Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zuzana (Ne, 20. 6. 2021 - 14:06)

Ve světlých už je to o něčem úplně jiném. Ale je pravda že já si raději postupně učurávám je to pro mě vzrušující a navíc se mi nechce pořád sušit boty. Ale jednou do toho taky půjdu naplno.

Pavel (Ne, 20. 6. 2021 - 20:06)

To teda jo na světlých je vidět všechno, to tě teda obdivuji já bych takhle do toho nešel v černých možná ale nevím

Zuzana (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Tak v úplně světlých je to jen na menší učúrnutí, ale někdy to prostě úplně nevyjde. Tak jako tak s tím musíš nějak dojít domů.

Pavel (So, 19. 6. 2021 - 15:06)

Ahoj Zuzko právě nikdo neví jak bude ostuda trvat dlouho a aby třeba přestala pokud se toho někdo chytne

Pavel (So, 19. 6. 2021 - 14:06)

Ahoj Kamčo, já vás obdivuji takhle riskovat i když dělám pokusy s plinkama tak v neděli jsem taky mel mokré kalhoty ale dopadlo to dobře

Pavel (Čt, 17. 6. 2021 - 18:06)

Ahoj Zuzko ten bych rád viděl stejně teda hodně riskujes a hlavně vzrušuje vid

Zuzana (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Já vím že jednou to může skončit šíleným trapasem ale je to vzrušující.

Pavel (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Zuzko to teda jo když tak riskujes a jednou to tak skonci

Pulec (Čt, 17. 6. 2021 - 17:06)

Zuzi a v jakém stavu si dojela domů celá pocurana nebo něco si donesla domů

Zuzana (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Nepočůrala jsem se úplně, ale přehlédnout to nešlo.

Kikina (Po, 14. 6. 2021 - 18:06)

Jo to jsem viděla a je to docela vtipný. S přítelem už jsme se bavili že by mi je koupil :0)

CD95 (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Ahoj Anežko,
už si dlouho nepsala. Jak se vůbec máš? Co škola? A jak pokračuješ s plenkama? Je nějaký nový vývoj? Pořád máš Teny jako pohodlné a drynites jako princeznovské?

kozlik Matej (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Vite on je totiz ten Pavel zrizencem na urologickem oddeleni jedne velke nemocnice a rad si praci bere domu. Takze vam poradi s vasim pocuravanim, rekne vam i diagnozu a doporuci jake plenky jsou pro vas ty prave. On je takovy ukecany a rad se seznamuje pres pocuravani a pres pliny s mladymi devuchami aj se starymi babami. On je to chudak, zadna ho nechce tak tunak loudi maily i adresy na setkavani.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

moje 14.dcera taky chtěla plenky , že to chce zkusit jaké to je a protože na pleny nemá dost peněz tak mě poprosila jestli bych jí je nekoupila.
Řekla jsem si , však si neubližuje, je to její život.
Tak jsem jí je koupila. když včera došli, dala jsem jí je do pokoje , a byla nadšená, večer si je sama nasadila a šla v nich spát, dnes po škole jsem s ní mluvila a je z nich naprosto nadšená, jak je to příjemné na dotek, když se nacucnou jak se krásně vytěsní prostos mezi tělem a plenou, nadšená z toho jak jí anatomicky pasují. Ráno je ale sundala a šla d školy bez nich, dnes večer si je chce dát znovu. Asi jí v tom pomůžu a nechám ji v těch plenkách celí den , budu jí kontrolovat jestli je plenka použita, jen občas nakouknu dovnitř, a taky by měla chodit jen v plence , aby odhodila ostych.V neděli totiž chceme jet nakupovat, tak to už třeba zvládne i s plenou. sukni má , a laclové kalhoty, tak třeba zvládne plenu do obchodu. Když je chce nosit , tak vždy a všude,

Evka (Út, 15. 6. 2021 - 07:06)

Ahoj jakpak to u vás bylo a je? povíš víc?

Nebo někdo další zkušenosti s nošenim u holek, a s tim okolo?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 00:06)

Dobrý den mám touhu to taky zkusit ale bojím se nechcete si o tom někde popovídat?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 00:06)

Dobrý den mám touhu to taky zkusit ale bojím se nechcete si o tom někde popovídat?

Pulec (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Ahoj rád si popovídám napiš [email protected]

Pavel (Ne, 13. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj proč se bojíš tak to vyzkoušej jestli chceš tak si s tebou o tom popovidam

Nela (Ne, 23. 5. 2021 - 13:05)

Ale jak už jsem psala, s plínkami to není ono a opravdu bych tohle s žádným chlapem nesdílela.

Reklama

Přidat komentář