Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

S tím bytem to rozhodne soud A hádej jak.

je (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

na vás všech, jestli mu to ještě dovolíte.

di (Ne, 13. 6. 2021 - 11:06)

Některé akční ženy ani nebalý kufry, hadry a špinavé prádlo hází z okna. A
samozřejmě vymění zámek.

Včera (Ne, 13. 6. 2021 - 11:06)

tady dostal podnětů a varování víc než dost. Líto mi ho už není. Kdo chce kam.....

Teoretik (Ne, 13. 6. 2021 - 11:06)

Jestli manželce rupnou nervy, v šestinedělí by to bylo normální, a sbalila mu kufry, když jí není oporou, Luboš se z toho složí. Bude bez bydlení, bez dětí, mění práci, tak asi i málo peněz. Pochybuju, že je takový hrdina, aby nastoupil před Sergeje s tím, že si jde do nějakýho kutlochu odvést Milunu. A nejlépe mu tam nechat její děti. Luboš by si měl uvědomit, že Miluna ho nemiluje. Její zamilovanosti známe. Ještě nedávno tady viděla lásku Viktora, prý spřízněné duše, ten pravý :-). Každopádně to bude průšvih, protože počítám s tím, že dnes je pořád s Milunou. Docela by mě zajímalo, kdo první přijde o zuby.

bianka (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

To byla odpověď pro Pils.:-)

bianka (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Asi samy, lidé ještě chrupkali a odpoledne možná pojedou někde na výlet. Já už mám v nohou asi 8 km. Venku je příjemně, i když fouká chladnější vítr. Jinak, jestli si Luboš v téhle situaci udělá testy, nevím. Snad když se vrátí do reality ano, ale jak začne létat, bude ztracen a bude mu to jedno.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Tak co Luboši a Miluno? Jaká byla noc a ještě jste spolu?

Pils (Ne, 13. 6. 2021 - 06:06)

Ještě mě napadlo - jestli se stane, že Luboš za čas dostane rozum a bude se chtít vrátit k rodině, bude mít tolik zodpovědnosti, aby si nejdřív nechal udělat testy?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Ale vždyť Luboš odešel od rodiny jen na jednu noc.

Pils (Ne, 13. 6. 2021 - 06:06)

Tak už je jasné, že Luboš si rozbije nos. Ta příroda to ale zařídila docela bezohledně kvůli zachování rodu, vždyť Luboš nevidí, neslyší, a jen jde za svým. Vlastně - už tam je. Dětí i manželky je mi líto. Bianko, zdravím, jsme tu samy.

bianka (Ne, 13. 6. 2021 - 05:06)

To byl boj. Díky lidi. Nezbývá jen doufat, že brzy Luboš prozře.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Miluna tady psala, že Viktora nechtěla, protože nechtěl platit a chtěl jí tam. Luboši uvědom si, že až vystřízliví, budeš muset platit a ještě jí nechat svobodu. Úplnou svobodu i s její klientelou. A jestli se ti dva, tři dny nebo týden neozve, zkus pípnout proti tomu a zbaví se tě. Stojí ti to za to? Té malé není ani měsíc.

Sany 11 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Zdravim vsechny pritomne i nepritomne. Mozna, ze az se mu otevrou oci, tak si uvedomi, co ma doma ve srovnani s tim, co ma pod mostem a prijde s prosikem za zenou. Ale nejdriv musi prozrit.

lalla1 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Teda ne že bych byla svatá a neměla v životě milence. Ale přísahám, lásko, že jsem nikdy na žádný mobil s tebou nepomyslela :))

lalla1 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Ještě takhle. Napřed mi bylo líto jen té manželky a těch mimin ale teď i Luboše. prostej, nevzdělanej, mladej, nezkušenej, manželka je určitě první vztah ach jo. Myslím, že tohle nedá. Kéž bych neměla pravdu

M. (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Blbý je, že tohle tady už bylo. Jirka. Pamatuju, jak byl nadšený, že Miluna nic neřeší, že odhodí obal od čokolády na zem, kdežto Alice chtěla doma pořádek. Byl zamilovaný a neviděl. Dokonce si chtěl Milunu vzít. Ona vařila, on jezdil. Jenže začala nuda a bylo po lásce. A až na toto Luboš přijde, může být bez dětí a s dluhama.

lalla1 (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

M, přečti si dnešek,je to dluhý ale výživný, anonymové jeli... všechno to tady ti lidi probrali Luboš nevěděl asi nic, Taky možnost nastěhování k Lubošovi, protože jídal svou adresu atd

M. (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Podívám se na to. Jestli jí dal adresu, tak vidím velký, špatný. Jestli mají doma krizi, může to jeho ženě přijít vhod a zbaví se ho. Děti má, podporu rodiny taky. Ale mám strach o Luboše. On je zamilovaný a Miluna ho má jen jako parťáka pod most. A až na to přijde že přišel o všechno, může to být jeho konec. To neustojí. Svým způsobem je mi ho líto.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Taky mi je spíš už líto i Luboše protože on zamilovanej je. Ale jak myslíš že to Luboš nedá?

Reklama

Přidat komentář