Reklama

Otrok

Default User Image
Alexandr (So, 23. 9. 2023 - 05:09)

Otrok pro madam alena

Default User Image
Alexandr (So, 23. 9. 2023 - 05:09)

Otrok pro madam alena

Alex (Pá, 11. 8. 2023 - 06:08)

Madam.tak smim?

Alex (Pá, 11. 8. 2023 - 06:08)

Treba mi napisete.602407337.zkousim to

alex (St, 8. 3. 2023 - 01:03)

pisu sen

alex (St, 8. 3. 2023 - 01:03)

pisu sen

Alex (Pá, 11. 8. 2023 - 11:08)

Madam psal jsem mail.vite.nikdo mi neodepsal

alex (Po, 16. 1. 2023 - 08:01)

po 5ti letech jsem se zeptal madamcoco.co prosim pro vas jsem.v barcelone.nejdriv rekla budes mi vykat.potom se zasmala a rekla jsi perfektne vycvicenej FO

Alex (Pá, 11. 8. 2023 - 11:08)

Ano madam.napsal jsem mail.pro vas.vite urcite se na otroka hodim

Default User Image
Alexandr (So, 23. 9. 2023 - 14:09)

Pls napíšete m

alex (Pá, 27. 1. 2023 - 04:01)

jestli pisnete.udelate dobte whstsupp602407337

petr (So, 14. 1. 2023 - 03:01)

ano madam.budete spokojena

Cynik - realista (Čt, 8. 7. 2021 - 01:07)

Vyprdni si voko.

Voprcal (St, 18. 8. 2021 - 16:08)

Jak se to dělá? Copak se dá vyprdnout oko?

otrokzačátečník (So, 22. 9. 2007 - 12:09)

Dobrý den paní,
Rád budu Vaším pokusným králíkem na, kterém se naučíte ovládat svého otroka, určitě to nechci zadarmo, jsem též začátečník. otrokjiri"atlas.cz Jsem z Prahy a je mi 38 let. Děkuji za odpověď.

(Po, 6. 8. 2007 - 09:08)

se ti nabízím, když nic jiného, alespoň to vyzkoušíš. Co ty na to? RomanVysk"seznam.cz

Milan (Po, 6. 8. 2007 - 07:08)

Bohužel tyhle představy má neuvěřitelné množství holek a jsou to úplné blbosti. vyrábím pro tyhle lidi veškeré pomůcky a znám jich asi 1000 osobně.
1) Nemáš-li vrozenou dominanci, tak to "hrané divadýlko" prohlédne každý za pár hodin.
2) Ztřískat někoho je blbost. Umět dát na zadek je umění - to si pamatuj. - Je v tom gigantický rozsíl a skutečně dobrý a profi výprask umí kvalitní dominant až po letech praxe.
3) Hledání otroka není jednoduché. Chaty a Fóry se hemží výkřiky typu Hledám dominu - Chci být otrokem apod. - ale jde z 90% o blábolky a žvanílky a ten zbytek je chudej jak rumunskej student.

4) Pokud se Ti podaří nějakého najít a dokonce se mu to s Tebou zalíbí, tak zažiješ veselý horor, až zjistíš, že Tě už nebaví a že to chceš skončit. Ve valné většině jsou jak klíšťata. Jednboho takového jsem zaháněl od kamarádky asi měsíc. Spal v autě před domem, psal přes noc až 100 sms a neustále volal. Dostal na budku a zdvojnásobil to.

5) Nakonec by bylo možná dobré napsat, že musíš mít alespoň základní výbavičku a oblečení. Prachatej profík-masochista vyžaduje profesionální přístup.

6) Nakonec upozornění - chlapi jsou většinou tak trochu srabi. Posluhují, olizují boty, nechají si ze sebe udělat špinavej hadr, ale výprasky nebývají tak ostré. Na druhou stranu ženy se strašně málokdy sníží k líbání a lízání bot a podobným praktikám, ale velmi často zbožňují pevné připoutání na kříž nebo lavaici a poměrně ostré výprasky.

Takže z toho vyplývá, že na otroka potřebuješ hlavně hlavu a pak teprve rákosku.

Kurvahošigutentag (Čt, 22. 4. 2021 - 13:04)

...všem jde jen či hlavně o prachy... já ju znám.... však tu héééérečku mám doma... tak si ty keci Milane nech pro sebe a ty nezdaněné výdělky no prasknout to na finančáku tak máš UrNU hned u dveří s pořádně těžkým beranidlo kúlem nebu lehounké ťuk, ťuk a zámek hned otevřenej... a budeš mít vybíleno!!!.... Sex i ten S/M nám dala příroda zadarmo... ženský si pod sexem často představují, že je to jen ten reprodukční a zbytek si myslej už jen ukaž jak máš nadupanou šrajtofli.... já tě pořádně zmáčku!!! a spráskám až budeš kňučet... no mnohé si píšou hodinové sazby ale kdo je znalec a kdo ví o co jde... tak je mu jasné, že při hrách když se rozjedou pokud to má být ku prospěchu věci se čas hlídat nedá a ani nesmí!!! pak to stojí akorát za prdlačku a často poprvý příjdeš a buťo je to super odvaz těšícíse na příště ale po druhý atd. už je to stereotyp páč vše je jen jednou neopakovatelně jedinečné... Nebo příjdeš narážíš na ženskou která se chce porvý jen bavit o tom a o tom a skoro nic se pokud chlastáte víno atd. se neděje a jen na konci za drahý prachy v tom krátkém čase se něco málu zkušebně krátce ukázkově koná a pak slib neboj příště to bude lepší už se známe a vono opět akorát vyhozený draze vydělaný prachy do luftu každej není restitulent či podvodník který si prachy tiskny jak na běžícím pásu či na burzre..... prostě nemá potřebu dávat tomu kdo za pár minut skoro bezpracně si pak z toho žije jak prase v žitě a ještě si říká jak jsou mužský či kurvy blbý, že mi platěj.... Někdy by měly zaplatit tomu kdo k nim vůbec měl odvahu zajít.... vono taky v inzerátech jsou samý +- 30l tetý štětky co si myslí, že holuby padaj z nebe samy nebo vysloužilé co si myslí, že zastavily čas?... a na něco si stále hrajou divadýlkem....

Marcela (Ne, 5. 8. 2007 - 11:08)

Zdravim vsechny.
Je mi 21 jsem celkem atraktivni.Rada bych si prividelala a chtela bych zkusit treba nejakyho otroka.Hlavne chci aby to bylo bezpecne bez sexu.Nemate holky nejake zkusenosti.Hlavne se bojim abych nenarazila na nejakyho uchyla aby mi pak neublizil.Doporucte mi nejaky postup ci stranky kde se da neco inzerovat nebo kde hledate klienty a popripade dejte nejaky navod co snima delat.

Solrak (Ne, 6. 8. 2023 - 22:08)

Občas potkám ženu (dívku) které bych zaplatil za její vymočení do mých úst. Představuji si sehranost jejího zatnutí a mého polknutí, dívaje se přitom do její tváře že které musí vyzařovat dominance. Žádné carování s vínem Carevny.

Reklama

Přidat komentář