Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvka (St, 16. 6. 2021 - 09:06)

Zatím není potřeba nic řešit. Počkat s tím. Honit si ho může úplně v pohodě i tak.

Návštěvník (St, 16. 6. 2021 - 06:06)

Jsou to kokoti nebo kravy

Jana (Út, 15. 6. 2021 - 12:06)

I já miju synovi vlasy a záda. A už si zvikl že se mu vmé přítomnosti postavý. Už ho nezkrýva. Vždycky mu ho omrknu a jeto pěkní pohled naněj. A vím, jak mile ho umeju a odejdu že si ho hned začne honít. Sleduji ho klíčovou dirkou. Má krásne a silné výstŕiky. Pak si ho omeje a veme na sebe pižamo. A v noci je klid. Až do rána než vstane tak si ho zas vyhoní. A přez den ani nemluvě. Mám pocit že mu nedá pokoj, jen ve spánku. Už jsem si nato zvikla, že ho má furt v ruce. Jinak synovi je 14.

Klára (St, 16. 6. 2021 - 00:06)

A mohu se zeptat kdy jsi ho poprvé umývala a jak reagoval? Umýváš i penis? Syn má zlomené ruce a tak ho zítra večer budu koupat, ale zjistila jsem, že když jsem ho dnes převlékala měl předkožku přes celý žalud tak nevím jak to budu umývat

Jana (St, 16. 6. 2021 - 04:06)

Umívám ho od narození, i penis. Samozřejmě když se pak dostavila erekce, dost se stiděl a zakríval se. Ale i tak bylo zapotřebí ho umejt a stahnou kužičku přez žalud a umejt mu i žalud. Když mu začla poluce, pamatuji si, že když jsem ho mila a uchopila jeho stopoření penis a stahla předkožku a mila mu ho, tak mu vněm zaškubalo a vystříkl. Cítil se dost trapně. Ale vše jsem mu vysvětlila a rovnou mu řekla aby si ho pravidelně v soukromí honil. A když pak mýval předemnou erekci skoro pořád, přestal ho zakrívat.Párkrát jsem mu ho ešte umila, ale pak už si ho mil sám. Vim že honit musí. Pokut by syna postihlo to samé jako tvého, nedalo by se nic dělat než mu to dělat sama, i když by to bylo proněj trapné. Kdo jiní by mu měl v této situaci pomoc. Neděla to pro své potěšení, ale oto aby synovi pomohla a ulevila mu od tlaku.

Zuzana (St, 16. 6. 2021 - 03:06)

Kolik mu je let ? Prostě mu předkožku stáhneš, omyješ a uvidíš jak se mu postaví. A když to bude potřeba, tak mu ho vyhoníš, jsi přece matka a ta by se měla postarat.

Návštěvník (Út, 15. 6. 2021 - 13:06)

Davám ti palec nahoru,aspoň ve slově vyhonila si napsala spravně tvrdé y

Mirka (Út, 15. 6. 2021 - 13:06)

Mému synovi bude 12 a také ho pořád meju i penis má ho 20cm je to pořádný klacek, má ho tvůj syn velkého?

Jana (St, 16. 6. 2021 - 03:06)

Sice jsem mu ho neměřila, ale řekla bych tak kolem 15 cm.

Mirka (Út, 15. 6. 2021 - 08:06)

Já svého syna myji pravidelně, pokaždé se mu u toho postaví ten jeho dlouhý penis, musíte si na to zvyknout

Ela (Út, 15. 6. 2021 - 08:06)

To já bych svého syna již umývat nemohla. Vlasy a taktak záda a to se ve vaně krčí a musí tam být hodně pěny. Je to tak od doby, kdy poznal na co ho ještě má. Jakmile začal ejakulovat, tak je konec s nějakým umýváním. Co se týče velikosti tak ho má přiměřeně věku.

Pavla (Út, 15. 6. 2021 - 10:06)

A kolik mu je?

Ela (Út, 15. 6. 2021 - 11:06)

Příští měsíc mu bude 13.

Pavla (Út, 15. 6. 2021 - 17:06)

Náš taky v červenci 13. Tak to mají asi podobné

Erika (St, 16. 6. 2021 - 06:06)

Všichni kluci to mají v tom věku podobné. Ten náš ho má tak přes 10, mastí si ho už skoro tři roky, no prostě nedá mu pokoj. Párkrát jsem ho přistihla, onanuje od polucí tak, že si prstem kmitá po kůžičce na vrcholku ocasu. To už bylo nějakýho semene za dobu jeho uspokojování.

Pavla (St, 16. 6. 2021 - 09:06)

Ten náš tak 12 13 cm

Erika (St, 16. 6. 2021 - 09:06)

Myslím nakonec, že syn ho k těm 13cm může taky mít. Viděla jsem ho při onanování zhruba ze dvou metrů a to jenom krátce, takže těžko se to odhaduje.

Klára (St, 16. 6. 2021 - 12:06)

Ahoj můj syn má ve 12letech 28cm, také se těším až bude chodit celý den venku u vody nahý

Návštěvník (St, 16. 6. 2021 - 13:06)

Ty musíš mít v hlavě jodně vymydleno

Návštěvník (St, 16. 6. 2021 - 13:06)

Pardon hodně

Reklama

Přidat komentář