Reklama

Citalec

Default User Image
Viktor (Pá, 27. 10. 2023 - 10:10)

Ahojky, koupím Citalec 20mg,prosim 1ks celou nenačnutou krabičku. Email: [email protected]

Klára (Ne, 23. 7. 2023 - 21:07)

Ahoj všem, take beru Citalec, nejdrive 5mg 5 dni a pak 10mg a to je uz 15 dni, celkem tedy 20 dni. Uz jsem ho brala pred 2 roky po psychickem kolapsu, ale tenkrat jsem brala jeste xanax retard asi 2 mesice a pak citalec pul roku. Tentokrat beru jen ten citalec, vratily se mi uzkosti a nevolnosti, ale tentokrat vice vnimam nezadouci ucinky, kazdy den je to jine, nekdy jsem tak ospala, ze spim i ve dne, jindy mam zas nevolnosti od zaludku. Po tele mi probiha teplo, páleni, hlava boli, nekdy jsem neklidna, jindy plactiva. Ráno je to horsi, odpoledne se to lepsí. Tenkrat mi tyhle ucinky asi překryl ten xanax, tentokrat tak nejak porad cekam, ze zitra bude lip ☺. Je mi 46. Mel jste to nekdo take delsi dobu, nez to odeznelo? Dekuji za odpovedi.

metteeele (Po, 19. 6. 2023 - 10:06)

Přírodní antidepresiva - https://hespac.com/deprcz.htm roky používaný přírodní prostředek, funguje.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 05:05)

Týden užívání je krátká doba. Citalec zabírá později. Tak po 4 až 6 týdnech.

Evka (So, 6. 5. 2023 - 03:05)

Děkuji .Bránila jsem se užívání antidepresiv ale není zbytí.V mém.rodinném okolí bere většina..

Evka (Pá, 5. 5. 2023 - 04:05)

Ahoj uživatelé citalecu.Také jsem nucena brát nyní citalec.Mám deprese ošklivé představy,bojím se o děti.Po týdnu užívání jsem klidnější ale vzbudím se po půlnoci nemohu usnout.Rozhodně nebudu brát prášky na spaní-již v minulosti jsem je zkoušela a bylo mi po nich zle.Pište prosím jak to máte se spánkem při užívání citalecu? Díky .Eva.

Default User Image
Ivana (Út, 23. 1. 2024 - 17:01)

Beru citelec rok a spím jako mimino ,stavy úzkosti a deprese přestaly cca po 3 týdnech užívání. Nyní mi je dobře a chtěla jsem po Mudr ať mi ho už pomalu vysadi, ale řekla mi že ho mám brát dál,že čím déle tím lépe. Tak nevím, ale už bych ho brát nechtěla. 

Jita (Čt, 2. 3. 2023 - 05:03)

Beru citalec 10 mg 14 dni. Nemuzu spat. Usnu po zolpinoxu tak na 3-4 hodiny. Co mam delat?

Evka (Pá, 5. 5. 2023 - 04:05)

Jito jakou máš změnu se spánkem?Je již lépe?Eva

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 11:01)

Beru citalec 20 dnes 19.tý den. Asi 10 dnů mě trápí kromě jiných nežádoucích účinků bolesti v pravém boku a vystřelují do zad a pod pravá žebra. K tomu chodím velmi často močit. Byla jsem u PL, vyšetření moči, výsledky ještě nemám. Měl to také někdo z vás? Co mě ale nejvíc trápí je nespavost. Spím tak cca 3 hodiny a pak se do rána převaluji a trápím úzkostí a neklidem. Každou 1/4hodinu jdu čůrat. Za těch 19 dní jsem měla pár dní, kdy mi bylo dobře a už jsem si myslela, že účinek léku nastoupil, ale druhý den mi bylo příšerně. Je to možné? K psychiatricče jdu až za týden, jinak se s ní dá komunikovat jen přes sestru a ta mi doporučí obrátit se na ambulanci psychiatrie v nemocnici. I tam jsem už také byla a dostala jsem ponaučení, že musím ke svému ošetřujícímu psychiatrovi. Začarovaný kruh. Jak bych byla ráda zdravá. Jsem už v důchodu a místo abych si ho užívala tak se tak trápím.

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 16:01)

19.den znamená, že se účinek AD ještě neustálil. Pokud by to trvalo víc než měsíc, chtějte změnu AD.

