Reklama

Amputace

Luxis (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Kdyby si nějaká chtěla sáhnout na můj pahejl to by se mi tak moc líbilo,
jo holku s jedním pahýlkem a dotýkat se ji bych chtěl

Tomík (Út, 8. 6. 2021 - 20:06)

Jo ale pahejl jen hladkej pokud možno bez amputačních jizev

Luxis (St, 9. 6. 2021 - 16:06)

Myslím, že amputační jizva bývá vždycky, bez toho to přece nejde, nějak to zašít musí ne ?

Tomik (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

No jizva tam bude ale když to doktoři odflaknou tak pahejl bude hnusnej no když budou řezat mladou holku tak si dají záležet aby měla pahýl aspoň hezkej a konec zaoblenej a hladkej no budou všichni koukat až bude mít konec pahýlku obnaženej a čnící z nohavice šortek no držel bych tvoji nohu no až by ti jí ufikly dál bych ji do pytle na amputaty

Luxis (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Tak nejsem hnusnej kluk, tak by si doktoři mohli dát záležet na mým pahýlu ne ?
Klidně mi tu ufláklou nohu hoď do pytle na amputáty, chtěl bych to vidět jak
mi ju navždy sebereš pryč

Tomik (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Jo já bych řek doktorům ať udělají hezkej pahejl tak bys to chtěl mít pryč v půlce stehna no a chtěl bys potom tu nohu vidět jak od kolena čouhá stehenní kost?

Luxis (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Ju hezkej pahejl, díky, jasně, chtěl bych vidět tu moji ufláklou nohu s čouhající kostí
a pěkně zblízka se na ni dívat a ty by jsi se musel dívat taky a na mě, kdyžtak schovat
alespoň amputační nůž, kterej mi uflák maso a kůži jako suvenýr na památku moji
amputace

Tomik (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

No jasně a utěšoval bych tě a ten pahejl bych ti prevazal no. A ty bys potom skákal po jedny nebo berlemi no mám pocit že bych to taky dál ti ufiknout haxnu akorát bys asi křičel no dal bych ti prášky no?

Tomik (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

No že bych ti tu nohu ufiknul já chceš a moh by si ji lépe videt

Luxis (St, 9. 6. 2021 - 22:06)

Jo ufikni mi tu nohu ty bude to tak lepší, budu držet jen nevím jak moc to bude bolet,
ale vydržím to, hlavně když bude noha pryč

Tomik (St, 9. 6. 2021 - 22:06)

Hm tak ti dám prášky a připoután tě ke stolu haxnu zaškrtim vezmu amputační nůž uřežu kůži svaly a potom kost pak ti to zasiju a pahejl obvazu

Luxis (St, 9. 6. 2021 - 22:06)

Jo budu poslušně držet, aby jsi měl klid na tu amputaci a udělej mi hezkej pahejl,
moc bych ho chtěl, jo ?

Tomik (Čt, 10. 6. 2021 - 09:06)

Jo budeš v klidu držet abys s tou nohou moc necukal potom až bude hotovo koukneš se na nohu bude tam jen pahejl ta 20 cm a vedle bude ležet tvoje noha amputovaná v půlce stehna z rány bude čouhat kousek kosti.

Luxis (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Jo to bych těl moc vidět čouhat kousek kosti a moje noha amputovaná v půlce stehna
vedle mě, můžeš to i vyfotit nebo udělat video, budu to mít od tebe za povinnost
se na to furt dívat

Tomik (St, 9. 6. 2021 - 22:06)

Jo budeš mít hezkej
pahejl no a máš nohy takový holčičí typ abych se moc nenadrel no abych měl ten nůž ostrej a tu pilku nabrousenou?

Luxis (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

No vypadám mladší nohy trošku silnější tak to radši nabrus ať to jen hvízdá,
chci slyšet tu amputační pilku jak bude fikat tu kost

Tomik (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Tak jak provedem tu amputaci to musí dělat chirurg já bych ti to ufik no a dokončit by to musel doktor a nebo jít na koleje a čekat na vlak no dal bys haksnu na kolej pak by tě odvezli a na sale by to doamputovali

Luxis (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Já bych chtěl, abys mi ji ufik ty, budu ti plně oddanej a budu se na tebe koukat
jak mi řežeš nohu, jen si mě musíš přivázat

Tomik (So, 12. 6. 2021 - 13:06)

A jak más nohu silnou v půlce stehna abych si připravil dostatečně velkou pilku aby to jen hvízdalo až to budu řezat a ty se budeš dívat jo?

Luxis (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

No stehno mám silnější takže to chce tu větší pilku jo ? Jo musí to jenom hvízdat, budu
se na to dívat jak mi řežeš nohu a budu poslouchat jak to hvízdá

Reklama

Přidat komentář