Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Simona (Ne, 13. 6. 2021 - 21:06)

Klárko, tak to je naprosto skvělá zpráva a už netrpělivě čekám na prozrazení termínu a místa a bude-li to možné, přijedu se podívat. Krásnou dobrou noc !

Majka (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

No, to je senzační zpráva Klárko!!!!

Albatros (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Tak pokud to nebude daleko od nás, tak moc rád přijedu se podívat.

Pisatel (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Nerozčiluj se. Do tý doby se stane ještě tolik věcí...

Robin (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Měl bych se radovat, ale jsem smutný. Asi jsem se do tebe zamiloval a tohle je definitivní. Přeji vám to, ale nepůjdu se podívat. Jestli budeš psát dál, chci tě mít takovou bez závoje.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

To teda přijdu. Jestli to bude pravda, pak se ti veřejně omluvím. Jsem ochoten i přijmout fakt, že Klára a Libor jsou přezdívky.

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

já zatím nemám důvod nevěřit tobě ale už jsem opatrnější u Kristýny

Jitka (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Já si to myslela a tipovala jsem to správně. Tak to se moc těším. Myslím, že to bude někde tam u vás na Liberecku a to bych se tedy ráda přijela podívat. A ty všem těm tady, co ti nevěří vytřeš zrak. Tak blahopřeji už předem, ale jen maličko,to se nemá. Až bude od tebe oficiální oznámení. Mám radost a ono se to dalo čekat.

Martin1 (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Tak pokud to bude turisticky a dopravně dostupné /v Česku/, tak to si nenechám ujít.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

Dobře, tak jak vysvětlíš například to s tím věkem Kristýny, kdy pokaždé píše něco úplně jiného?

No, (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

jenže Libor nedávno opakovaně psal, kdo zůstal a že ostatní postavy nejsou jeho..

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

Ona je to tady taková opakující se reklama na štěstí. Základ tvořený Klárou a Liborem je stále stejný. K tomu se pak sezónně mění ty holky (Leona, Sluníčko, Karolína, Kristýna), které chtějí být úplně jako Klára a mít svého Libora. Některé zmizí respektive jsou nahrazeny jen tak, některým se za měsíc tady jejich přání splní a potkají své Bertíky, Ivany a zmizí nakonec taky. Ale v podstatě jsou jako přes kopírák. K tomu je tu komparz nějakých postav jako Šišmaš, Royal, Jitka a kdo ví kdo ještě plus zřejmě pár zoufalých obdivovatelů jako Tom a Robin. Jediný koho je mi líto a je to od dotyčného dost hnusný jak oblbuje důvěřivého a jinak evidentně hodného neškodného Pavkola, který pak neví komu a čemu má a může věřit, když pokaždé skončí zklamaný.

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

napíšu to raději ještě jednou krátce a stručně děkuju moc myslím že si to přesně vystihl(a)

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

Tohle si přečti Pavkole.

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

nerad to přiznávám ale od doby kdy to vyhořelo s Bárou máš vlastně pravdu. Jinými slovy tím že se na tom vlákně které na nějaký čas se pozastavilo (kakání partnerky) a minulý týden i to o čůrání jsem asi jediný opravdový jestli jsem to správně pochopil takže bych se neměl uchlácholit dalšíma rádoby holkama protože půlka si bude myslet že se ukájím a půlka že jsem ani nechci říct co kterej furt nalítává a naběhává si sám takže nejslušněji by se to dalo nazvat slovem nepoučitelný. ale i tak děkuju za podporu možná právě to mě nakopne být sám sebou a nedělat ze sebe horšího než jsem

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 17:06)

a jo vlastně ten den jak nechal Kláru jakoby pohřbít to myslíš? nebo jsem vedle jak ta jedle?

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 17:06)

to jako chceš říct co se týče Libora že celou tu dobu žádná reálná KLára neexistovala?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 17:06)

Haha, samozřejmě ne. A ani Jana, Majka, Ida, Martina a spousta dalších i klukovských postav, ty to taky nevíš? Vždyť to tady i Libor psal, že to píše jako příběh.

Roayal (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Přesně tak. Kdo se v tom chce šťourat prosím. A že to píše úchyl tak to těžko. Jen to úchylové možná čtou a pak se v tom takto šťourají.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 16:06)

Píše to starej úchyl. Na jedný diskusi už to vzdal. Taky nevěděl kolik mu je. Lži si člověk musí pamatovat, jinak se to provalí.

Reklama

Přidat komentář