Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Zdena (Čt, 17. 6. 2021 - 01:06)

Ty jsi spadl z nebe. Naškrobená prostěradla, trenýrky. mají semeno na kalhotách, na botách, teče to v koupelně i na WC. Někdy i v kuchyni. To je vidět, že nejsi máma, která má doma tři normálně nadržené chlapy. Pochopitelně, že nadávám, peru a utírám, ale jen v duchu, protože je v tomhle nesmím omezovat. To ovšem nepochopíš jako svatej.

Zdena (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Bylo to tak náhlé, že jsem nestačila ucuknout. Zlil mne od hlavy až k patě. Semeno bylo horké bílé a husté a dlouho mu vytékalo. Strašně se omlouval. To, že jsem měla náhlý orgasmus, si vysvětloval, že se zlobím. Trapas. Manželovi jsem raději neřekla, že je lepší než on.

Eva (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Co s tím chceš děla? Uvažuješ o nějakém pokračování?

Zdena (Čt, 17. 6. 2021 - 01:06)

Jaké pokračování? Penisy byly změřeny. To, že jsme se při tom ztrapnili není moc příjemné. Starší syn se stydí ještě víc a já taky. Udělat se při tom, když syn stříká, není moc chvályhodné. Málem jsem se zhroutila. On se omlouval mě, já jemu a oba nevěděli za co. Slíbili jsme si že to zůstane mezi námi. Akorát mám jeho penis pořád v hlavě a pořád cítím jeho semeno. To, že mne to vzrušuje, je jenom moje věc.

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

To se přece manželům samozřejmě neříká .

Eva (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Stříkal hodně?

Zdena (St, 16. 6. 2021 - 23:06)

Nechala jsem se holky vyprovokovat vašimi nesmysly a začala měřit. Nejdřív manžela, to nebyl problém, ačkoli si myslel, že jsem se zbláznila. Délka 16 cm, průměr 4,5 cm. Mám dva syny. Tam to bylo horší. Toho mladšího, 12 let jsem změřila při koupání. Myla jsem mu penis tak intenzivně, až úplně ztvrdl, když jsem vyndala pravítko koukal divně. Délka 13 cm, průměr 4 cm. Největší problém byl s tím starším? 15 let. Strašně se styděl. Nakonec se nahonil a změřil sám. Výsledek, 17 délka a 5 průměr. Jsem ráda, že mám doma normální chlapy.

Bob (Po, 21. 6. 2021 - 13:06)

Myslím, že si dost vymýšlíš. Manžel snad, ale kluci to nemohou mít. Já jsem dospělý, a mám jen 5cm, v klidu 2cm. Takže ty rozměry co píšeš bere s veeeelkou rezervou

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 23:06)

Tak to máš pěkného chcípáčka podprůměrného , ale nezoufej ! Máš ještě jak doufám deset šikovných prstů a hbitý jazyk .

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 23:06)

Neřekl bych. Také ho mám od malička většího, ale ne ty nesmysli o 50 cm co tu padali to ne. Když jsem začal masturbovat a penis se mi v pubertě zanedlouho prakticky zdvojnásobil tak jsem si v těch 13 letech naměřil 13 cm. Nyní už je mi 30 a naposledy se mi prodloužil v 17 letech na konečných 18 cm a 5 na šířku a jsem naprosto spokojenej. To jsou s větším podivem ty čísla o uvádíte vy, ale může se stát. Je to ale o přístupu. Kvůli tomu se mnou přestal chodit plavat kamarád. Zůstala mu dětská velikost za to já v klidu 12/4. Nikdy jsem se mu neposmívali nic, ani by mě to nenapadlo, ale to že se styděl a občas ho měl ve sprchách většího i malý kluk pro něj znamenal problém kvůli kterému přestal chodit na bazén.

Roman (Po, 21. 6. 2021 - 18:06)

Tak to jste bohužel podprůměr, u dospělého je běžné v klidu 8-12 cm a při ztopoření 15–20 cm.

