Reklama

Cuckold

Návštěvník (Út, 6. 7. 2021 - 16:07)

Samozrejme vsechno mame predem domluvene a obe strany jejich role vzrusuje.Nikdo nic nedela z donuceni

Návštěvník (Út, 6. 7. 2021 - 01:07)

Presne tak.Neni krasnejsi pocit nez kdyz jdem s manzelkou na pivko a ona tam zacne predemnou flirtovat s chlapama.Pak se opije a rekne mi at jdu domu ze ona jde k nemu.Zaplatim jim taxika a jdu poslusne domu a cekam az prijde.Nejde spat.Az uslisum klic c zamku uz jsem nahy u dveri a libu ji nohy.Ona me podrbe jak psa a pak se necha ocistit a u toho vypráví jak byl super a jak ji vystrikal.Pak me odemkne a ja ji muzu osukat nozku a udelat se na ni.Ina se smeje jaky jsem ubozak a pak vsechno slizu i po sobe.Kdo neni cuckold nepochopi jak je to uzasne

Honza (Út, 6. 7. 2021 - 15:07)

Moje žena chodí na pivo sama. Já zatím čekám poslušně doma. Skoro pokaždé si přivede nějakého chlapa domů. Někdy mě nechají dívat jindy čekám vedle v pokoji. Podle toho jak to chce on.

Návštěvník (Út, 6. 7. 2021 - 16:07)

Super.U nas byl taky par krat milenec,jeji kamarad z prace ,ktery o nasem vztahu ví.Tak ze muzu asistovat a jemu to nevadi ba naopak si to uziva,ten pocit alfasamce. A
zamceny manzel beta v roly sluhy ,pridrž,dones,necum tak blbê,a on si me jeste dobírá řecma k memu polovičnimu penisu l .Nemusim vedle do pokoje.Jinak vetsinou zena chodi k milencum domu.Uzasna směs ponížení a vzrušení.

Návštěvník (So, 10. 7. 2021 - 23:07)

Jsem na tom velice podobně . Dnes mi manželka řekla že mě nechá vykastrovat i když jsme se dohodly na sterilizaci . Arnošt , její milenec tvrdí že nejlepší sterilizace je kastrací .

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 21:07)

Ty jo.A jdes do toho Poslechnes?Me manzelka nastesti kastrovat nechce.Nebo jsme se vlastně o tom jeste nebavily.Uziva si moji nadrzenost.A sukat mi nedovoli.Muzu jen honit kdyz me odemkne.Pro jeji pobaveni.Smeje se jak se u toho tresu.Oba nas to vzrusuje.Parkrat jsem honil i pred jejim kolegou z prace,kdyz byl u nas.To se ho zeptala jestli se chce pobavit .To bylo hodne ponizujici,kdyz se oba smaly a jeste u toho na me rvala at stahuju tu predkozku poradne ,ze jsem k nicemu,ze neumim ani honit .Pak když jsem vystrikal tak mi rekla ze jsem prase ze jsem tu udelal bordel a musel jsem to po sobe jazykem uklidit.Milenec tvoji zeny te chce odrovnat.Bude asi hodne sadista.Poslechnes je?Kdyby mi to manzelka prikazala nevim co bych delal .

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 23:07)

Řekl jsem jí že to nechci , ale ona odpověděla že nezáleží na tom co chci já . Ona že už se s Arnoštem rozhodli a on už někoho má , kdo mi to udělá . Prý je to asi za dvacet minut hotové a nic neucítím .

Cuckoldfull (Ne, 13. 3. 2022 - 16:03)

Ahoj pokud už jsi kastrovaný tak pokud bys byl ochotný dat kontakt na někoho kdo to udělá to by bylo super. Manželka mě chce také nechat kastrovat. Jsem cuckold už 12 let. [email protected]

zvedavy (Út, 6. 7. 2021 - 02:07)

to zní skvěle

:-))) (So, 3. 7. 2021 - 11:07)

jo Jirko, ty nezklameš :-)))

jirka (So, 3. 7. 2021 - 11:07)

Plazit se Ženě co by nadrazenemu pohlaci u nohou a libat Ženě takto boty a oslovovat ji s vykanim "Ma Pani ", je subikoca povinnost.

zvedavy (So, 3. 7. 2021 - 13:07)

ano přesně tak dělám to moc rád

jirka (So, 3. 7. 2021 - 11:07)

Pro nas subiky jste Vy Pani bohyne a nadrazene pohlavi. Vy si smite uzivat awxu s kym chcete a kdy chcete a my i jako Vasi manzele na to musime pouze zavistive hledet, nic nenamitat a cekat na vase svoleni, ze si ho muzem po vasem swxu s milencem vyhonit. A co se tyka spermatu vaseho milence ve vasi pipinxe, xi na vasem brisku, tak vam to jako submisivni manzele musime na vas rozkaz poslusne slizat.

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 23:07)

Jen si to vychutnej , musí člověk na té povinnosti vidět to pozitivní .

George39 (Ne, 27. 6. 2021 - 17:06)

Jsem zamčený v pásu.
Můj penis už se skoro neztopořuje. Mě se líbí jak je malej a nikde mi nepřekáží.
Zatím manželka nechce milence, ale doufám, že na to taky dojde.
Já si nechám udělat piercing PA a obřízku a už ho nebudu skoro vyndavat.
Jen vylížu manželku před milencem a potom jeho sperma.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 07:06)

Mrdat kurvu před ti její kretenem,tak se mi ani nepostaví.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 00:06)

Pro někoho je super vzrůšo dívat se jak to dělají jiní do jeho ženy . Ale to není pro posery !

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

Pro posery? Si pleteš pojem a průjem. Správně je: To je pouze pro devianty a deviantky.

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 23:06)

Tak nato taky nemáš . Není to jen pro devianty , při skupinovém sexu je to obvyklé . Je to každá s každým , takže výsledek a pohled je stejný . Každý nato fakticky nemá .

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 22:06)

A spousta lidí právě deviacemi trpí .

Reklama

Přidat komentář