Reklama

Soulož

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Až to bude schválený, tak mi dejte včas vědět. Nerad bych přišel pozdě. Důležité zda zareagují s těmi kabínkami celoplošně.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Letošní volby už nestihneme, ale když si to dáme do volebního programu, tak ty příští vyhrajeme na beton.

Picak (St, 6. 10. 2021 - 16:10)

Já bych hrozně rád šukal a nemám s kým. Jiná by také šukala a nemá také s kým a nevíme o sobě. Chtělo by, aby bylo, kdo si chce za šukat dal na klopu odznak a ten druhý, kdo by to viděl, tak přijde představí se a půjdou si hezky za souložit. Oboustanná spokojenost.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 09:10)

S tím zlepšovákem je to dobrý nápad, ale ještě by bylo, pokud by jsi to nějaká strana dala jako předvolební program.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 09:10)

Lidi neblázněte. Souložilo by se i na ulici.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 09:10)

To by se udělaly na ulici mobilní kabinky jako jsou veřejné záchodky. Myslím, že fimy ja TOI TOI a podobné by zareagovaly.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 10:10)

TOIka by se převrhla, a to by mohlo být zajímavější.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

Podej to jako zlepšovák !

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 18:10)

Skvělý nápad, jenže nereálné, bohužel. Ale když si to tak představuji, tak by to bylo nádherné.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 16:08)

Rok po rozvodu jsem si nažel novou ženu.Asi po týdnu jsme se domluvili na souloži.Oba jsme nemělisex rok a tak jsem měl strach,aby se mi postavil čůrák.Domluvili jsme si takovou hru,oba jen ve spodním prádle.Začal jsem sundáním podprsenky asáním bradavek.Po asi 5 minutách mne žena svlékla spoďáry.To už mi ale stál čůrák jako strom.Hned na to mi žena začala kouřit.Když jsem cítil,že se blíží vyvrcholení,sundal jsem ženě kalhotky a začal jsem lízat její píču.Asi po 10ti minutách jsem zasunul čůráka a mrdal až do výstřiku na břicho.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 08:08)

Od doby,kdy jsme se poznali uplynulo už skoro 30 let.Hlavně jsem se těšil,až bude žena v přechodu,že jí nebudu jen stříkat semeno na břicho ale hlavně do píči.Teď po 70tce už jen lízám píču a žena si postaví čůráka a kouří ho.Miluje semeno v puse.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 10:07)

Jako mladík jsem rád mrdal,denně.Snažili jsme se o potomka.I po tom co žena otěhotnělajsem mrdal i 3x denně.Když už měla velkej pupek šukali jsme na pejska.To se mi víc líbilo než klasika.Čůrák jezdil hlouběji a čůrák plnil píču semenem pořád.Teď v pokročilém věku,když tolik nestojí jen lížu píču.

E. (Čt, 29. 7. 2021 - 17:07)

Děláme to kdykoliv a kdekoliv je to možné. 3x je v pohodě, když přišli kamarádi, tak ho do mě s mým klukem strkali a stříkali dokud měli co. Když si jeden z kamarádů sbalil holku a přivedl ji, tak překvapeně koukalu a potom z vypadlo, že to chce taky zkusit. Museli jsme doplnit stav kluků.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 08:06)

Při souloži mají ženy navrh.Stačí jim si lehnout a roztáhnout nohy.Muž si vystříká čůráka a pak mu zvadne.Ženy mohou určitě několikrát za sebou.

E. (Čt, 29. 7. 2021 - 17:07)

A proto má můj kluk ještě dva kamarády a když se vystříká jde na řadu další a potom další, mezi tím se tomu mému klukovi už vzchopí a může dál. A tak se pěkně střídají dokud všichni mohou. Já jim roztáhnu nohy v pohodě a stále.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 11:07)

Jak která. Ta moje mívá po pěti minutách tak silný orgasmus, že je úplně vyřízená. Déle vydrží jen když je opilá, ale pořád jen jednou. Po vojně si mne vyhlédla jedna moc pěkná a strávili jsme spolu celý víkend. V pátek večer jsem ho zapíchnul a v pondělí ráno vytáhl. Za celou dobu jsme měli jenom přestávky na záchod. Jedli, pili a kouřili jsme při souloži. Musel jsem to ukončit, protože v pondělí po šichtě přišla její matka a chtěla to taky. To bych se umrdal a příležitost, a těch bylo, musely dostat také jiné. S jinou to bylo tak pěkné, že jsem za noc měl deset ejakulací, které jsem pouštěl do ní a protože mi pořád stál, souložili jsme bez přestávky. Soulož je nádherná, když na to máš a víš jak.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 17:07)

Ta moje si myslela taky, že je po přechodu a ono prd. Jiný doktor, než ten blb ke kterému chodila, ji po 9 letech bez menstruací a údajném přechodu oznámil, že může mít dítě. Naštěstí to nedopadlo, ale hlavně klidně stříkej. Ufff.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

Vždy jsem souložil rád a často.Nejdříve proto,že jsme chtěli dítě,poté druhé dítě a pak proto,že se mně líbilo plnit píču semenem.Zajímal mne i obsah semene.Zprvu polévková lžíce,později kávová.První žena semeno do pusy nechtěla,ani čůráka,jen plnit píču.Až druhá žena semeno do pusy miluje.Po padesátce jí mohu i píču plnit bez obav a střídat kouření s plněním píči.

Bzunda (Po, 20. 7. 2020 - 16:07)

Že to tvé plnění klidně nemusí bt bezpečné. Můj spolužák se narodil matce ve věku 54 let! Také si mysleli že je po přechodu, také si užívali plnění, a najednou Bum a byla naprcaná. Jo víš hovno co na tebe příroda chystá. Nejlepší je si narazit nějakou mladou buchtu, třeba jako já jsem začal z vnučkou, bacáme bebí hezky pěkně každý den a na nějaký starý ježibaby seru.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 07:11)

Už je to dávno.Kamarádka se vdávala ubytovaní jsme byli v chatičkách v kempu.Pijatika byla obrovská a tak jsem objev sestry nevěsty ani nestačil pořádně okouknout a už jsem spal.Ráno mně vzbudil příjemný pocit,můj objev mi kouřil čůráka.Nechal jsem si semeno vystříkat a pak jsem zasunul.To se objevu moc nelíbilo,víc ji dráždilo kouření.Mně zase lákala její chlupatá píča.Na soulož vlivem dalších událostí nedošlo.

Reklama

Přidat komentář