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 11:01)

Beru citalec 20 dnes 19.tý den. Asi 10 dnů mě trápí kromě jiných nežádoucích účinků bolesti v pravém boku a vystřelují do zad a pod pravá žebra. K tomu chodím velmi často močit. Byla jsem u PL, vyšetření moči, výsledky ještě nemám. Měl to také někdo z vás? Co mě ale nejvíc trápí je nespavost. Spím tak cca 3 hodiny a pak se do rána převaluji a trápím úzkostí a neklidem. Každou 1/4hodinu jdu čůrat. Za těch 19 dní jsem měla pár dní, kdy mi bylo dobře a už jsem si myslela, že účinek léku nastoupil, ale druhý den mi bylo příšerně. Je to možné? K psychiatricče jdu až za týden, jinak se s ní dá komunikovat jen přes sestru a ta mi doporučí obrátit se na ambulanci psychiatrie v nemocnici. I tam jsem už také byla a dostala jsem ponaučení, že musím ke svému ošetřujícímu psychiatrovi. Začarovaný kruh. Jak bych byla ráda zdravá. Jsem už v důchodu a místo abych si ho užívala tak se tak trápím.

Alča (Po, 16. 1. 2023 - 11:01)

Beru citalec 20 dnes 19.tý den. Asi 10 dnů mě trápí kromě jiných nežádoucích účinků bolesti v pravém boku a vystřelují do zad a pod pravá žebra. K tomu chodím velmi často močit. Byla jsem u PL, vyšetření moči, výsledky ještě nemám. Měl to také někdo z vás? Co mě ale nejvíc trápí je nespavost. Spím tak cca 3 hodiny a pak se do rána převaluji a trápím úzkostí a neklidem. Každou 1/4hodinu jdu čůrat. Za těch 19 dní jsem měla pár dní, kdy mi bylo dobře a už jsem si myslela, že účinek léku nastoupil, ale druhý den mi bylo příšerně. Je to možné? K psychiatricče jdu až za týden, jinak se s ní dá komunikovat jen přes sestru a ta mi doporučí obrátit se na ambulanci psychiatrie v nemocnici. I tam jsem už také byla a dostala jsem ponaučení, že musím ke svému ošetřujícímu psychiatrovi. Začarovaný kruh. Jak bych byla ráda zdravá. Jsem už v důchodu a místo abych si ho užívala tak se tak trápím.

anni (Po, 28. 6. 2021 - 17:06)

Ahoj, je mi 17 let, uz od 13ti trpim panickou a uzkostnou poruchou, byla jsem 1x hospitalizovana v psych.nemocnici ve velke bitesi(tam mi pomohli,nasadili sertralin a dobry) pred cca pul rokem jsem sertralin vysadila sama s tim ze uz ho nepotrebuju( byla karantena a psychicky jsem byla v poradku) jenze pak se na me vse sesypalo(zkousky ve skole, a navic hadka se sestrou po ktere jsem zustala paralyzovana a v psychickem soku) od te doby mi je spatne psychicky, nemuzu dychat, horko v ustech( i sucho) obcas toceni hlavy,brneni obliceje a dalsich casti tela atd.... beru uz 3.tyden Citalec 10 mg 1x denne jednu tabletu, zatim se nic nezlepsuje spis se mi zda ze se mi ta panika a uzkosti zhorsily, muze to byt tim ze mam zatim male davky nebo potrebuju jine leky? diky

Lia Rosa (So, 24. 7. 2021 - 19:07)

Může začít účinkovat až po měsíci užívání, navíc dávka 10 mg je dost nízká- s tou se začíná a po pár týdnech se většinou navyšuje. Obvykle se užívá 20 mg, ale může se postupně navýšit až na 40 mg- tohle jedině přes vašeho lékaře- psychiatra.

Anonym (St, 5. 5. 2021 - 22:05)

Prosím od února beru 20 mg citalec je mozný že nejsem v pohodé neustále mně pálí na prsou apořád taková divnà teď k tomu přidán pregabalgin

Jarmila (Ne, 13. 6. 2021 - 16:06)

Já jsem byla trochu na tom líp až po půl roce brání citalecu. Beru 1 tbl. 20mg ráno. Občas mívám úzkosti. Hlavně při změně počasí. Dostala jsem od Dr. Ještě Neurol 0,25. Snažím se neurol nebrat. Raději ten stav nějak překonám. Pokud budeš chtít pokecat a já budu vědět ti poradit tak napiš. Je to delší příběh. Jsem že severomoravského kraje. Zkus ještě vitamin B6 a na noc meruňkový čaj.

Jarmila (Ne, 13. 6. 2021 - 16:06)

Překlep. Meruňkový čaj. Sorry.

Jarmila (Ne, 13. 6. 2021 - 16:06)

Zase překlep. Medunkovy. Teď je to správné.

olgo (Po, 17. 8. 2020 - 18:08)

Já nepřibrala.

Reklama

Přidat komentář