Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Pavel (Ne, 23. 5. 2021 - 13:05)

Proč ne tak na tom není nic špatného já s plinkama a ty bez a když máš radši být mokrá mě nevadí

Pulec (St, 19. 5. 2021 - 14:05)

Ahoj kdo pak má na sobě plinku a suhou nebo už načuráno

Karl von Sajrajt (St, 19. 5. 2021 - 05:05)

To je teda hustá úchylka.Tady to je teda semeniště úchyláků.

Kamča (Út, 18. 5. 2021 - 21:05)

Používám natahovací plenkové kalhotky. První várku vydrží spolehlivě, ale druhá už je s otazníkem a třetí skoro vždy proteče. A když se mi to tuhle stalo v obchodě, následky pak byly větší, protože to plenka nepobrala. Jedna nohavice mokrá až dolů. Na tmavých to ale není tolik vidět. Jako další level vidím tohle udělat i do světlých kalhot a jako nejvyšší level je pro mě asi "udělat" nehodu bez plen do světlých kalhot někde na veřejnosti, např. v obchodě. Většina si možná nevšimne, ale někdo určitě ano a nechci být na něčím mobilu s mokrýma kalhotama. Ale představa je to lákavá...

Zuzana (Čt, 20. 5. 2021 - 15:05)

Tak koukám že nejsem sama s takovými představami. Je pravda, že dost lidí si nevšimne mokrých kalhot protože nepředpokládají že uvidí na ulici někoho počuraného, ale když už si všimnou tak je to většinou ostuda. Sice se někteří snaží tvářit že je to nezajímá ale každý se koukne už jen proto že je to trapas. Samostatnou kapitolou jsou puberťáci a děti které to rády komentují pokud možno nahlas. A přesně, už jen to že by si mě mohl zase někdo zvěčnit na mobilu je děsivá i lákavá zároveň. Těžko se to vysvětluje.

Kamča (St, 26. 5. 2021 - 17:05)

To jsou ty protiklady. Strach i vzrušení z ostudy zároveň a vlastně se to nedá kontrolovat, protože nevíme, jak případní svědci zareagují. Ale asi nejlepší je dělat jakoby nic a doufat, že si toho nikdo nevšimne. Jenže pak zase je tam představa, když už k počůrání došlo, aby ty mokré kalhoty taky někdo viděl a jak bude asi reagovat...

Zuzana (Po, 7. 6. 2021 - 17:06)

Je to tak, v tu chvíli když to teče do gatí a člověk už ví že to neutají, to začíná být pěkná ostuda a najednou bych se nejraději propadla do země a snažím se samozřejmě dostat do bezpečí bez úhony. Ale pak si zase říkám že je to škoda a jaké by to bylo kdyby mě viděl někdo známý nebo to někdo komentoval tak, že bych měla ostudu. Navíc počurání je věc která se prostě může stát a říkám si, že by ten trapas snad nebyl na věky.

Kamča (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

Přesně, to je na tom to vzrušující, že se to "stane", nejde s tím nic nedělat a je na osudu, koho nám pošle do cesty. Teď už je dost teplo, čili nehody do kalhot brzy uschnou a nehrozí nastydnutí jako v zimě. Děkuji ti, Zuzko, svými nehodami mi zvedáš odvahu. Zkouším to i venku - do tmavých kalhot - na světlé odvahu zatím ještě nemám. Určitě to ale zkusím, třeba nejdřív za tmy a pak možná i ve dne.

Zuzana (So, 12. 6. 2021 - 07:06)

Tak já to většinou zkouším právě do světlejších kalhot kde už to moc nezamaskuješ. Ale jak už tady bylo řečeno, když si jen učůrneš a máš jen menší flek na gatích tak si toho většina lidi ani nevšimne, ale taky je pravda že není vždycky jednoduché uhlídat kolik toho pustím a už se mi to párkrát vymklo nechtěně z ruky a utíkala jsem domů s viditelnou nehodou. Ale ty vzpomínky na tyto ,,nehody" jsou pak nejlepší. A i když bych se neskutečně styděla potkat v tu chvíli někoho známého tak je mi pak až trochu líto že se to třeba nestalo. Ale je mi úplně jasně že mě v tomhle jednou to štěstí opustí.

