Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Vilypavel (St, 4. 8. 2021 - 18:08)

Dobrý den hledáme maminku,která si nemůže nebo nechce z jakého důvodu si dítě nechat. My máme zkušenosti s přímou adopci už máme 6letou dcerku od sestřenice. Moc rádi bychom přijali sourozence.Bydlime na Kladně ve středočeském kraji. S pozdravem Hečkovi [email protected]

Klara (Po, 2. 8. 2021 - 05:08)

Dobrý den, už dlouho jsme manželský pár a moc toužíme po větší rodině. To se nám bohužel nedaří. Velmi nás to trápí a bolí. Proto hledáme maminku, která by ráda své děťátko dala do přímé adopce. Pomůžeme vyřídit veškeré dokumenty a slibujeme, že dítěti dáme veškerou možnou lásku, které jsme schopni. Náš email je [email protected]

Betka (Út, 15. 6. 2021 - 13:06)

Dobrý den, hledáme maminku, která si nemůže své dítě nechat a ráda by ho dala do přímé adopce. Jsme chválení žadatelé o adopci, ale tato cesta se nám zdá lepší, maminka ví, komu své dítě dá a děťátko jde do rodiny přímo z porodnice. Kontakt je: [email protected]

Simona (Po, 14. 6. 2021 - 20:06)

Dobrý den, diskuzi jsem našla podle hledání, moc nevím kde jinde psát ani jak se náhradní rodiče pro přímou adopci hledají.
Jsem těhotná v 28tt, prosím kdo by rád věděl více kontakt na mě je [email protected] .
Prosím o kontakt jen ty, kdo vážně vědí co chcou. A stojí si za tím.

Slunecnice (Pá, 27. 8. 2021 - 13:08)

Dobrý den, už jste našla rodinu ci stale hledáte? Pokud ještě hledáte napište mi prosím na [email protected]
Dekuji a pěkný den

Tereza (St, 23. 6. 2021 - 19:06)

Dobry den, jsme mlady zajištěný pár a rádi bychom adoptovali miminko s přímé adopce, děti nemůžu mít že zdravotních důvodů. Budu ráda když se mě ozvěte aji když máte už o miminko zájemce. Předem moc děkuji za odpověď. [email protected]

Heli (So, 15. 5. 2021 - 06:05)

Dobrý den, pokud sem zabloudí maminka, která si nemůže nechat své miminko, tak ať prosím napíše na email: [email protected]

Božena (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

Dobrý den, pokud sem zabloudí maminka, která si nemůže nechat své miminko a ráda by ho dala rodičům přímo po porodu a šla tak do přímé adopce, ať se ozve. My máme jednoho chlapečka, další již mít nemůžeme a moc bychom si pro něj přáli sourozence. Dítě bude milováno a snad i dobře vychováno....Můj email je [email protected]

Iva (Ne, 25. 4. 2021 - 18:04)

Probůh, nechte ty chudáky...Jo jo, taky jsem dumala, kdo Vás a ty dvě vychoval. To je hrozné, takto agresivní důchodci. A to ta jedna mučí svá vnoučata hlady.

Pavlína (So, 24. 4. 2021 - 12:04)

Dobrý den, několik let se snažíme s přítelem o miminko, ale bohužel šance jsou mizivé. Proto jsme se rozhodli k přímé adopci. Rádi bychom tedy touto cestou poskytli nějakému děťátku láskyplný domov ♥ Pokud se zde najde nějaká maminka, která by se rozhodla jít touto cestou, napište mi prosím na email: [email protected]

Betka (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Dobrý den, pokud sem zabloudí maminka, která si nemůže nechat své miminko, tak ať prosím napíše na email [email protected]. My bychom si děťátko moc přáli, ale bohužel si k nám stále cestu najít nechce....

Marie (Pá, 26. 3. 2021 - 07:03)

Krásný den,hledáme děťátko k přímé adopci, jsme zajištěný manželský pár a vlastní děťátko mít bohužel nemůžeme a moc rádi bychom se stali milujícími rodiči, prosím ozvěte se nám na email [email protected] nebo telefon 724095355, děkujeme ❤️❤️.

Božena (Pá, 26. 3. 2021 - 05:03)

Dobry den, hledame maminkou, která je tehotna a detatko si nechat nemuze. Jsme manzelsky par, po miminku moc touzime, bohuzel se dlouhodobe nedari... Prosim, kdyztak napis na bezdě[email protected]

Lucy (Ne, 21. 3. 2021 - 17:03)

Dobrý den,
pokud je tu nějaká maminka, která uvažuje, že dá dítě k přímé adopci, budu moc ráda, když se mi ozve na [email protected]
Jsme pár z Prahy - oba 34 let, oba VŠ, zajištění, slušní, pracující. Moc toužíme po dítěti, které nemohu mít ze zdravotních důvodů.
Prosím, pokud toto čte nějaká maminka, která si nemůže či nechce svoje dítě nechat, prosím, napište mi - změníte nám život.

DĚKUJU

Kateřina (Čt, 11. 3. 2021 - 16:03)

Dobrý den, nabízím se jako náhradní maminka. Pro více informací mě kontaktujte do e-mailu [email protected]

Anonym (Út, 9. 3. 2021 - 14:03)

Dobrý den rada bych dala nějaké miluji rodině co nemá mít tu možnost dítě do přímé adopce .. ozvěte se na [email protected] jen opravdu ti co mají zájem

Helena (Čt, 18. 3. 2021 - 02:03)

Máte mail, ode mně.

Dita (Pá, 5. 3. 2021 - 23:03)

Dobrý den. Můžeme pomoci mamince, která si miminko nemůže nechat. Ozvěte se [email protected]

Marie (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

Krásný večer,jsme zajištěný manželský pár a hledáme děťátko k přímé adopci, vlastní bohužel mít nemůžeme a moc rádi bychom se stali milujícími rodiči,prosím ozvěte se na email [email protected],děkujeme.

Anonym (Út, 9. 3. 2021 - 14:03)

Dobrý den jestli mate zájem ozvěte se na [email protected]

Reklama

Přidat komentář