Reklama

kakání partnerky

Katka (Út, 8. 6. 2021 - 11:06)

a jako co víš? Pavkola nech na pokoji.

Kristýna (Út, 8. 6. 2021 - 08:06)

Tome, ta kámoška jak hlídala ,tak se koukala jak mi to jde a asi byla zvědavá a mě to bylo jedno, já jsem kadila a snažila se hodně kakat,ale šlo to pomalu a tak když to byla kámoška tak mi to nevadilo. Dnes jsem čůrala a kadila taky,ale na záchodě a šlo to dobře. jen jsem se vyčůrala už bylo i to druhý v pohybu ze zadečku a bylo to hned celý venku. Jestli někdy prdím u toho? Někdy ano, ale když čůrám tak taky ,ale když se mi chce čůrat hodně ,tak se nesmím uprdnout, jednou jsem to udělala a počůrala jsem se hned.

Tom (Út, 8. 6. 2021 - 12:06)

Ahoj Kristýno. Prvně chci říct, že jsem rád, že jsi se rozhodla přesunout se sem a doufám, že tady bude větší klid, minimálně by mohli přestat ti co jim vadilo to psaní o tom druhém, ale i tak se obávám se zase najde někdo, kdo bude schválně prudit jen tak z principu. Dále bych rád poděkoval za odpověď na mojí otázku i dnešní informování. Kadila jsi někdy v restauraci nebo obchodním centru? Jinak stále mi žádný mail od tebe nepřišel, nerozumím tomu proč? Ještě jednou adresa [email protected] . Tak se zatím měj a užívej si horký den.

Zvědavec (Út, 8. 6. 2021 - 10:06)

Kristýno a stala se ti někdy i nehoda, že ses nechtěně pokadila?

Ivan L. (Út, 8. 6. 2021 - 09:06)

Kristýnko, u mě se nic nemění také. Můj mail:[email protected]

Pavkol (Út, 8. 6. 2021 - 09:06)

a kristýno prdíš taky někdy u toho kakání?

Pavkol (Út, 8. 6. 2021 - 10:06)

ahoj kristýno ty už si na to odpověděla ve své první zprávě tady až teď jsem si to pořádně přečetl díky za odpověď a omlouvám se že jsem si toho nevšiml a zeptal se ještě jednou

Navstěvník (Út, 8. 6. 2021 - 10:06)

Tak podobně troll Klára ukradla nick původní Kláře na močícím vlákně.

Nymfa (Po, 7. 6. 2021 - 14:06)

Pavkole,máš zájem?

Pavkol (Út, 8. 6. 2021 - 09:06)

ano já pavkol mám zájem moje adresa je [email protected]

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 09:06)

Pavlkole, nestačilo ti, že jsi naletěl tamtěm podvodníkům a zase dáváš adresu?

Pavkol (Út, 8. 6. 2021 - 09:06)

Jediní podvodníci jsou ti co zablokovali diskuzi na močící lince. Čuráci zavřený.

Janina (Ne, 6. 6. 2021 - 11:06)

Neni nad to se pekne vykakat. Mam rada ten zvuk zblunknuti hovinka do zachodu. A mam uchylku na to kakat vsude mozne, na navsteve, v obchodnim centru, u doktora. Vzdycky to tam na me prijde.

Pavko (Po, 12. 7. 2021 - 11:07)

a já bych zas rád nějakou holku při tom viděl taky mám rád to žbluňkání . Nechtěla by ses přede mnou předvést ? nejsi z prahy že bych to k tobě neměl daleko?

Majkl 60 (Po, 12. 7. 2021 - 09:07)

Krásná úchylka

Pavkol (Po, 7. 6. 2021 - 11:06)

konečně se tu objevil někdo jako já ano taky se mi líbí to žbluňknutí. jednou sem někde kde jsme byli se střední školou čekal před záchodem a nevěděl kdo tam je slyšel jsem dvakrát uprdnutí a pětkrát žbluňknutí šišky. Když ven vylezla moje tehdejší láska Monika a vůbec se nezlobila co tam dělám měl jsem radost z toho že jsem slyšel kakat zrovna jí

Nymfa (Po, 7. 6. 2021 - 11:06)

Hele já ti natočím zvuky jak to dělám malou i velkou. Ale jen zvuky nechci abych byla vidět.

Jirka (Ne, 6. 6. 2021 - 12:06)

Ahoj Janino, jsem moc rád, že se tu konečně objevil nějaký nový příspěvek k tématu. To je hezké, že k tomu máš tak kladný vztah. Když chodíš na těch cizích místech jak řešíš hygienu, usadíš se? Jak obvykle tvé hovínka vypadají a kde jsi udělala poslední?

Filip (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Ahoj ...která holka by si chtěla psát .Mám rad kakani i piss.Mužem to i zkusit.Napis:728401807.

Dáša Rajda (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Ahojky Jmenuji se Dáša je mi 25 let prsa číslo 8 strašně mě Rajcuje Kalení na Partnera piss atd..Hledám někoho kdo má zkušenosti a Rád mě zaučí..Pouze PRAHA...Vše je na Domluvě 602 523 448 prostory mám není problém:-)Budu se Těšit Pánové:-)Dáša

Reklama

Přidat komentář