Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Trilobit (St, 9. 6. 2021 - 08:06)

Pochopil jsem, že jsi šťastná s jiným, pak se za svou včerejší nabídku omlouvám a beru ji zpět. Tvá odvaha sem tak otevřeně psát je mimořádná. Ve svých osmnácti letech skutečný talent. Ale napadá mne, že je to možná jinak, že jsi již starší a zkušená dívka a vyprávíš své první lásky a jak to bylo, možná už bez vztahu a proto se nebojíš o tom psát a nebo ta jména jsou jiná než ve skutečnosti, ale to nevadí, mne to velmi zaujalo, pokračuj. Jsem velmi zvědav.

Robin (St, 9. 6. 2021 - 08:06)

Klárko, já byl nalepený na netu a čekal jsem až se ozveš. Jak jsem to dočetl, byl jsem maximálně šťastný. Ty dny jsi mi s tvým čůráním strašně chyběla.

Ivan .L (St, 9. 6. 2021 - 08:06)

To jsi ty! Krásné psaní, maximální! Přeji krásný pohodový den. Libor je fakt frajer.

Ivan L. (St, 9. 6. 2021 - 06:06)

Klárko, věřím,že po včerejšku dobré pohodové ráno nastalo. Chci být zde první co tě osloví. Příjemně mě překvapila tvá večerní reakce. Napiš jak ti šlo čůrání a jaké máš pocity den po maturitě. Hezký den přeji.

Vojko (St, 9. 6. 2021 - 01:06)

Klárko asi už spíš , tak tedy dobré ráno . Těším se také na pokračování, ale také jaké bylo tvé čůrání v den maturit a co jsi měla na sobě. Hodně štěstí !

aneb (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

kouzlo našich neregistrovaných nicků

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 22:06)

Vy buď neumíte číst, inteligence vám nestačí na pochopení psaného textu nebo jen nechcete tu pravdu přijmout? Jestli tady Jitka napsala, že to psala ona a podepsala se jako Klára a vy si pořád jedete svou a odepisujete někomu, kdo tu dneska vůbec nebyl, tak co s Vámi? Ale neberte to prosím opět jako kritiku, mě je to spíš líto, že jste na Kláru tak upnutí místo reálných přátelství a vztahů.

Klára (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Nebývá to pravidlem, abych psala takto pozdě, ale poseděli jsme večer a tak jsem nahlédla na případné vzkazy, Libor pro mě přijel do Lípy a jsem v pohodě. Děkuji za vzkazy a Jitce a Návštěvníkovi jen sděluji, že jestli budou psát mým jménem ,je to jejich věc, pak já si zde nick změním na jiný. To oznámení jsem v radosti sem vložila já odpoledne, přestože jsem slíbila reakci až zítra, ale to se jako nesmí se podělit o radost? Libor je tak hodný, že zítra Nikolu odveze ráno do školy a mě nechá přispat a tak já se ozvu asi později. Ano, na tomto vlákně budu a ráda psát více o lásce a zasvětím vás i do toho, co a jak jsme prožívali ,zklamání, naděje a hrůzy. První lásky a tak. Nyní jsem na to připravená, před dvěma roky bych to obulila a napsat to do hloubky nedokázala. A o čůrání ráda také napíšu ale nebude to třeba denně to hlavní motto, ale vím, že se to klukům líbí a tak proč ne. Hezkou dobrou noc.

Renata (St, 9. 6. 2021 - 00:06)

Tak to se těším.

Ivoš (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Tedy,to jsi mne mile překvapila takto pozdě a gratulace i k maturitě! Pokud tvé vyprávění dostane i navíc tento rozměr pak to bude jen dobře, ale každá dívka chodí i přes den na malou a tak se také přimlouvám i za toto psaní. Dobrou noc.

Roayal (Út, 8. 6. 2021 - 22:06)

Tak ať se ti zde daří Kláro. Jsem zvědavá na pokračování tvého příběhu. Snad bude vše i dál ok.

Oscar Wilde (Út, 8. 6. 2021 - 19:06)

Láska je to, čemu se po svatbě říká omyl.

Trilobit (Út, 8. 6. 2021 - 19:06)

Bohužel máš pravdu,proto jsem sám a nechci se vázat.

Jitka (Út, 8. 6. 2021 - 19:06)

Tak jsem si vás chtěla vyzkoušet,na obě vlákna jsem napsala totožná sdělení,omlouvám se,ale je vidět,jak jste zmanipulovatelní,no počkejte si na pravou Kláru na zítra,tečka

Luci (Út, 8. 6. 2021 - 19:06)

Nech toho a nevyhrožuj. Nic ti ta holka neudělala nebo ano?

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 21:06)

Nevidím nikde žádné vyhrožování,jen si zase někdo vystřelil? Kde to čteš?

Vombat (Út, 8. 6. 2021 - 17:06)

Nechci vám tady kazit atmosféru, ale Klára v pátek jasně napsala "Ozvu se až ve středu." a dnes je úterý, takže buď nedrží své vlastní slovo a to by mě opravdu mrzelo, protože jsem ji měl vždycky za zásadovou a pravdomluvnou a nebo, což je pravděpodobnější i vzhledem k tomu, že Klára dneska bude jistě oslavovat jste tady všichni zase skočili na nějaký fake.

Kristýna (Út, 8. 6. 2021 - 18:06)

Tak třeba já si to, co ty, nemyslím. Ona jen dala zprávu a nenapsala nic o čůrání nebo o rodině. A to je hezké. Kláro, já ti také blahopřeju a taky bych chtěla najít opravdovou lásku a cítit v sobě ,co bude pro mě znamenat. Jestli budeš psát o lásce , taky budu ráda .Já dnes čůrala jen jednou venku, ale počkám až jestli budeš psát ty o tom. S Tomem si budu psát o tom druhým ale jinde. Ivane a Tome, já nemám důvěru k mailům. Ale Ivane, budu v sobotu na tebe čekat.

Martina (Út, 8. 6. 2021 - 17:06)

Našla jsem tě! Blahopřeji!

Klára (Út, 8. 6. 2021 - 15:06)

Zdravím všechny a s radostí oznamuji, že jsem úspěšně dokončila maturitou školu. Ráda přenechám diskuzi mé nové jmenovkyni a moje psaní bude pokračovat od zítra zde na vlákně jako minule Co je podle vás ta opravdová láska. Všem děkuji za podporu a těším se na vás. Klára Janoušková nar . 9.9.2002

Reklama

Přidat komentář