Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Luboš (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Přiznám se ti že v noci jsme se spolu po prvý vyspali a bylo to nádherný.A zjistila že se mnou ten problém nemá, jako se Sergejem.Objala mě nohama když jsem byl na ní a vzdychala mě do ucha. To s ženou nemám.A to jsem ještě zjistil že Milča jí má těsnější než žena tak to byl docela znatelný rozdíl.Nevíš čím to může být? Co jsem slyšel tak váha na to vliv nemá. Tak uvidíme co bude dál. Nevim co intuice, v tom mám střídavé pocity. Spíš čekám, až se budem poznávat víc a víc.

Martina (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

To je normální, že nový koště dobře mete. Zažil jsi něco poprvé, tak jsi z toho paf. Připomínáš mi Otu, ten psal stejně. Každá žena je jiná, a i na každé se porody jinak podepíší. Milča ti asi něco o svých porodech řekla. Navíc existují cviky, které jsou pak při sexu skvělý. Je dobře, že intuice ti dává střídavé pocity. Jen ti doporučím. Promluv si s Milčou na rovinu, co od toho vztahu chce. I dál, do budoucnosti. Ono to za tři měsíce bude jinak. Navíc bude potřebovat od tebe peníze, aby si Sergej myslel, že brigádničí. Tak si to v klidu vyjasněte.

Sany 11 (Ne, 13. 6. 2021 - 14:06)

Martino, ani se mi nechces verit, ze skutecne veris, ze lide jsou takovi, jak se o nich pise v horoskopu. :) Clovek si tam samozrejme vzdy neco najde, hlavne to,co chce a co se mu libi nebo opacne.
Jsem sama blizenec, muj bracha taky, znam i lidi narozene ve stejny den, pro ne je rodina posvatna. Netvrdim, ze jsme svati, ale nikdy bychom rodinu neohrozili a svuj neklid, pokud vubec nejaky existuje, si kompenzujeme i jinym zpusobem, nez menit partnery jak ponozky. Napriklad kreativitou v praci. ;) O zpusobu zivota ani nemluve.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Blíženec nepálí mosty, on udržuje paraelní vztah. A chytře a dokonce dlouhodobě.

Sany 11 (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Muze byt. Nikde neni psano, ze jsme narozeni proto, abychom byli monogamni. Ale zalezi prave na tom, jak a s kym, ze.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Pardon, paralelní. Ryby radši spálí most a jdou dál. A pak zase dál.

Martina (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Já to mám v rodině. :-) Bábi i výborně vykládala karty. Já jednu dobu taky, pak jsem toho nechala. Ty znamení jsou samozřejmě v obecné rovině. Jinak mám taky čtyři blížence velice blízké, rodina je pro ně posvátná, ale....třeba jeden má už 17 let milenku. Nebudu to dál rozebírat, ono to není o nějakém horoskopu z časáku. Blíženci mají většinou hezké světlé oči. A když někoho přesvědčují, umí oči použít. A umění řeči. A nemají rádi naivnost a dlouhé kecy o ničem, rýpání se v problému. Ryby mají většinou šedé, krásné oči. Je to asi to první, čím muži ženu zaujmou. Nic, to jsou jen takový řeči. :-)))

Sany 11 (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

.

Sany 11 (Ne, 13. 6. 2021 - 14:06)

Takze: budes muset usetrit tak 21 000 na prvni najem a 2 mesicni kauci, jinak asi staci matrace, jak znam Milunu. Budes chodit do regulerni prace, pak brigadu. Budes muset jezdit do Pisku, nevim, jak daleko to mas, ale urcite ne 5 km. Doma nebudes skoro vubec, to je logicke. O tom, ze budes utahany, netreba mluvit. Ale na Milunku musis byt mily, ona nema rada, kdyz je nekdo nevrly. ;)Jak dlouho to potrva, nez te zena opravdu vyhodi?

