Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Holkočůr (Pá, 11. 6. 2021 - 08:06)

Našel jsem tě! Super! Zdravím !

Styl (Pá, 11. 6. 2021 - 07:06)

Děkuji Kláro za upřímné vyjádření včera večer. Pochopila jsem víc motivaci tvého psaní o močení ,ale jak říkáš, není to to zásadní. Možná to je opravdu uvolnění podvědomého napětí . Ale třeba pochopím víc z dalšího tvého psaní o tom co bylo v minulosti. Děkuji.

Martina (Pá, 11. 6. 2021 - 07:06)

Klárko,dobré ráno. Jsme na chatě a taky se podíváme na houby. Užij si celý víkend.

Klára (Pá, 11. 6. 2021 - 06:06)

Kristýnko jsi hodná, že na mě myslíš. A s tím čůráním si nelam hlavu. jestli to byl kluk,kterého znáš tak je to v pohodě . Já jsem čůrala teď s Nikou venku na zápraží a měly jsme plná bříška a dělaly jsme hodně vydatný čůrání pupínek do trávy a dáme snídani a půjdeme na houby. A tam se vyčůrame asi taky když budeme mit teď kafe. Myslím na tebe a na tu sobotu. Ať ti to dobře s Ivanem zítra dopadne. Včera večer byl Libor krásně velkej a hned mě v pelíšku udělal zo krásný a opipinkoval mě a tak hodně až jsem se vypipinkovala s ním a počůrala se trochu z lásky taky. Mamča je stále celkem v pohodě
a to je dobře . Jen někdy víc unavená. Hezký den všem.

Kristýna (Pá, 11. 6. 2021 - 08:06)

Klárko já to už neřeším. Stalo se a kdyby chtěl i něco víc tak bych ho odmítla. Jestli mi to Ivan tady potvrdí tak zítra budu na něho zvědavá a dám vědět . Taky jsem se ráno hodně vyčůrala, dle do záchodu, ale stihla jsem to.

Jitka (Pá, 11. 6. 2021 - 08:06)

Děkuji i za zprávu o mamince. jsem ráda,že je dobrá. Příjemný víkend Klárko.

Albatros (Pá, 11. 6. 2021 - 07:06)

Dobré ráno i ode mne z Moravy. Děláte s Liborem i piss třeba ve vaně? Čůráte na sebe a podobně?

pepan (Pá, 11. 6. 2021 - 07:06)

To se někdo má. Ja6 jdu do práce. Ale pohoda v dobrém. Vidím že nakonec tě Niki ukecala a do školy nejde. No ,já bych taky už nešel. Pohodový den ! A čůrá ti to opravdu noblesně a Libor se musí vznášet ,jak se umíš udělat do mokra.

Robin (Pá, 11. 6. 2021 - 06:06)

Já se taky počůral z lásky. K tobě. Nádherný, a já jsem z tebe hotovej jak jsi byla ty. Nádherný!

Kristýna (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Klárko taky Jsem čůrala a byl tam kamarád a chtěl se dívat a nebyla jsem schopná říci ne a tak jsem se vyčůrala kousek od něj a taky se mi chtělo dost a tak co ,je to jedno. Myslím na tebe a snad už jsi veselá. Dobrou noc.

Klára (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Přemýšlela jsem nad tím vším,odpovím vám ještě teď . Návštěvníku, ano píšu jak s Nikou
někdy čůrám , ale to je vše. A to není nic špatného, za tím si stojím. Nic dalšího ne a sama ji hlídám, aby se vyhýbala tématům sexuálním atd. Na další otázky. Když píšu o čůrání není v tom nic víc, jen popis situace a jestli mě těší, že to někteří kluci potřebují číst,tak ano. Přiznám se,opravdu ano,ale nepíšu to schválně. Je to přidružený efekt. Asi tak. Jsme venku a uděláme oheň a opečeme buřtiky. Ráno odvezu Niki do školy a přijede zase vlakem pak do Rumburka. Čůráme venku a před chvílí jsme se s Liborem tady za rohem vyčůrali a on by chtěl ještě něco a tak večer. Niki má tady venku Ťugika a blbne s ním.

Pavkol (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

jsem rád klárko že patříš mezi holky pro které není téma čůrání tabu rád si čtu tvoje příspěvky i příspěvky jiných holek

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Jako autor příspěvku z 19:24 děkuji a dávám palec nahoru, ikdyž mně nešlo o reakci zrovna na tohle konkrétní, ale spíše tak obecně reagovat na všechny nejen na vybrané.

Šišmiš (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Klárko, neděláš nic špatného,nemusíš se za nic omlouvat. Palec nahoru !

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Ok,děkuji .

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Milá Kláro, vždy jsi tvrdila, že přijímáš názory jiných a to i ty co se odlišují od tvých, tedy kritické. Dříve tomu tak opravdu bylo, ale poslední dobou jsou to jen nepravdivá slova, jediné co pokaždé uděláš je nebudu na to reagovat. To samozřejmě nemusíš, ale neříkej prosím to, že přijímáš názory ostatních, protože to není pravda. Přijímáš jen takové příspěvky, co tě obdivují nebo s tebou 100% souhlasí. V pořádku takových lidí je spousta, ale neslučuje se to s tím, že přijímají názory ostatních.

Klára (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Návštěvníku děkuju za povzbuzení a Style taky za podporu. Pozdravuju z chaloupky. Byla tady velká bouřka ale už je hezky. Já se ozvu později. Teď kdybych psala o tom.,co jsem chtěla zase bych se rozhodila. Čůráme ale hlavně venku a byly jsme odpoledne po té bouřce na houbách a tam jsme počůraly hodně jehličí. Ty komentáře jak škodim,ty nebudu komentovat. Kdo mě zná, ten ví že je to přesně opačně a třeba ségru se snažím těchto aktivit zcela držet stranou. Když jsem se jednou svěřila ,že se mě na něco ptsla a poskytla jsem radu hned jsem byla zetko. Někomu se prostě hodí věci vytrhnout že souvislostí ale já to ignorují. Děkuji moc za podporu a já na tx otázky odpovím,slibuji.

Roayal (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Jsi skvělá. Neboj se . Hezký večer i ode mne. Jedu na wellnes pobyt do F.Lázní ,tak si na tvé lázně v Německu taky vzpomenu. Ty škodlivé hlášky ignoruj. Třeba to opravdu nebylo.myšleno zle, ale stejně tak tě tady mohli podpořit v 99 % toho pozitivního,ale oni vytáhnou kontroverzi,která je snad jediná za dobu co tě znám. A vim,že nebyla myšlena tak jak se zde tazatel snažil nadnést.

Pepan (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Klárko,pozdrav od pivka. Jak ti čůrá pipinka?

Radim (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Ser na ty troly. Piš a čůrej a vypovidej se že všeho. Pa.

Reklama

Přidat komentář