Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Evka (So, 19. 6. 2021 - 06:06)

Jirka - nic jsi nepochopil sorry a dopisovani s tebou bylo oničem.

Najde se někdo...?

Jirka (So, 19. 6. 2021 - 13:06)

S tebou to bylo taky o ničem a pochybuji, že někdy najdeš někoho, kdo ti bude umět odpovědět. Já si dopisuji s jednou velmi zkušenou plenkařkou, která se snaží nošení plenek stále vylepšovat, takže od ní vím velice dobře, jak to chodí u holek, nicméně ona nosí plenky podle nálady a snaží se z toho vytěžit maximum, aniž by si lákala hlavu s nějakými neexistujícími pravidly a zásadami. Jednoduše si - stejně jako já - užívá. Důležitá me pro ni jen ochrana proti opruzeninám (pudr a mast), vše ostatní (tj. kolik si vezme plenek, nošení ve dne nebo v noci, podložka do postele jako pojistka atd.) záleží na ní. Nosí pouze jednorázové pleny; látkové jí nevyhovují.
Kromě ní si dopisuji i s jedním zkušeným plenkařem, který - stejně jako já - nedá dopustit na látkové.

ad (Pá, 18. 6. 2021 - 12:06)

diskuze dslife.forumotion.eu

Evka (Pá, 18. 6. 2021 - 08:06)

Nikdo?

Jirka (Pá, 18. 6. 2021 - 20:06)

Ahoj Evo. Zkus mi napsat nějaký KONKRÉTNÍ dotaz, co by tě zajímalo, a já ti rád cokoliv zodpovím. Případně si můžeme popovídat přes Skype. Ale nikdo ti nemůže sdělit žádná obecná pravidla, zásady atd., které neustále vyžaduješ, protože nic takového neexistuje. Adresu znáš, tak se ozvi.
A kdyby si chtěla dopisovat ještě nějaká svobodná a nezadaná plenkařka, budu rád a napíšu jí adresu.

Návštěvník (Pá, 18. 6. 2021 - 10:06)

Asi nikdo

Návštěvník (Út, 15. 6. 2021 - 02:06)

Anežko a kolik dní to musíš držet. aby to šlo takhle samovolně?

xxx (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Zdravím jen taková zajímavost začali se vyrábět a prodávat gatě které vypadají jako by jste se počůrali včera jsem na to narazil na seznamu.

Zuzana (Út, 15. 6. 2021 - 16:06)

Taky jsem to viděla ale usoudila jsem, že si takové kalhoty umím vytvořit sama a lépe.

Pavel (Út, 15. 6. 2021 - 18:06)

To mě je jasné a chtěl bych to vidět i když v neděli něco podobného se mě přihodilo

Zuzana (Čt, 17. 6. 2021 - 16:06)

Zrovna dnes jsem vytvořila nový vzor na letních třičtvrťácích a budu se muset krotit, trochu jsem zapomněla že se to rozpije poněkud více. Trošičku jsem to pustila ještě když jsem se loučila s kolegyní. Byla jsem nervózní a doufám že to na mě nepoznala i když by mě opravdu zajímala její reakce kdyby věděla že u řečí o dovolené jsem si učůrla do kalhotek. Pak jsem ještě trochu pustila po cestě domů. Jen je nezvyk že je teď všude tolik lidí.

Kamča (So, 19. 6. 2021 - 14:06)

Paráda, Zuzko. V těchto vedrech je počůrání se do oblečení pro mě ideální, protože kalhoty brzy uschnou a mokré prádlo krásně chladí. Mohu to pustit úplně, ale i na černých je to vidět než trochu uschnou. Je pak docela adrenalin projít kolem někoho s mokrým flekem na zadku. Taky mám strach z ostudy, ale zároveň ji toužím zažít. Chci ji mít ve své režii, což ale úplně nejde, když nevím, jak případný svědek mé nehody zareaguje. A i to je pro mě vzrušující :D

Zuzana (So, 19. 6. 2021 - 15:06)

Přesně tak na léto je to ideální. Ale je škoda to pouštět do tmavého oblečení a ještě v létě, jen ty materiály letního oblečení jsou trochu zrádné. Kdyby tak šlo mít to pod kontrolou ale to by stejně nebylo ono. Kdyby měl alespoň člověk jistotu že ta ostuda nebude trvat moc dlouho a nerozšíří se všude.

Kamča (So, 19. 6. 2021 - 21:06)

Ty mě tedy pěkně popouzíš :D Ve světlých ale úplné počůrání neutajím. To se pak budu muset vyhýbat lidem než to uschne aspoň tak, že to nebude na první pohled vidět. Když to udělám v tmavých, stejně mám pocit, že to vidět je, zvlášť, když cítím, jak se mi mokré nohavice lepí na tělo. Ale je to stejně nádherný zážitek, počůrat se a riskovat, že mě někdo odhalí. S tou ostudou by se mi líbilo prožít si ji naplno s tím, kdyby nějak šlo pak tento zážitek lidem vymazat z hlavy, aby mi to pak nepřipomínali. Jenže to nejde, tak budu dál riskovat.

Zuzana (Ne, 20. 6. 2021 - 11:06)

To ne jen já bych si to učúrnutí v tmavých kalhotách moc neužila ale úplné počurání to je něco úplně jiného. S tou ostudou už je to horší, u mě to naštěstí přešlo ale štěstí mě může v tomhle kdykoliv opustit. Ale předpokládám že v dospělosti už by to nebyla taková hrůza.

Pavel (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Proč myslíš že by to v dospělosti nebyla taková hrůza

Zuzana (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Protože už nejsme malé dětí abychom si na sebe ukazovali prstem a dávali si přezdívky. Jasně pořád je to obrovský trapas ale dospělí už pochopí, že stát se to může.

Pavel (Ne, 20. 6. 2021 - 20:06)

No nevím tady lidi nechápu nic jen se starají o to co nemají

Zuzana (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Moc nechápu cos tím chtěl říct. Ale jasně že je to ostuda, ale je rozdíl, když se ti stane nehoda před spolužáky někde na základce, kde se ti budou všichni posmívat nebo v dospělosti před pár lidmi.

Kamča (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Ve světlých to asi někdy zkusím, u mě je ale problém, že jak to pustím, už to nedokážu zastavit, a když, tak jen na chvíli. Zkouším Kegelovy cviky, ale myslím, že je tam prostě i ta touha zažít pořádnou ostudu a to v těch tmavých asi nezažiju, leda to pustit do kalhot někde, kde je hodně lidí, ale na to nemám odvahu. Souhlasím, že v dospělosti už to není asi tak hrozné. Každý se někdy počůral a s přibývajícím věkem se to může stávat častěji. Souhlasím s tímto článkem, hlavně s tou větou o meziprostoru: http://dennichleba.cz/glosa-etiketa-sem-tam-se-pocurat-by-melo-byt-v-poradku/

Reklama

Přidat komentář