Pavel (Pá, 11. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Kamčo stejně nechápu co vás na tom vzrušuje už jen chodit v mokrém je nepříjemné a pořád to prat to by se mě nechtělo

Kamča (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj Pavle, vzrušuje mě právě ta ostuda, ale zároveň je v tom i strach, že mě takhle někdo uvidí. Těžko se to vysvětluje, možná je to určitá svoboda, že mohu udělat něco, co je "zakázané". Doufám, že najdu jednou odvahu to udělat do světlých kalhot. Zuzko, mám ten problém, že nedokážu si jen učůrnout. Když ostuda, tak pořádná. Jenže to už se pak prostě nedá utajit :D

Pavel (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

Ahoj Kamčo stejně tě obdivuji že takhle riskujes to chápu každý má něco ale já radši plinky i když někdo to taky může poznat protože někdy s nimi taky dost riskuju

Zuzka (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

Tak já to nepouštím, když se mi chce hodně čůrat a zkouším to jen po troškách, takže při prvním učúrnutí mi zvlhnou kalhotky a občas něco steče po stehně a každé další učúrnutí už je riziko. Já zase nemám odvahu pustit to úplně až do bot.

Miki (Po, 7. 6. 2021 - 17:06)

Ahoj Zuzano,
taky se mi to nekolikrat stalo a ve svetlych kalhotach, ale lidi jsou sv.ne a v tomhle smeru si pamatuji veci na ktere by meli davno zapomenout. Ja sam se obcas pocuram-jedno kdy, jedno kde, proste urgentni inkontinence si nevybira cas ani misto. A muzes se dojit vycurat a za 5 minut na tebe zasedne a neco Ti do kalhotek vymackne. A od te doby co se mi ty prihody staly, tak si davam pliny a gumove kalhotky a jsem v pohode. Mokre nehody se zredukovaly z nekolik tydne na nekolik za cely rok, ja ziju v pohode, mam nekolik pritelkyn, kterese mnou zily a ty o tom vi a nektere co mi nejake ty pliny a gumove kalhotky tenkrat ukradly je dodnes nosi. Ale ja se na ne nezlobim. Vim ze starsi holky maji s tim pocuravanim problemy a u me ty moje hvezdy narazily na skrin plnou plen a gumovych kalhotek. Takze nezavahaly zkusily si je a zacaly je nosit. A casto v nich vedle me spaly, mazlili jsme se spres ne a doma chodily jen v plinach a v gumovych kalhotkach-asi jsi je nezazila,ale je ano, a snad vis jak vypadaji-a v podprsence. No a ty odvazne si pres pliny jen neco oblekly a sli jsme mezi lidi. A ja jim ruku do plin nestrkal, zda jsou pocurane. Po navratu daly sprchu, ja je prebalil do suchych plen a varili jsme, koukali na tv, mazlili se, drazdili a milovali. potom jsme se na igelitovem prosteradle zabalili do plen a gumovych kalhotek a usinali vedle sebe. Zvrhle ani perverzni mi to nepripada, protoze to vse bylo provadeno s laskou a i s temi, se kterymi jsem se po case rozesel, tak na ty pliny vzpominaji dodnes. Popremyslej Zuzi a napis. Opatruj se M

Zuzana (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Možná plínky někdy vyzkouším, neříkám že ne ale zatím jsem se k tomu ještě nějak neodhodlala. Pořád ještě jsou pro mě ty ,,nehody" do kalhot vzrušující. A že si to bude někdo pamatovat tak s tím se musí trochu počítat, ale už nejsme děti takže pochybuju že bych to měla deně na talíři i když záleží před kým se to stane. Lákavé ale nebezpečné.

Pavel (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Zuzko kdybys chtěla vyzkoušet plinky tak ti s tím pomůžu kdyby jsi chtěla ale sleduju že tě to vzrušuje mít mokro v kalhotách a by ses nedivila stačí jeden který se toho chytne a budeš to mít pořád já si radši vemu plinky a mám klid

Zuzana (So, 12. 6. 2021 - 07:06)

Až ta chvíle jednou přijde tak je vyzkouším, možná spíš až začne být chladno kdy už mokré gatě nejsou tak příjemné. A jak jsem psala už nejsme na základce aby mi to pořád někdo připomínal. Jak jsem tady už psala dřív, u mé první nehody mě dokonce kamarádka vyfotila a takovou menší ostudu jsem měla jen chvíli, i když uznávám že jsem s tím měla asi víc štěstí než rozumu.

Pavel (So, 12. 6. 2021 - 08:06)

ahoj Zuzko tak až budeš chtít vyzkoušet plinky tak řekni pomůžu ti s tím kdyby jsi chtěla taky už s tím mám trochu zkušenosti to teda jo tak je to pořád kamarádka ale vycítila tě ale je to zatím v pohodě

Zuzana (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

Tak vyzkoušet to budu chtít určitě sama. A s kamarádkou to zase tak úplně v pohodě nebylo, pár lidem tu fotku ukázala a byla to trochu ostuda.

Pavel (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

Ahoj Zuzko chápu že ale kdyby jsi potřebovala tak ti s tím klidně pomůžu to je teda pekna kamarádka sice trochu ostuda ale pak se na to zapomelo nebo ne a i tak bych tě rád poznal

Reklama

Přidat komentář