Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 07:06)

vy jste hovada ?

I vča (Út, 8. 6. 2021 - 14:06)

Evčo a Jani ,Je mi 19 let a v tomhle věkuj to holka chce moc, Jednou jsem mněla dva
kluky . Ale opravdu hodně duvěrný, Jeden penis jsem mněla v puse a druhý v pipince,
Evičko a Janičko, to klouzání uvnitř bylo nádherný a najednou Pavel který mně miloval
do ust začal strašně moc dýchat a vzdychal a najednou jeho výkřik ajeho teplý ejakulát se mi rozléval v puse, Nakonec jsem dostala ještě jedno vystříknutí do pipči.

Jani a Evičko čauky holky

Eva (Út, 8. 6. 2021 - 15:06)

Tak ještě aby se ti to nelíbilo. I přítel mi říká, že je sex se mnou lepší, když má k sobě jednoho nebo dva kamarády. Ještě je dobré sehnat kamarádku na sex. Přece jen je dobré svému klukovi nebo příteli nechat zažít to, co zažíváš s více klukama sama. A dělat to s holkou taky není vůbec špatné a to nejsem žádná lesba, vše je jen o pocitech, vzrušení a orgasmech. Je to tak teď v módě, ale to mě nezajímá, jen si chci užívat. Jinak je docela zajímavé sledovat, jak si kluci dávají pozor, aby se náhodou mezi sebou nějak víc nedotkly než je nutné. Máš to u nich taky tak?

Prcák (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Se dvěma kozly jste to nezkoušela?

Eva (Ne, 30. 5. 2021 - 15:05)

Čím víc kluků, tím lepší sex a orgasmy.

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 07:05)

Si to užiješ tu dovolenou a kluci s tebou

Linda (Út, 1. 6. 2021 - 18:06)

Vymyslela jsem, že si sednu dozadu k jeho kamarádům a mého kluka nechám vpředu a uvidím, jestli něco zkusí už cestou. Chtělo by to nějakou hru, od které by bylo jen kousek k akci. Ukáže se, jestli jsou k něčemu nebo ne.

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Myslíš flašku?

Linda (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Tak v jedoucím autě hrát flašku, no nevím. To spíš až na místě, jenže, když jsem jen já a jinak kluci, tak flaška taky ztrácí celkem možnost použití. To jako, když si kluk vytočí kluka, tak co asi s tím? Už jsem ji hrála mockrát a měli jsme to nastavené tak, že holka s holkou úkol dělala, ale kluk s klukem ne. A vytáčet si, s kým budu na noc v posteli je taky nic moc, protože by se taky mohli pěkně rozhádat a poprat, když bych vytáčela někoho víckrát. Jinak mám v plánu na každou noc k někomu vlézt do postele a postupně je vystřídat, jenže je otázka, jestli k něčemu budou a chápou, k čemu tu věc mají. Do auta to chce něco lepšího.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 07:06)

Lindo zkus nějakého kluka připustit před chatou

Linda (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Psala jsem, že jim v ničem bránit nebudu a nechám všemu volný průběh a před chatou není problém, ale určitě ne v poledne. Ještě jsem zvědavá, kdo bude kolem nás. Chci si ten čas užít a není nic hezčího než sex a kdo má názor že ne, je asi nějaký zaostalý a nikdy sex neměl. Podle toho, co tady občas čtu, tak je takových docela dost.

Linda (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Psala jsem, že jim v ničem bránit nebudu a nechám všemu volný průběh a před chatou není problém.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

Jako před chatou než pojedete

Linda (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Klidně bych ho tam měla ještě po cestě v autě, takhle jsem to ještě nikdy nedělala. Chtěla bych kluky vyprovokovat, jak jsem už psala. Zvažuji, jestli si neudělat do džín v rozkroku otvor a že bych si k tomu koupila tanga s otvorem. Pojedeme docela dlouho, tak aby nebyla nuda. Snad je to zláká, když si pěkně sáhnou už přímo na pipinku. Nahoře jim to půjde taky jednoduše, vyhrnou jen krátké tričko, podprsenku skoro vůbec nenosím a na výlet ji rozhodně nechám doma. Tak jsem na ně zvědavá.

Linda (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Než pojedeme kam? Snad jak tam přijedeme.

karl (Út, 25. 5. 2021 - 13:05)

Lindo a už ví tvůj kluk co chystáš pro kluky?

rozhoďnožka (Ne, 30. 5. 2021 - 16:05)

Co asi tak chystá? To pozná i blbej na dvorku! Přeci kundu. Ale když ji prrrotáhne pět hošů, tak bude pěkně smrdět, to bude lepenec z mrdanců.

Linda (Út, 25. 5. 2021 - 15:05)

Co chystám? Tak je mu asi jasné co bude, protože jsem měla sex s ním a jeho kamarádem v trojce a problém s tím neměl. Těžko by mě před nimi ubránil, buď budou ctít, že jsem jeho, nebo ne. A dost pochybuji, že pokud budou chtít, tak že by mě uhlídal a rozhodně se jim bránit nebudu, stejně by to nemělo cenu. Uvidím co se stane, nechám všemu volný průběh. Moc mě ale láká, že mě budou mít všichni, je to vzrušující už teď. Proto jsem souhlasila a jedu s nimi. Ještě záleží, jaké bude počasí, když hnusné, tak je to jasné.

Linda (Ne, 23. 5. 2021 - 15:05)

O prázdninách jedu s pěti klukama na Lipno. S jedním z kluků chodím a tak mě přesvědčil, ať jedu taky. Budu jediná holka mezi nimi, tak jsem zvědavá co bude a snad těch pět zvládnu. Dva jsem už zkusila a v pohodě.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 20:05)

Řekla bych že počítá s tím že půjdeš "na obec " jak říká můj kluk když mě přihraje kámošům a je gangbang .

Reklama

Přidat komentář