Luboš (Ne, 13. 6. 2021 - 14:06)

Každý den by tohle dělat nešlo.Ale třeba 3x týdně jo.Mám to k ní kolem hodiny cesty. Jsem taky z jihu ale níž než Milča.Jako doufám že mi kvůli dětem žena nevyhodí ale nevim jak s ženou pokračovat dál. Už se mi s ní nechce ani spát.Teď jsem vzal děti ven, aby si odpočinula ale jinak její přítomnost je mi nepříjemná ale děti miluju.

Sany 11 (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Jooo, to udelej, Lubosi, budes od rana do vecera drit, Miluna se bude valet a bude si nudu kompenzovat jinde.

právník (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

V případě rozvodu bych nabídnul Lubošové manželce pomoc při přiznání alimentů i pro ni, nejen pro dvě děti. Vzhledem k tomu, že je šestinedělka, tedy matka dvou dětí, kterým není ani jeden rok, má šanci vyhrát.

Martina (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Luboši takových zamilovaných troubů jako jsi teď ty, je nebo byla tady hromada. Nikdo nejsme bez viny. Ale zapřemýšlej o budoucnosti, kde se vidíš. Jestli po boku ženy a svých dětí nebo jako živitele Milči a jejích dětí. Milča nemá pracovní návyky, to vědí všichni včetně jí. V práci nevydrží. Jsi ochotný ji živit, pronajmout byt, tolerovat výkyvy nálad, sejít se se Sergejem, s jejími dětmi? Navíc uběhnou dva, tři měsíce, začne 'spíčenej' podzim, zima, další vlna kovidová a Milča přestane lítat. Co potom? Budeš mít ještě svoje děti? Uvažuj, co fakt chceš. Kdy jdeš na test?

Zákon (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

Luboši, Byt nebude po rozvodu přisouzen ani jednomu (bude dál patřit obci),
ale soud může rozhodnout, že právo v něm bydlet bude po rozvodu mít
ten, v jehož péči budou děti.

Mimo téma (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

Trochu pro odlehčení: "Uprchlíci ze Sýrie a dalších zemí by podle ministra financí Andreje Babiše z hnutí ANO mohli v Česku obsadit tisíce pracovních míst, o která místní nemají zájem. Babiš to řekl v Lucemburku po jednání ministrů financí zemí Evropské unie." Zdroj: irozhlas. 6 let starý příspěvek. On nám ten Andy nějak neříká vše, co plánuje s migranty.

Luboš (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

Nejspíš už mají všechno promyšlený předem , s migrantama a i s pandemií. Nevidim to s lidma dobře budoucnost. Byt neni náš ale města a máme tady psaný se ženou oba trvalej pobyt. Jen ona tady byla první ale kdyby mě chtěla vyhodit tak to asi neni jen tak? To jí můžu vyhodit i já. Ale nemám plán žádnej, nechám tomu volný průběh. Jen je změna v tom že jsme s Milčou spolu začli mít vztah.

di (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Tak už vztah, tak musíš začít hodně vydělávat. Není to sranda platit nájem, výživné na děti, živit Milunu a její děti. A ještě tě čeká bitka se S..

Martina (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

Tak to mě Milča zklamala. Myslela jsem, že do ženatýho by nešla. Mám pocit, že to tady psala, že nikdy. Ale taky psala, že se jí alkohol hnusí. Ale asi píše jen tak, aby vypadala hezká tady před lidmi. Luboši, že jste si zašukali, to bych asi nenazvala vztahem. Pokud se něco nezměnilo, Milča má vztah se Sergejem, ne s tebou. A jestli dojde k rozvodu, byt dají ženě s dětmi.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

Psala, že jsou to drogy. Bere je celej život takhle, když nestačí rivotril a vodka.

Martina (Ne, 13. 6. 2021 - 13:06)

Tak to je ještě horší.

Reklama

Přidat komentář