Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (So, 19. 6. 2021 - 21:06)

Ty jsi ale také anonymní. Takže také ubožák?

Návštěvník (So, 19. 6. 2021 - 22:06)

Rozdíl mezi námi a důvod proč tě nazývám ubožákem je, že na rozdíl od tebe nenadávám druhým do bukvic. Není tedy anonym jako anonym.

Buzny (So, 19. 6. 2021 - 22:06)

Zde se naplno projevu tvá inteligence. Sice jste starý muž, ale termín anonym, znamená, že někdo neuvede své jméno. Takže také odpovídáš jako anonym, navíc to máš napsané pod popiskem Návštěvník. Pak chceš zde argumentovat nad ostatními termíny v této diskuzi. Nemáš šanci chlapče. Proč neposlechneš starého pána a nepoučíš se? Já nikomu nenadávám. Nikdy jsem nenadával do bukvic. Pouze konstatuji, že muži, kteří nosí tanga jsou podle mě teplí, protože ukazují své podřízené nemužné postavení. Ale to je mé pouhé konstatování, má osobní pravda, ale protože již žiji dlouho, můžu říct, že má osobní pravda, je roky osvědčená. Ty můžeš také argumentovat, pokud na to máš, ale z toho, že nevíš co to znamená anonym, asi na to nemáš. Promiň, nechtěl jsem tě urazit.

Návštěvník (So, 19. 6. 2021 - 23:06)

Problém je, že oni si tu svou homosexuální orientaci ani neuvědomují. Tím, že nikdy nebyli muži, tak sebe se svou touhou ukazovat na odiv mužům svůj zadek považují za normální.
Každopádně, pokus vidí, že si z nich ostatní právem utahují, by se měli nad sebou zamyslet, že zde nebude něco v pořádku. Ale u sebe svou chybu nikdy nebudou vidět. Pak zde akorát brečí, že se jim každý posmívá.

Petr (Út, 15. 6. 2021 - 20:06)

Tak to jo, vyčerpávající odpověď děkuji.

Buzny (Út, 15. 6. 2021 - 18:06)

Petře, už ani nepopíráš, že tanga jsou pro buzny. Děkuji. A ano. Také jsem byl na nuda, ale tam je povětšinou pouze starší generace, takže tím nikoho nepobuřuji, ale to nikdo s takovým slepičím mozečkem by nepochopil.

Petr (Út, 15. 6. 2021 - 18:06)

Možná 2*a pokaždé starší populace.

Buzny (Út, 15. 6. 2021 - 16:06)

Tak pánové, narozdíl od Vás mám kousky soudnosti a vím, že staré nahé tělo není tak krásné, jako tělo mladého Zajíčka. A narozdíl od Vás nenosím tanga, který by tento fakt zvíraznily. Ale Vy, uvažujete na svou zateplenou buzerantnost, tím, že nosíte tanga, která jsou určená pouze pro buzy. Děkuji a nashledanou.

Petr (Út, 15. 6. 2021 - 18:06)

A co na nudy, byl jsem jednou a je to tam samej důchodce a vůbec se za své tělo nestydí.

Petr (Po, 14. 6. 2021 - 19:06)

Nestyd.

Buzny (Ne, 13. 6. 2021 - 20:06)

Přestantě se do mě zde navážet vy tangobijci a tangomilové. Zastáváte se buzerantů. Přiznám se, že se podívám, i když přes silné dioptrie naštěstí téměř nic nevidím, tak tana poznám na sto honů a chlapci, není moc pěkné, že se zde navážíte do starých těl. Jsem zvědavý na vás až budete staří, jak se vám budou líbit vaše svěšená těla. Ano svěšená... na stáří není pěkný pohled, proto nechápu vaše zastávání se buzerantů a tang. Běžte na jinou diskuzi urážet někoho jiného, nebo si vysvětit toho vašeho Kalouska. Což je určitě také tangobijec.

Petr (Po, 14. 6. 2021 - 19:06)

Však se nestid za svoje tělo, nikdo se ti nesmeje každý sme nějaký a tak je to i se spodním prádlem.

Ota (Ne, 13. 6. 2021 - 20:06)

Ale zajímaly by mě ty jeho zkušenosti. Asi kouká na chalany na koupaku a flirtuje s nimy.

Petr (Ne, 13. 6. 2021 - 20:06)

Tak vtom případě, taky věk nerozhoduje.

Petr (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Jo takže důchodce, tak to pardon ale spíš by ses měl obrátit na jinou diskusi co takhle na Babise. OK.

Ota (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

No nevím gdo je větší buzna gdyz my budes koukat na prdel a na to že mám zrovna tanga třeba na plavku přijde ti to normální takhle smirovat, mnel by si začít trochu makat a pak tě přejdou roupy.

Pro Otu (Čt, 17. 6. 2021 - 22:06)

Oto, když už jsi bukvice, alespoň se nauč pravopis. Zase jeden, co dokazuje, že tangáči jsou vymaštění hlupáci.

Petr (Ne, 13. 6. 2021 - 20:06)

Pan říká že je důchodce tak už má přeci odpracovano ne. Musíš taky trochu číst.

Ota (Ne, 13. 6. 2021 - 20:06)

Ale i důchodci mohou přeci nosit tanga.

Petr (Ne, 13. 6. 2021 - 20:06)

Určitě není třeba podceňovat věkem.

Reklama

Přidat komentář