Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

anonym (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

zdravím chtěla bych dostat normální odpověď na to, jestli je normální, že ve 13 masturbuji a jednou jsem si do pochvy strčila kartáček

Roňa (Pá, 19. 3. 2021 - 12:03)

Kluci v tom věku předkožku vůbec nestahují. Vím to, protože mám tři. Dělají si to tak jak holky, prostě se prstí většinou přes kůžičku. Dva z mých synů jsem takto přistihla. Nechápu jak tady každý mele o stahování. Jistěže to tak dělají, ale ne všichni.

Steve (St, 24. 3. 2021 - 01:03)

Jj, přesně tak ... nestahuje se komplet. Na co, proč? Pouze se s předkožkou jemně jezdí sem a tam ... Tot' vše. Na stáhlém penisu, na přecitlivělém žaludu by nic nikdo nedělal, tomu věř. Jasná věc.

Tady někteří machrujou, nebo už mají žaluda suchýho od neustále stáhnuté předkožky, pak je situace mírně jiná. Na otupělý žalud už se dá sahat a s ním něco dělat, jinak né.

Klárča (St, 24. 3. 2021 - 06:03)

Připadá mi to, že tady jsou samí maniaci. Snad každej co píše, tak stahuje na doraz, no šílený to číst. Mám druhýho kluka, a stejně jako ten první to chce, nebo je mu to nejpříjemnější, jenom kroužit prstem kolem uzdičky a podobně. Tak že to dělá už od mala. Ještě jsem mu vlastně kůžičku nestahovala.

Petra (Pá, 19. 3. 2021 - 14:03)

A jak se tvářili když si je přistihla, pokračovali??

Roňa (So, 20. 3. 2021 - 09:03)

Když jsem vstoupila do místnosti kde byli, tak si mě všimli až asi za 3, 4 vteřiny. Rychle jsem se otočila a oni se taky v rychlosti zakryli. Sledovali TV a leželi vedle sebe a každý si to dělal. Myslím, že měli za to, že jsem je nepřistihla. Příště už jsem si dávala pozor.

Petra (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Kolik jim bylo?

Roňa (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Oboum necelých 15 a 13. Vím, že to dělají i mutuelně. Ale mělo by je to přejít. Starší, když je venku tak jenom s holkama, i jednu si vodí k nám.

Petra (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Co dělají? Naším 14 12 tak to už měli pěknou výbavu, chodí před tebou nazí nebo se stydí, naší mě tim občas provokují

Roňa (So, 20. 3. 2021 - 14:03)

Je už to tak rok, vešla jsem do pokojíčku dát jim něco do skříně. Bylo dost přítmí, ale poznala jsem že horní bidlo je prázdné. Leželi oba dole, nějak moc těsně u sebe. Takže co mohli dělat jinýho. Ráno pak v dolní posteli bylo skvrn nepočítaně. Nazí přede mnou ani jeden nechodí. Spíš se stydí.

Petra (Ne, 21. 3. 2021 - 06:03)

To kluci taky do doby než nás vzal přítel do nuda kempu, měla to být normální dovolená až tam jsme se dozvěděli kde jsme a byla to ta nejvíce sexy a krásná dovolená, od ty doby se kluci nestydí.

Lucka (Ne, 21. 3. 2021 - 07:03)

Tak to by u nás neprošlo. Je to dva roky co jsme s přítelkyní jež znám od školky měly taky takový nápad. Ona má syna, já taky, ale u toho mýho to narazilo. Za žádnou cenu do nudakempu nechtěl. Je pravda, že zrovna byl v choulostivém věku, ale ještě ne takovém, aby byly znát nějaké známky dospívání. Nakonec jsem strávili 14dní v běžném kempu.

Petra (Ne, 21. 3. 2021 - 09:03)

Kolik klukům bylo? Přítel nám to taky neřekl, je fakt že 2 dny strávili pouze v leže na břichu, ale pak zjistili že si jich nikdo nevšímá ani nic neřeší a začali si užívat a to měli 11 13 a už byla puberta znát u obou

Lucka (Ne, 21. 3. 2021 - 11:03)

Měl tenkrát něco přes 11a půl avšak měl hlavu plnou sexu. Ležel by tam taky jenom na břichu, ale styděl by se i za zadek. Uznala jsem, že by ten týden jenom protrpěl. Teď už by nebylo vůbec možné, někam na nudu jet. Má jenom to honění, na nic jiného snad nemyslí.

nudisti (Út, 18. 5. 2021 - 10:05)

Možná se Lucko dost pleteš. My máme 12 letá dvojčata (kluky) a těm to taky na pláži pořád stojí. Vůbec to neřeší, klidně leží na zádech, chodí k vodě a na zmrzlinu. Když už je to moc tlačí, zakrejou se ručníkem, za chvíli je hotovo. Jdou se ke sprše opláchnout, aby tam nepobíhali se semenem na břiše a mají chvíli klid.

Petra (Čt, 10. 6. 2021 - 06:06)

Ahoj , jen mě zajímá když máte dvojčata kluky, mají i stejnou výbavu dole. U nás ten mladší má stejné velkýho jak starší. A to mají 11 13

Steve (So, 12. 6. 2021 - 01:06)

To máš ale starosti ... Můžeš vůbec bez toho vědění spát?

Monca (Pá, 11. 6. 2021 - 22:06)

měli jste problém s přetahováním předkožky?

Petra (Pá, 11. 6. 2021 - 23:06)

Ano u staršího už je to v pohodě a vy

Monca (So, 12. 6. 2021 - 07:06)

právě to řešíme syn má 8 co vám pomohlo?

Reklama

Přidat komentář