymi hormonalnimi zmenami v tele v puberte preslo. Ale na to nejde zapomenout proste jen tak. To mas v sobe uz dozivotne a myslim si, ze by sis nekdy ty pliny sama nasadila-uz jen pro ten prijemny pocit, pro tu jistotu a bezpeci, ze te ochrani pred nehodou. U me to melo jeste jeden rozmer a tim byla moje onanie. Bez plen a hlavne bez gumovych kalhotek jsem nebyl schopen se drazdit az k vyvrcholeni. Zprvu to byly suche orgasmy, kdy jsem s pokrcenyma nohama se tahal za curacka a pod dekou cely rudy tim teplem a udychany vzrusenim jsem dosahl vzdycky to vyvrcholeni. A mival jsem vytahanou predkozku, casto i odrenou z te moji caste onanie. I detsky doktor pri prohlidce si me tak divne prohlizel, ale nerekl nic. Az potom v te puberte dochazelo k ejakulaci a ten zazitek byl nezapomenutelny a ja do te onanie s timhle plenkovym fetisem-tedy spise s tim fetisem tech celoigelitovych plenkovych kalhotek spadl a placam se v nem dodnes. Ja vim, ze holky jsou ukaznene a poslusnejsi, nezli kluci, ale nelaka te to treba si zase nasadit pliny a hladit se pres ne, nebo se do nich pocurat? Ty jsi inteligentni zena-to se pozna na tom jak pises a inteligentni lide maji vetsi sexualni apetenci-tedy potrebu sexu a erotiky. Jenze jsou vetsinou nesmeli a tak to resi prave onanii.. Me ta potreba zustala a ikdyz jsem byl zenaty, nebo ve vztahu, tak jsem si ty svoje fetise oblekal a onanoval v nich. Navic me mamka postrkovala divci a damske pradlo, ktere me velice vzrusovalo a stal se z nej take muj fetis, Ona ze me chtela mit holku- i jmeno mi dali takove, ze stacilo pridat A na konec jmena a mel jsem divci jmeno. No a tak i s partnerkou jsem si ty pliny a gumove kalhotky oblekal-k tomu i damske silonove leskle puncochace. podprsenku bez vyztuze 80/A, tenke silonove kombine a tak jsem to mel na sobe v byte i pod oblecenim i na verejnosti. A kdyz mela partnerka menzes, tak me za tu dobu 2-3x vyonanovala az k silne ejakulaci do plen. A pozdeji v dospelosti jsem si opet nakoupil pliny a objednaval gumove kalhotky z celeho sveta, protoze bez nich proste nedokazu zit. Nasazuju si je dneska uz spise pro denni noseni, protoze nocni pocuravani u me prestalo s tou pubertou, ale zacal jsem se obcas pocuravat pres den-lehka forma urgentni mocove inkontinence a nekdy se mi stane i velka nehoda. No a k tomu to damske silonove pradelko a mam to na sobe na 50% jako ochranu pred pocuranim a promocenim obleceni, nebo sedacky v autobusu a dalsich 50% protoze se mi to libi a vzrusuje me to. Ted mam pritelkyni jen na psani mailu a obcasne zavolani, ale chybi mi zena, ktera ma kladny vztah k noseni plin a dalsich fetisu a uzivala by si to se mnou trvale. Tak se mej moc hezky a zkus mi odpovedet-rad ti poslu i mail na soukromou korespondenci. Cauky, M

Vlasta (Ne, 27. 6. 2021 - 00:06)

Co mě plenky daly a nebo snad vzaly ? Myslím že daly to že se dá žít i v pubertálním věku v plence uplně v klidu a hlavně co je pro matky důležité jsou hygienické důvody u svého dítěte přece každá matka chce pro svoje malé jen to nejlepší a konec konců i praní hromady spodního prádla , což v podstatě téměř odpadá. Taky odpovím že než jsem měla malého tak jsem si čas od času na plenky vzpoměla a párkrát si je i vzala .

Miki v gumovyc… (Ne, 27. 6. 2021 - 12:06)

Ahoj Vlasto,
moc ti dekuji za tvoji uprimnou odpoved, ktera se casto nevidi-a necte. Ja si za nosenim svych pllatkovych plen a gumovych kalhotek stojim na 100% a nepotrebuji je se za ne nejak obhajovat. Na pliny neexistuje zbrojni pas a tak jsou z pohledu zakona legalni, poue asi nesmi vzbuzovat verejne pohorseni-coz celkem chapu. Ale je s plinama nemam problem, ja jsem se sem namontoval jen proto, ze je spousty mladych teenageru, kteri si nasazuji plinky svych mladsich sourozencu a netroufnou si rict mame o pliny pro sebe. A ja blbec jako nejaky samaritan jsem jim chtel venovat do zacatku alespon 2 velke latkove pliny a jedny gumove kalhotky, aby si je zkusili a poznali ten rozdil mezi jednorazovkama a latkovkama. Nevim Vlasto, na jakych plinach jsi vyrostla a na jake jsi si zvykla-to je pro me vedlejsi. Ale moc se mi libi, jak vedes sveho maleho a hlavne to tvoje priznani se i k nasazeni plen v dospelosti. Moc si te za to vazim a obdivuji, protoze takovych uprimnych a pravdomluvnych zen je malo. No nakonec jsem slavil uspech u moji pritelkyne, se kterou sexualne neziji, ale oba mame mocovou inkontinenci-ja osobne lehkou urgentni, u ni nevim. A tady na doktorce jsme se domluvili a ja ji poslal jak latkove pliny, tak i dvoje gumove kalhotky. A ona pred tim mivala kazde rano mokre luzko, az si nasadila pliny a kalhotky, ktere jsem ji poslal, takze dnes ma rano pocurane jen pliny ale luzko je suche. No a uz jsme se fyzicky i setkali a planujeme si letos spolu dovolenou. A ona je mi za ty pliny tak neskutene vdecna-no koho by bavilo prat 7x tydne prosteradlo, nebo i kapnu. A jsem za to rad, ze jsem ji dobre poradil a pomohl. Rad bych pomohl i jinym -hlavne mladym lidem, protoze kdyz ja byl v kdysi v plinach, tak to bylo to nejhorsi oznaceni pocuranku a internet nebyl a nikdo mi neporadil. Mamka ktera me silou moci drzela na plinach onemocnela roztrousenou sklerozou a pak uz na me nemela ani cas, ani chut. Takze krome toho, ze me chtela oblekat jako holcicku a soucasne i miminko to vsechno skoncilo a ja zustal bez pomoci. Ano vyhrabal jsem se z toho a dodnes si davam ty pliny a gumove kalhotky a oblekam si i damske silonove pradlo a puncochace. Jsem trochu kluk a trochu holka, no je to zajimave. Tak se mej moc hezky a ty plinky si zase nekdy nasad. A uzivej si je i veskery zivot, ktery zijes, protoze je jedinecny v kazdem okamziku a zase nekdy o sobe a o noseni plen neco napis-rad si to prectu a moc ti fandim. Zatim pa, M

