Reklama

přistiženi při souloži

Autor diskuse
rip

Stalo se vám,že vás vaši přistihli při souloži.

Abe (So, 19. 6. 2021 - 17:06)

Nás vídávala tchyně při souloži často. Kolikrát jsme se jí všimli, až když bylo po všem. Já jsem to bral jako zpestření, manželce to vadilo, ale nijak dramaticky jsme to neřešili. Byla nadržená a tak si užívala s námi. Když nebyla manželka doma, tak jsme spolu onanovali. Byla úžasná. Dělal jsem to také před matkou s její starší, nejlepší kamarádkou. To se ovšem neobešlo bez hysterie a trestů.

Steve (Ne, 20. 6. 2021 - 00:06)

Pěkný čuňata ... no to už víme. Škoda že to úřady nevěděly co se u vás odehrává za ujeté prasárny. Každopádně to normální není a navíc máš z toho nenávratně narušené psycho. Měl by se tě ujmout psychiatr ... nic ve zlém, jen píšu reál. Já vím že za to nemůžeš ...

Paja (Po, 1. 2. 2021 - 16:02)

Pristihla me mamka,kdyz jsem soulozil se svoji holkou.Vse probehlo v pohode jen mi rekla ze doufa ze mam ochranu.Meljsem ji.Odesla a mi jsme pokracovali v soulozi.

Návštěvník (Po, 1. 2. 2021 - 09:02)

Nás přistihli děti při souloži.Nic tak hroznýho se nestalo.Normáně jsem jim vysvětlil,že se s maminkou máme rádi a dělá nám to dobře.

Vhimhg (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

Vystrčil jsem na skoro tchýni prdel. Od té doby zaklepala a počkala. Už je to 40 let.

myška (Ne, 11. 11. 2018 - 19:11)

Naštěstí ne, to bych nepřežila

Reklama

Přidat komentář