Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Že ho to zničí. že ho vyhodí manželka , zbije Sergej, přijde kvůli ní o práci, nadělá dluhy, začne s drogama,,,,variant je spousta

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

NaVaclávku byste sehnali hned pokud byste to myslely vazme.Mohla bys i vic Lexaurnu ale to by te uspalo, ale ty potrebuhes energi.Ne vis to nejde teď jít domu,jednu noc musim ješte zmenu. Uz jsme s Lubusem spolu.

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Jasně, musíme sehnat matroš.

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

No pokud nás Milu zfetuje, tak nám nějaký močení a kadění bude úplně fuk. Vezmeme si baterky a budeme si hrát na světlušky.

M. (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

To je pravda. Takže předtím sraz na Václaváku. Musíme sehnat ten matroš. Ještě, že se v tom Milča vyzná. Nám by prodali tak akorát lentilky. A ještě s palmovým olejem, ty nesnáším.

lalla1 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

:)))), už néééé, jdu spát, A ne abyste před těma dýlerama dělaly ostudu, chovejme se jako dámy, dámy:)))) Žádný smlouvání a vofrňování. Hlavně pořádnou kvalitu a kvantitu.

M. (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Ok, jdeme se na to vyspat, ať jsme jako vždy krásné :). Dobrou noc.

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Bando, zítra sraz v Praze ( demonstrace nebude) ve večerních hodinách a všichni si lehneme pod most, at je zážitek kolektivní. Na místě vylosujeme pod kterej. A Milunu strčíme do Vltavy aby se naučila plavat.

lalla1 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Bezva, já to mám nejblíž. Vyber most a potůček. A ještě by nám měla Milu doporučit nějakýho dýlera nebo kde se to kupuje?)

M. (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Mohu poprosit o nějaký most, kde nemočí a nekadí bezdomovci? Ale najít takový, to bude nad lidské síly. Miluna půjde plavat a my se naučíme lítat.

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Málem mě ranila mrtvice, ale už jsem to vydýchala. Od včerejška jsem zde měla vnoučka, superaktivní, pořád krouží kolem a něco my vykládá a strká mě mobil s jeho oblíbeným youtuberem pod čumák. Po obědě si ho rodiče odvezli, následovala procházka a pak jsem zaklekla na zahradě. A do toho tahle nabídka, no nemám si co šlehnout abych ožila, a ta představa - juchám za hlasitého duc duc před bytovkou, nedaleko řvou krávy, které jsem svým hlaholem probudila, pak se vydám na druhý konec dědiny si lehnout pod most přes místní potůček. Nejenže budu ležet na slimácích, ještě cestou z hospody mě některej opilec pokropí. No ale na druhou stranu lepší, než kdyby mě Miluna chtěla navštívit s nějakým chlapem a s připínákem.

Martina (Ne, 13. 6. 2021 - 22:06)

Tak tenhle příspěvek mě odrovnal. Jak to, že mi unikl? Jsem tady brečela smíchy. :-))))

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Luboše lituju, když si vzpomenu, jak zametala s Jirkem tak ho nečeká nic dobrýho.

K. (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Přemýšlím, kolik může vydělat dělník, aby zaplatil dva byty, dvoje tučné alimenty a ještě uživil ženu, co nic nedělá, fetuje, pije, stravuje se po restauracích a má dvě pubertální děti. Tak 35-40 tisíc?

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

No, příbuzní jí naštěstí už odpustili dluhy, ale ještě připočítej jedny její alimenty, které by měla platit.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

No jo Milánek. Zajisté ho byli s novým nevlastním otcem navštívit. Pamatujete, když byla Miluna zamilovaná? Třeba do Lucky? To se chovala úplně jinak. Teď je vidět, že je zamilovaná jen do hospod.

.. (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Na tvých slovech něco je. I ve psané formě bylo to zamilování k Lucce znát. A teď to tam neni, nebo trochu je jakoby nucený. Spíš jak píšeš zamilování do hospod:)

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Zub sem zub tam. Až ji na ty zálety přijde S. bude to s jejím chrupem horší.
Jo, taky mě občas spadne čelist a zírám, pak vyčistím brýle a ejhle, ono je to opravdu tak.

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Tak nevím povídkáři, bude to drama, komedie nebo sci-fi? Jsem napnutá jako kšandy.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Miu to je žovot viď. Jeste v zimě sem mu utekla jednou z auta a teď se mi city k nemu probudili. Jak em ho víc poznala, tak něco cítim.

Reklama

Přidat komentář