Reklama

Močení jako erotická aktivita

g (Út, 22. 6. 2021 - 05:06)

Jsem taky dominantní a líbí se mi čůrat chlapovi do pusy a na tělo.A za odněnu mi jí musí vylízat.

Ištvan Fekete (So, 26. 6. 2021 - 15:06)

Souhlasím.Bude to skvělý zážitek pro nás oba,až zakleknes predemnou a ja ti budu pissovat do tváře a do vlasů.V submisivni poloze se ti to bude líbit ještě víc a už nebudeš chtít jinak.

svaz žen (Pá, 18. 6. 2021 - 08:06)

Chcije nám z Kundy vodopád.Kdo chce nachcat do huby?

Alča (Ne, 12. 12. 2021 - 02:12)

Ten můj chlap je úplně nemožný. Když se na díze prdne, tak by dělal perverzárny celou noc a když je střízlivý, tak on nikdy, jen potmě a pod dekou na misionáře a to ještě jen tak jednou za týden. V náladě mě i lízal a když jsem přitom začala učurávat, zarazil se a rychle lízal a pil to a usmíval se na mě. Dá se takový chlap nějak ukecat, aby se choval při milování normálně? Opilý si totiž i nechá udělat výplach zadku hadicí od sprchy a podobně a neuvěřitelně ho to vzrušuje a pak se vždy milujeme hodiny. A mluvit se s ním o tom nedá, o tom mluvit nebude a když jsem na něj tlačila, tak utekl do garáže, že má ještě práci.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 02:12)

Buď ráda, že ho máš, co by jiná za takového dala. Já to mám naopak nejraději se miluji střízlivý, protože z toho mám nejlepší prožitek, ale ta moje, když se opije:"Budeme se milovat celou noc." Stejně je za pět minut hotová a pak už mne nechce, ale stejně jí miluji, protože sex není to hlavní, když se dokážu sám kvalitně uspokojit.

Alča (Pá, 18. 6. 2021 - 07:06)

Ten můj chlap je úplně nemožný. Když se na díze prdne, tak by dělal perverzárny celou noc a když je střízlivý, tak on nikdy, jen potmě a pod dekou na misionáře a to ještě jen tak jednou za týden. V náladě mě i lízal a když jsem přitom začala učurávat, zarazil se a rychle lízal a pil to a usmíval se na mě. Dá se takový chlap nějak ukecat, aby se choval při milování normálně? Opilý si totiž i nechá udělat výplach zadku hadicí od sprchy a podobně a neuvěřitelně ho to vzrušuje a pak se vždy milujeme hodiny. A mluvit se s ním o tom nedá, o tom mluvit nebude a když jsem na něj tlačila, tak utekl do garáže, že má ještě práci.

Letec Meresjev (Ne, 20. 6. 2021 - 09:06)

Vyhulis mi péro a pak tě pochčiju.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 11:06)

Miluji, když se ta moje při sexu počůrá a zvládá to nádherně a jsem z toho krásně vzrušen.

Ištvan Fekete (Čt, 10. 6. 2021 - 12:06)

Chcanky patří do hajzlu!

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

Ne, patří k hezkému sexu.

Šimon (Čt, 10. 6. 2021 - 09:06)

Nedávno jsem se seznámil z holkou a ta taky preferuje močení ale ve sprše si zasexujem a pak se navzájem počůrame. Tak mě do toho zasvětila že mi to vůbec nevadí.

Karel (Čt, 10. 6. 2021 - 10:06)

A v jaké poloze ta holka v té sprše čůrá? A drží si při tom pysky?

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 13:05)

Děláme stejnou věc jako na P. Poutkama u džín protáhnu přítelkyni řetěz a zamknu ho. Přes boky džíny nestáhne. A vyrazíme na procházku, domů se vracíme, když je už pořádně mokrá a vlítneme na to.

Kubánec z Albánie (Čt, 13. 5. 2021 - 14:05)

Nechceš s ní pomoct?

Kubánec z Albánie (Čt, 13. 5. 2021 - 14:05)

Nechceš s ní pomoct?

XX (Út, 27. 4. 2021 - 16:04)

Přítelkyně se taky při šukání počůrává. Problém je, že klidně i na sedačce nebo v posteli. Na moje námitky odpoví, že z toho nadělám. A ne není to ten kundí výstřik.

Michal Novák (Po, 26. 4. 2021 - 18:04)

Jestli se tu najde žena nebo slečna, která ráda čurá chlapovi do pusy, tak prosím napiš :
[email protected]

Letec Meresjev (Po, 26. 4. 2021 - 22:04)

Rád ti nachčiju do huby i já.

hostinskej (Čt, 28. 1. 2021 - 16:01)

Dafnée a Nella jedno jsou.

Bohdana (Čt, 28. 1. 2021 - 15:01)

Já když se vyčůrám tak jak mám možnost se vždy umyju a né že by mi tam muž zasunul kolík do neumyté vagíny to bych mu ani nedala. Karle ale jsou takové svindury že se neumyjí po chcaní a jdou hned na to znám takové ženy. Ale i chlapi se vychčí a neumyjí se a hned ho strkají do pičky

Reklama

Přidat komentář