Reklama

spodní prádlo u chlapců

JA (Út, 22. 6. 2021 - 09:06)

14 ročný chalan chce slipy s otvorom na penis? Tak syn bude asi gay keď chce niečo takéto nosiť. Alebo to chce nosiť len keď je nadržaný a chce si urobiť dobre a po výstreku ich dá dole. Takže s takýto niečím v jeho veku by som bol opatrný

Pavel (Út, 22. 6. 2021 - 17:06)

To neřešte, je to jeho rozhodnutí, vím o holkách, které nosí tanga s otvorem a taky z toho nikdo nedělá problém a rozhodně mají oba hadříky určitou výhodu. Moje holka je taky nosí a mě schválně koupila tanga s otvorem pro pindíka a pytlík, prý se nemusíme zdržovat svlékáním. Taky možný argument a vychytávka, jenže u ní je to v pohodě, ale když mě někdo uvidí v tom co mi koupila, tak bude dost problém.

Lenka (Po, 21. 6. 2021 - 20:06)

Slipy mu nekupuj. Tanga jsou lepší.
Hezky zajedou mezi půlky a pindík je hezky uražený a nastávají se nečekané erekce.
Mohem lepší než nějaké slipy a jeste s otvorem na pindíka.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 20:09)

ano já teda nosím dívčí tanga ale víc dívčí kalhotky a když mám erekci tak to ani moc nejde vidět takže jedině DÍVČÍ KALHOTKY NIC JINÝHO

Kateřina (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Ne jen tanga zajíždějí mezi půlky.
Slipy taky hezky zajíždějí, většinou co vidím u mého syna 13 let, tak ten ma většinu zadního dílu v zadku pořad. A někdy když ho zahlédmu na večer tak ma v zadku dokonce i celej ten zadní díl.
Takže i slipy snadnou zajíždějí do zadku.

Z (St, 30. 6. 2021 - 23:06)

Z

Nina (Út, 22. 6. 2021 - 18:06)

To je fakt, našemu klukovi to taky leze hodně do zadku, ale spíše boxerky než slipy. A kdo kupuje klukovi tanga, tak ho vědomě týrá!!!

Markéta (Út, 29. 6. 2021 - 15:06)

To je zvláštní příspěvek, ten váš. Váš kluk má zařízlé boxerky a je to v pohodě, zatímco já když klukovi dám tanga, tak ho vědomě týrám? Tak jasně že vím, že bude mít prádlo mezi půlkama, když je to tak ušité. Ale možná je to míň nepříjemné, než ty vaše boxerky.

Vendula (Út, 29. 6. 2021 - 18:06)

Markéto naprosto s tebou souhlasím. Boxerky se hodně zařezávají, hlavně na léto jsou zcela nevhodné, kdy se kluk více potí, to se mu pak mimo zářezu lepí nepříjemně i varlata na stehna. Náš kluk nosí slipy a přes léto tanga. Slipy se nazaříznou pokud se zvolí správná velikost. Správná velikost je ještě více důležitější u tang, samozřejmě že proužek látky vede mezi půlkama ale při té správné velikosti neřeže a kluk je na sobě ani necítí. Současně i odpadá problém s lepícími se varlaty na stehna-

Hana (St, 30. 6. 2021 - 13:06)

Ten náš kluk 14 roků, sebral sestře string tanga, kterých má kupu, natáhl je na sebe a prohlásil, že jsou nejpohodlnější z toho co nosí a zasekl se, že je bude nosit, protože se v nich nepotí a pod jeho těsné džíny jsou nejlepší. Tak mu zkusím koupit pánská tanga a uvidím. Normálně nosí boxerky a najednou takový nápad, nedostala jsem z něj, kde k tomu nápadu přišel.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 17:06)

Tak u těch slipů je tenhle problém asi o správné velikosti.

Zdeněk (St, 23. 6. 2021 - 15:06)

Souhlas. U slipu je důležitá velukost a střih. Takže Kateřino synovi slipy malinko větší a se širším bokem a bude to cajk. Andrie má velký výběr a hlavně i velikosti takže troufám si říct že vel M nebo L bude prp syna ok. A neboj.. Andrie má ve předu mista dost a hlavně je tam i příměs elastanu takže pohodlí je zaručeno. moda-pradlo. Cz hledej

JA (Út, 22. 6. 2021 - 09:06)

Drahá Lenka, 14 ročnému chalanovi tanga kúpiť? "Tanga jsou lepší. Hezky zajedou mezi půlky a pindík je hezky uražený a nastávají se nečekané erekce" ty asi nemáš penis a semenníky, že potrebuješ syna škrtiť v tangach? Ach tie dnešné matky!!!!

Z (St, 30. 6. 2021 - 23:06)

Z

tech (Pá, 18. 6. 2021 - 11:06)

Slipy sú super, nosím ich celým rokom a nič iné by som nikdy na seba nedal

Marek (Po, 14. 6. 2021 - 22:06)

Já vlastně od dětství nosím celý život jenom slipy, neboť jsem na ně zvyklý a jsou pro mě pohodlné - přirození mi v nich pěkně drží na jednom místě. Vždy si ale potrpím a musí to tedy být vysoce kvalitní značka.

Filip (So, 12. 6. 2021 - 13:06)

Já jako kluk nosil slipy nevadilo mi to, ted jako muž boxerky uplé...

Zdeněk (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Já také nosím tanga v létě a v zimě nosím slipy .

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 11:06)

Skvělá volba, aspoň někdo používá mozek.

Jirka (Pá, 11. 6. 2021 - 13:06)

Slipy jo na klukovi i muži

Reklama

Přidat komentář