Vlasta (Ne, 27. 6. 2021 - 23:06)

Taky zdravím , já jsem " vyrůstala už na plenách s lepítkama ale to jen proto že bydlíme u německých hranic a tak tam mamka jezdila běžně nakupovat a tam už v 80 tých letech běžně byly k mání.Když byl můj malej mladší tak jsem mu taky nejraději dávala s lepítkama ale později když je zase začal nosit tak si sám vybral tyhle natahovací , prý se v nich cítí líp a nejsou tak velké ale hlavně - prý - vypadají jako slipy , napadá mě myšlenka proč nevyrábí také plenky jen ze předu a vzadu třeba jen jako kalhotky nebo slipy , každý přece nepotřebuje mít / když nemá problém s kaděním / raneček na zadku.Znám 2 teen kluky kteří mají problém z močením ale nemají problém s kaděním tak proč zbytečný raneček vzadu.Nebo se vyrábí ? Hned bych je malému pořídila.

Pavel (Ne, 27. 6. 2021 - 09:06)

Tak vidíš a teď si už na ně nevzpomene s a nelakaji tě když jsi je nosila

Pulec (So, 26. 6. 2021 - 00:06)

A co čůrá do nich někdy když je má

Vlasta (Ne, 27. 6. 2021 - 00:06)

ne ne nedělá do nich nic jiného než že do nich upouští svůj přetlak , / myšleno sperma.

Pavel (Pá, 25. 6. 2021 - 17:06)

A neláká tě to já je taky nosím jako zálibu

Vlasta (Čt, 24. 6. 2021 - 23:06)

Ahoj všem , já jsem u malého zavedla povinné nošení natahovacích plenek když mu bylo kolem 10 roků jak z důvodu občasného ucinknutí do postele tak z důvodu poluce která na sebe nenechala dlouho čekat a poté následné a hodně časté masturbace.Možná se moje rozhodnutí někomu zdá přehnané a nebo divné ....... ale já si myslím že ohledě čistoty a hygieny to je dobré a vyhovující.Malej si na plenky / na noc / zvykl vcelku rychle a do nynějška je pořád má , teď mu je 13 a jak vím tak je nehodlá odložit ani v dohlednu .Tudíž je to na rozhodnutí každého jedince jak se sám rozhodne.

Návštěvník (Čt, 24. 6. 2021 - 23:06)

Ty taky nosíš plinky

Lada 16 (St, 23. 6. 2021 - 16:06)

Chci se mazlit chci se cítit v bezpečí, chci maličkosti co rozveselí. Chci aby jsi mi pokládal otázky a já ti musela odpovídat, „jak se má moje holčička?“ Potřebuji pravidla ,kázeň a chci následky, když nedělám to, co jsi mi řekl. Jsem jako dítě a musím mít nad sebou pasivní kontrolu jako jsou pleny a v případě mé hysterie zabezpečení mého zdraví svěrací kazajkou nebo zabezpečení na lůžku a v době kdy budu zajištěna mě budeš hladit po vlasech.chci ti také dělat radost takže ráda budu nosit little baby . Růžovou miluji. Najdu tě ?

Kors (Čt, 24. 6. 2021 - 20:06)

Ahoj, klidně mi napiš více o tvých představách na [email protected] rád udělám co ti na očích vidím, když budeš hodná čeká tě odměna na kterou ukazes. Když budeš zlobit čeká tě pokárání a trest, aby se chování už neopakovalo.

Pulec (St, 23. 6. 2021 - 19:06)

Ahojky klidně napiš na [email protected] rád bych se o tebe staral jako o malou holčičku a jestli máš třeba kredit tak SMS 777019283

Zuzana (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Jinak se musím přiznat že se mi včera povedla docela trapná nehoda. Přišla jsem domů a chtělo se mi už dost čůrat ale pořád jsem to odkládala a ještě jsem chtěla přemáchnout tričko a jakmile jsem ponořila tričko pod tekoucí vodu tak jsem si po chviličce uvědomila že si trochu čůrám do kalhot. Hned jsem se to snažila zastavit ale docela mě to nepříjemně překvapilo. Je to něco jiného než když si nehodu člověk naplánuje.

Reklama

Přidat komentář