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 23:06)

15-20 je moc. Spíše 6-10 v klidu a 12-15 je průměr. Říkalo se kdysi 13 cm.

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 10:06)

občas se píše, že průměrná velikost je 13 cm. Což je taková malá doktorská lež. Možná ten údaj platí celosvětově, Asiaté mají penisy menší, Afrikáni zas větší. V ČR ten průměr má být snad 15,5 cm. Je otázka, jak se zjišťuje. Praktický lékař od těch dětských, tak prohlédnutí genitálií tam bylo párkrát, od pediatra nebo dorostového lékaře, v dospělosti nevzpomínám. Na urologii erekci běžně vidět nechtějí, penis ano. Erekce je zajímá leda u zakřivení penisu nebo mikropenisu, možná pár dalších diagnoz, běžně ne. Takže ptáčky měří tak leda sexuologové, jejich pacienti nejsou běžným vzorkem a hlavně jsou strašně malým vzorkem populace. Viděl jsem řadu mužů, ale s erekcí jen výjimečně. Z ochablé velikosti jde velikost při erekci leda odhadovat. U velikostí v klidu je dost velký rozptyl, stejně jako u žen se liší velikost prsou.

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

Velikost penisu se zkoumá též v případech znásilnění, nebo obnažování exhibicionistů, kdy postižené popíší penis a podezřelému se změří. Často dochází k propuštění obviněného, protože ženy rády přehání.

ano (Ne, 27. 6. 2021 - 19:06)

velikost penisu se zkrátka zkoumá na sexuologii, kam se málokdy dostane normální muž. Obvykle tam je někdo obviněný z uvedených činů, podezdřelý nebo i chycený při činu. Je omyl pak tato čísla pokládat za reprezentativní vzorek populace. Asi jako dělat nějaké psychologické a psychiatrické vyšetření a vybrat si k tomu osazenstvo nějaké věznice. Exhibicionisti, násilníci, tak to budou zpravidla vyvinutější muži. Podprůměr nebude moc mužů ukazovat. U násilí jde o to, že spíš se ho dopustí fyzicky zdatný muž. S vyšší hladinou testosteronu, což znamená i vyvinutějšími svaly a větším údem. Nakonec asi by šlo i zjistit, že pokud někdo suplementuje testosteron, tak krom nárůstu svalů mu o něco vyroste i pyj. Stejně jako znásilnění spáchá častěji nějaký primitivní stavební dělník ze zemí bývalého sov. svazu a ne nějaký vš učitel. Samozřejmě, jsou tu výjimky, zv. když půjde o nejmenovaného vyvinutého černouška. Na vš je běžné, že sex pomůže k získání zápočtu, zkoušky, lepší známky ap. Ale nepůjde o znásilnění, spíš o dobrovolný sex a vzájemný obchod. Nakonec i v pracovním postupu, mít hezké nohy, umět je roztáhnout, tak to kariéře jen pomůže. Mluvit o znásilnění zde opravdu nejde.

Eva (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

A ten starší to dělal před tebou? Nebo si vymejšlel?

Zdena (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Moc se mu do toho nechtělo, dlouho trvalo, než se mu správně postavil, protože se honil sám, poprvé před mámou, ale nakonec se zadařilo. Dokonce i vystříkl.

Patricie (St, 16. 6. 2021 - 22:06)

Nepřehánějte ty míry čuráků, ve 12 letech 28 cm je moc, normální je 15-18 cm.

50 (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Patricie, ve 12 15-18 je moc

Patricie (Čt, 17. 6. 2021 - 04:06)

Ve 12 letech u vyspělejších kluků může docházet ke zvětšování růstu čuráka, tak 12-15 cm, u každého jedince je to jiné. Ale tady matky hodně přehání. Myslím že některé výplody píše muž gay.

Reklama

Přidat komentář