Reklama

kakání partnerky

marek (Út, 15. 6. 2021 - 04:06)

Martina je norma jenom trochu šlape šlapka vylízíní prdeli 890,- vykouření ocase 1200, jedna haha ať si pohladká svou pochvu

Pavkol (Po, 14. 6. 2021 - 20:06)

úžasný ivo jsem rád že si zase tady to by muselo být hezký být u toho a vidět to ať se ti takhle nádherně a krásně kaká dál

Iva (Po, 14. 6. 2021 - 20:06)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem se krásně vykakala,po pořádnem hlasitem uprdnutí ze mne vylezlo 5 kousků tuhší konzistence,krásneho nutelloveho odstínu.Byla to slast k nezaplacení.Ať se vám všem taky takhle krásně kaká.

Lucy (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

trochu trapas ale nakonec i sranda. prostě větší bobek ;)

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 17:06)

tak pořád lepší na té podlaze než v kalhotkách. díky za další kakací příspvěvek Lucy

Lucy (Po, 14. 6. 2021 - 15:06)

to se mi sice taky stalo ale nikdo u toho naštěstí nebyl :D

Zvědavec (Po, 14. 6. 2021 - 16:06)

A napíšeš k tomu víc?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Díky, možná mu trochu závidím, protože to zažije málokdo :D Ještě mě napadlo, šla jsi pak kakat na záchod? Nemuselo to být všechno, co v tobě v té chvíli bylo.

Lucy (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

doma, byla jsem nahá, akorát jsem se oblíkala a že si trochu prdnu. a trapas byl na světě :)

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Všichni jsme lidé a něco takového se prostě může stát. Spoustě holek se stalo, že šly čůrat v přírodě a jak byly na bobku něco vypadlo. Trapas to v té chvíli je, ale pokud tě přítel miluje a váš vztah je zdravý, tak neřeší takové drobnosti. :) Zvědavost mi nedá se ještě nezeptat jaké to hovínko bylo?

Pavkol (Pá, 11. 6. 2021 - 12:06)

ne beru to zpět spíš by mě taky zajímalo totéž co návštěvníka ale i tak dík za příspěvek Lucy už jsem se lekl že po té co to vzdala kristýna tu bude mrtvo

lucy (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

Přítelův výraz, když jsem myslela, že si jen prdnu, ale na zemi pode mnou přistálo hovínko, je nezapomenutelnej :D dobrej trapas

Pavkol (Pá, 11. 6. 2021 - 12:06)

šťastnej to chlap narozdíl ode mě viděl kakat holku

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

Tak stane se...někde doma nebo v přírodě?

Pavkol (Pá, 11. 6. 2021 - 06:06)

přesně tak připojuji se k Tomovi i když je hrozné to co zmiňuješ ty i on nemělo by to být důvodem k tomu aby si s tím přestala když si nás tak hezky navnadila a až budeš chtít tak buď odpověz na naše otázky nebo o tom svém kakání napiš takovým stylem jaký bude vyhovovat tobě ale každopádně se na nás za naše otázky nezlob

Tom (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Kristýno, tak vidím, že dnes jsi se vůbec neozvala, to je škoda. Já přesto doufám, že sem nepřestaneš po dvou dnech hned psát, chápu tvé rozhořčení kolem Kláry, ale aby to bylo důvodem proto sem přestat za námi chodit mi to přijde až příliš kruté, protože jsou to dvě nesouvisející věci a my tady za jejího otce nemůžeme, takže by to byl takový trest pro nesprávné s nadsázkou řečeno, jinak mi jí je ovšem také líto, co si prožila. Tak se měj pěkně a doufám, že se vrátíš a podělíš se o své další zážitky. Dobrou noc

Pavkol (Čt, 10. 6. 2021 - 07:06)

já tě chápu ale jestli si budu muset počkat že se na dané téma bude bavit někdo jinej a ty si s tím z výše uvedených důvodů přestala tak nemá cenu abych sem lezl ale vzhledem k těm výše uvedeným důvodů tě chápu a děkuji ti aspoň za ty předchozí dny do pondělka kdy ti ani moje zvědavost ani zvědavost jiných kluků nevadiila

Pavkol (Čt, 10. 6. 2021 - 06:06)

aha teď jsem si přečetl ještě jednou pozorně důvod té nechuti a chápu tě

Pavkol (Čt, 10. 6. 2021 - 06:06)

tak počkám až tě ta nechuť přejde a buď se pak zeptám zas nebo se holt smířím s tím že to zůstane bez odpovědi

Kristýna (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Tome a Ivane a Pavole dobrou noc. Já bych napsala ale jsem špatná z toho co napsala dnes Klárka jak jí otec skoro uškrtil a bil. Vůbec nemám myšlenky psát jak jsem na záchodě.

Reklama

Přidat komentář