Reklama

Výprask vařečkou

Martin (Po, 28. 6. 2021 - 14:06)

Ne nejsem z Prahy ale mohl bys přijet prosím ty za mnou Královéhradecký kraj až napíšeš upřesním město

zvedavy (Po, 28. 6. 2021 - 00:06)

Dáváš jenom tak mladým?

Pavla (St, 23. 6. 2021 - 11:06)

cstay - ahoj kouknu klidne pokecame

Pavla (St, 23. 6. 2021 - 07:06)

já bych chtěla rady

cstay (St, 23. 6. 2021 - 11:06)

Ahoj Pavlo, jaké rady bys chtěla? Zkušeností mám hodně z obou stran, můžeš se podívat na můj web www.na-zadek.webnode.cz

Pavla (Po, 21. 6. 2021 - 07:06)

Martin - koukám že jsi možná už dal, ale moc zkušeností abys mohl radit asi nemáš...

Někdo jinej...? pokec rady...

Tomáš (Po, 21. 6. 2021 - 19:06)

Výprasky sem už dal a klidně se můžem domluvit i na tvůjem výprasu.Co Pavlo?

zvedavy (Po, 21. 6. 2021 - 15:06)

ahoj rád pokecám mám v tom letité zkušenosti jak s náčiním tak s polohani atd

Martin (Út, 22. 6. 2021 - 09:06)

Ok

Návštěvník (Ne, 20. 6. 2021 - 14:06)

Běžte se léčit kurva

Martin (Ne, 20. 6. 2021 - 09:06)

Trestám děti když zlobí vypraskem Někdy použiji gumovou hadici někdy lískovým proutkem Oboje je velmi účinné Syn 12 let je schopný strachy predemnou klecet a prosit ví co umim když se ne seru Holka 10 let se rovnou strachy predemnou počura Manželka je na mě naštvaná Podívej se vidíš to Mirka se počurala já to uklízet nebudu to ji nemůžeš poslat nejprve na záchod!!!?? Ja se brání Nic jsem ji neudělal já ji nehodil..? Manželka na mě křičí... Bojí se tě čůra strachy a odejde s pokoje Děti vědí že je hodně zle Holka musí se jít prevlect pak vzít kbelík hadr a uklidit po sobě to už ale a brekem Porucim ji.. Umej si ruce a přijít!!! Obě děti stojí predemnou Holka brečí hysterii na mě zkouší tak hned ji plánu po puse... Uaaaaaa Vykrikne a hysterie na chvíli zmizí Kluk má slzy ve očích Zeptám se ho proč neposlouchá maminku proč má ve škole pětky a poznámky a jak si mohli se sestrou dovolit krást v obchodě Můj hlas se rozlehlá po celé kuchyní Holka začne svojí hysterii a smrad jeden včas uhne facce Kluk se sebe pomalu souka pravdu zlobeni a manželka se vrátí do kuchyně Tak už je konečně serežeš... Já kyvnu hlavou a holka dostane facku za hysterii Brečí ruku má na tváři Kluk má ruce na zadu a já Sáhnu po liskovem proutku Stát mě nebudete!!!!!! Zařvu Kluk udělá predemnou dva kroky do zadu Co to je!!!!!! Zařvu a ruku dám na rozkrok kluka kalhot... Já se bojím tati já už budu hodný... Co to je?!!!! Zopakuji otázku... Já se asi pripocural.. Neserte mě!!!!!! Už mám děti dost a první sahnu po holce Nebiju ji proutkem jen rukou ale na holy zadek Stáhnu ji kalhotky i tepláky ohnu si ji prez své nohy Visí hlavou dolů Rukou ji se řezu zadek... Křičí aaaaauuuuuuždostaaaaatatinkuaaaaa Dostane pořádně zadek má rudý já mám od ní mokré kalhotky Postavím ji Moč ji teče na pohlahu Čekám až do čůra.. Obleč si ty pochcany tepláky a klekni si před maminku a odpros ji S pláčem odprosi a já se ženy zeptám jestli to stačí Ona řekne ne... Holka už je vystresovana klepe se strachy když ji žena sundava tepláky a sami ji dá po zadku 10 stiplavych ran rukou Řev je neskutečný Holka je celá mokrá ubrecena pod ní je velká louže moče.. Teď už je dostatečně Potrestána řekne žena holku vyzvedne že země oblékne a dají klecet Kluk to nevydržel dívat se na potrestání sestry je taky celý počurany Já ho ještě pošlu prevlect a uklidit po sobě a setre Udelato Pak mu řeknu ať si klekne před ženu a odprosi Udělá to a žena mu dá tři facky Křičí ruce má na obličeji Já ho vyzvednu že zeme Sáhnu mu do rozkroku Není ani pricurany Ale jakmile ve vzduchu za svišti Proutek psychicky už nevydrží... Tatiiinku dostaaaaaaaadost uuuuuuuuuzzzz dost aaaaa aaaa prosiiiiim já tě prosím aaaaaaaaaaaaa to stipe aaaaatatiiiiinkudostdostdost už dost... Dostane 30 pořádaných švihu Na podlaze se bolesti sviji 10 minut a je mu jedno ze je pod ním kaluz moče... Jsou dostatečně potrestání.... Rok jsou pak hodní stačí když se jen podívam vzpomenou si na výprask Vědí že by se zase počurali vědí co umím když se naseru... Je to vymyšlené pro honice klidně napíšu další.... Jestli je zájem

Martin (Ne, 20. 6. 2021 - 07:06)

Nechceš si o tom napsat Pavlo [email protected]

Martin (Ne, 20. 6. 2021 - 07:06)

už sem dal pár holkám na holou i dostal a ty?

Pavla (So, 19. 6. 2021 - 15:06)

Koukam ž e pokec rady... nikdo

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 08:06)

Není problém pokecáme
[email protected]

Martin (So, 19. 6. 2021 - 21:06)

A ty už dostalas Pavlo?

Pavla (Ne, 20. 6. 2021 - 07:06)

Martin - co kdybys taky odpověděl?

Martin (Pá, 18. 6. 2021 - 21:06)

Pokecá nějáká holka o výprasku?

Martin (Pá, 18. 6. 2021 - 20:06)

Ahoj Pavlo.Rád trestám holky na holý zadek.Pokecáš a seznámíš se.

Pavla (Pá, 18. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj, trestáte holky? Dostáváte? kdo jak to má? pokec? rady?...

Reklama

Přidat komentář