Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Pavel (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Proč myslíš že by to v dospělosti nebyla taková hrůza

Zuzana (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Protože už nejsme malé dětí abychom si na sebe ukazovali prstem a dávali si přezdívky. Jasně pořád je to obrovský trapas ale dospělí už pochopí, že stát se to může.

Pavel (Ne, 20. 6. 2021 - 20:06)

No nevím tady lidi nechápu nic jen se starají o to co nemají

Zuzana (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Moc nechápu cos tím chtěl říct. Ale jasně že je to ostuda, ale je rozdíl, když se ti stane nehoda před spolužáky někde na základce, kde se ti budou všichni posmívat nebo v dospělosti před pár lidmi.

Kamča (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Ve světlých to asi někdy zkusím, u mě je ale problém, že jak to pustím, už to nedokážu zastavit, a když, tak jen na chvíli. Zkouším Kegelovy cviky, ale myslím, že je tam prostě i ta touha zažít pořádnou ostudu a to v těch tmavých asi nezažiju, leda to pustit do kalhot někde, kde je hodně lidí, ale na to nemám odvahu. Souhlasím, že v dospělosti už to není asi tak hrozné. Každý se někdy počůral a s přibývajícím věkem se to může stávat častěji. Souhlasím s tímto článkem, hlavně s tou větou o meziprostoru: http://dennichleba.cz/glosa-etiketa-sem-tam-se-pocurat-by-melo-byt-v-poradku/

Zuzana (Ne, 20. 6. 2021 - 14:06)

Ve světlých už je to o něčem úplně jiném. Ale je pravda že já si raději postupně učurávám je to pro mě vzrušující a navíc se mi nechce pořád sušit boty. Ale jednou do toho taky půjdu naplno.

Pavel (Ne, 20. 6. 2021 - 20:06)

To teda jo na světlých je vidět všechno, to tě teda obdivuji já bych takhle do toho nešel v černých možná ale nevím

Zuzana (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Tak v úplně světlých je to jen na menší učúrnutí, ale někdy to prostě úplně nevyjde. Tak jako tak s tím musíš nějak dojít domů.

Pavel (So, 19. 6. 2021 - 15:06)

Ahoj Zuzko právě nikdo neví jak bude ostuda trvat dlouho a aby třeba přestala pokud se toho někdo chytne

Pavel (So, 19. 6. 2021 - 14:06)

Ahoj Kamčo, já vás obdivuji takhle riskovat i když dělám pokusy s plinkama tak v neděli jsem taky mel mokré kalhoty ale dopadlo to dobře

Pavel (Čt, 17. 6. 2021 - 18:06)

Ahoj Zuzko ten bych rád viděl stejně teda hodně riskujes a hlavně vzrušuje vid

Zuzana (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Já vím že jednou to může skončit šíleným trapasem ale je to vzrušující.

Pavel (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Zuzko to teda jo když tak riskujes a jednou to tak skonci

Pulec (Čt, 17. 6. 2021 - 17:06)

Zuzi a v jakém stavu si dojela domů celá pocurana nebo něco si donesla domů

Zuzana (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Nepočůrala jsem se úplně, ale přehlédnout to nešlo.

Kikina (Po, 14. 6. 2021 - 18:06)

Jo to jsem viděla a je to docela vtipný. S přítelem už jsme se bavili že by mi je koupil :0)

CD95 (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Ahoj Anežko,
už si dlouho nepsala. Jak se vůbec máš? Co škola? A jak pokračuješ s plenkama? Je nějaký nový vývoj? Pořád máš Teny jako pohodlné a drynites jako princeznovské?

kozlik Matej (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Vite on je totiz ten Pavel zrizencem na urologickem oddeleni jedne velke nemocnice a rad si praci bere domu. Takze vam poradi s vasim pocuravanim, rekne vam i diagnozu a doporuci jake plenky jsou pro vas ty prave. On je takovy ukecany a rad se seznamuje pres pocuravani a pres pliny s mladymi devuchami aj se starymi babami. On je to chudak, zadna ho nechce tak tunak loudi maily i adresy na setkavani.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

moje 14.dcera taky chtěla plenky , že to chce zkusit jaké to je a protože na pleny nemá dost peněz tak mě poprosila jestli bych jí je nekoupila.
Řekla jsem si , však si neubližuje, je to její život.
Tak jsem jí je koupila. když včera došli, dala jsem jí je do pokoje , a byla nadšená, večer si je sama nasadila a šla v nich spát, dnes po škole jsem s ní mluvila a je z nich naprosto nadšená, jak je to příjemné na dotek, když se nacucnou jak se krásně vytěsní prostos mezi tělem a plenou, nadšená z toho jak jí anatomicky pasují. Ráno je ale sundala a šla d školy bez nich, dnes večer si je chce dát znovu. Asi jí v tom pomůžu a nechám ji v těch plenkách celí den , budu jí kontrolovat jestli je plenka použita, jen občas nakouknu dovnitř, a taky by měla chodit jen v plence , aby odhodila ostych.V neděli totiž chceme jet nakupovat, tak to už třeba zvládne i s plenou. sukni má , a laclové kalhoty, tak třeba zvládne plenu do obchodu. Když je chce nosit , tak vždy a všude,

Evka (Út, 15. 6. 2021 - 07:06)

Ahoj jakpak to u vás bylo a je? povíš víc?

Nebo někdo další zkušenosti s nošenim u holek, a s tim okolo?

Reklama

Přidat komentář