Reklama

Cuckold

zvedavy (So, 3. 7. 2021 - 13:07)

ano přesně tak dělám to moc rád

jirka (So, 3. 7. 2021 - 11:07)

Pro nas subiky jste Vy Pani bohyne a nadrazene pohlavi. Vy si smite uzivat awxu s kym chcete a kdy chcete a my i jako Vasi manzele na to musime pouze zavistive hledet, nic nenamitat a cekat na vase svoleni, ze si ho muzem po vasem swxu s milencem vyhonit. A co se tyka spermatu vaseho milence ve vasi pipinxe, xi na vasem brisku, tak vam to jako submisivni manzele musime na vas rozkaz poslusne slizat.

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 23:07)

Jen si to vychutnej , musí člověk na té povinnosti vidět to pozitivní .

George39 (Ne, 27. 6. 2021 - 17:06)

Jsem zamčený v pásu.
Můj penis už se skoro neztopořuje. Mě se líbí jak je malej a nikde mi nepřekáží.
Zatím manželka nechce milence, ale doufám, že na to taky dojde.
Já si nechám udělat piercing PA a obřízku a už ho nebudu skoro vyndavat.
Jen vylížu manželku před milencem a potom jeho sperma.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 07:06)

Mrdat kurvu před ti její kretenem,tak se mi ani nepostaví.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 00:06)

Pro někoho je super vzrůšo dívat se jak to dělají jiní do jeho ženy . Ale to není pro posery !

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

Pro posery? Si pleteš pojem a průjem. Správně je: To je pouze pro devianty a deviantky.

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 23:06)

Tak nato taky nemáš . Není to jen pro devianty , při skupinovém sexu je to obvyklé . Je to každá s každým , takže výsledek a pohled je stejný . Každý nato fakticky nemá .

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 22:06)

A spousta lidí právě deviacemi trpí .

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 23:06)

No každý to nedá . Zažila jsem to , napřed spousta keců a pak nic .

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 14:06)

To máš pravdu . Ten můj to zorganizoval a pak z toho byl na větvi a řekl mi že jsem pěkná kurva . Potom se mi sice omlouval . Ale když viděl jak mi vytéká sperma těch chlapů z pochvy a teče rýhou mezi stydkými pysky tak z toho byl hotov.

Tomas (Ne, 27. 6. 2021 - 08:06)

Ja bych to asi taky nedal kdybych u toho byl.Moji byvale jsem cistil kundicku po sexu kdyz prisla od milence.To jsem se vždycky u toho trasl jak ratlik vzrusenim.Ona se smala a vypravela jake to bylo super a ja lizal a cistil.Pak mi nastavila nozku a ja se o ni trel a behem chvilky jsem strikal nekdy jsem mohl zasunout,ale to jsem strikal behem peti vterin a pak zase cistil,ale nikdy jsem nebyl u toho jak ji sukal milenec.To vych asi nedal.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 00:06)

To jsi pěkný břídil , styď se !

zvedavy (Ne, 6. 6. 2021 - 18:06)

moc pěkné téma také mám zkušenosti

Honza (So, 5. 6. 2021 - 23:06)

zkoušel jsme jen s milenkou s chatu a bylo velmi vzrušující když mi psala jal ji suka někdo jiný

Honza (So, 5. 6. 2021 - 22:06)

zkoušel jsme jen s milenkou s chatu a bylo velmi vzrušující když mi psala jal ji suka někdo jiný

Roman (Po, 31. 5. 2021 - 14:05)

Taky jsem zil v cuckold vztahu.Partnerku jsem pravidelne cistil a asistoval pri sexu a po sexu jako objekt k zesměšňování.Ale ne z donuceni.Jsem sub a ona hodne dom a oba jsme to tak chtely..Jeji bisexualni milenec projevil zajem me soulozit do zadku .Nejsem bi,ale manzelka mi to prikazala a ja mu ho poslusne nastavil.A od te doby si nas bral oba.Manzelku na krasny sex a milovani a me na drsny sex jako slapku.Nejsem bi ale bylo to uzasne ponizeni.Honit jsem mohl pravidelne po jejich sexu pred nima.Casem se to pokazilo.Zakazaly mi honit a trvale uzamkly v pasu,ze nemam na orgasmus narok a zacalo se to cele kazit.Manzelka se zamilovala a chtely dite a semnou se rozvedla a vykoply me,ale vzpominam na to z laskou.

Submarin (So, 29. 5. 2021 - 12:05)

Ano, musi. Samozrejme.

Submarin (Pá, 28. 5. 2021 - 16:05)

Kolik z vas, panove, vzrusuje ta sama zena i po 15 letech a vice? Kdyz me timto zpusobem ponizi, jCitim nepopsatelne emocionalni vzruseni a kdo tohle nema, tak tomu nemuze rotumet.

Submarin (Pá, 28. 5. 2021 - 16:05)

Nepripadam si jako deviant a ani jim nejsem. Kdyby me nevzrusoval zajem me pani o jineho muze, tak bychom po letech meli nudny sex, pokud vubec nejaky.

Reklama

Přidat komentář