Reklama

trampling

Mikes (Út, 5. 10. 2021 - 00:10)

Ja mám tiež rád šliapanie a rád sa nechám pošliapať

Vincent (Pá, 4. 6. 2021 - 11:06)

Hledám ženu které by se líbilo, že vysoký a svalnatý muž před ní klečí a pečuje o její nožky. Péči o nožky zvládám rukama i jazykem. Můj mail je [email protected]

Muz (Pá, 9. 7. 2021 - 17:07)

Hledam zenu ktera by mi slapala po celem tele muze i podpatkach mi prislapnout casti tela napise nektera diky za odpoved

Muz (Pá, 9. 7. 2021 - 17:07)

Hledam zenu ktera by mi slapala po celem tele muze i podpatkach mi prislapnout casti tela napise nektera diky za odpoved

Muz (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Hledam zenu ktera by mi slapala po celem tele muze i podpatkach mi prislapnout casti tela napise nektera diky za odpoved

Zbyněk (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Taky jsem příznivec tramplingu,vydržím i tenké podpatky i když je to už pěkná bolest a mám pak břicho a hrudník označkovanej a po pár dnech pěkné modřiny.

Honzík123 (Út, 9. 3. 2021 - 14:03)

1

Radmila (Po, 10. 8. 2020 - 19:08)

Tak, když tu čtu diskuzi, musím říct, že se mi ulevilo. Nejsem sama, komu se líbí, že se ho partner dotýká nohama. Jsem to zjistila, když jsem ho požádala o prošlápnutí bolavých zad. Plnou vahou ( cca 80 kg) mi stoupnul na záda a pomalu prošlapával. Úleva nepopsatelná.Občas chce přítel po mě to samé.Tak jsem přišla na to, že je velmi příjemné, když mu udělám živou podnožku. Sedí v křesle, v klidu muže koukat na tv či si číst a má nohy položené na mě. Příjemně hřeje do zad, sem tam posune nohy po zádech. Zatěžkává, masíruje. A tak jsem se jednou otočila, že masáž oplatím, nohy položené na mém břichu, každou postupně jemně masíruji. No neprotestoval a jak to dopadlo je jasné. Nožky na prsou,v puse no všude .Od té doby si to užíváme oba.

Lukáš (So, 1. 8. 2020 - 08:08)

Je tady vůbec nějaká jiná tramplerka která nemá chlapa pod své nohy a chce ho. Pište mi. Rád budu ležet pod jakýma koliv nožkama sexy krásnýma. Přihlašte se dámy.

Lukáš (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Tak jsem tu zas. Najde se tu nějaká teda na ten trampling kromě té falešné ženy co si říká Lenka,která neumí ani napsat maila a jen psát po telefonu. Jinak dámy napište která to máte ráda se procházet svýma nožkama po mužském těle.

Pro Lukase (Po, 27. 7. 2020 - 02:07)

Lukasi ja si myslim ze mas dost tech Zen uz co porad pises tak si myslim ze uz si potapanej uz az dost ? A ty tvi komentare jsou taky lzi co tu pises ahoj Zdenka

Lukáš (Čt, 30. 7. 2020 - 12:07)

Ahoj Zdeňko. Tak ty si myslíš že tady píšu lži? Ty už jsi někdy měla pod svýma nožkama někoho nebo jenom se ukazuješ. Rád si lehnu pod ty tvé nožky. Když to dovolíš. Napiš mi.

Pro Lukase (Pá, 31. 7. 2020 - 01:07)

Jo pod svyma nozkama uz jsem mela a mam ale delam to jenom prevazne partnerovy rad se nechava po sobe slapat a obcas se domluvime na nejake party slapani po sobe ale jinak koho neznam tak po nikom neslapu ? Zdenka

Lukáš (Pá, 31. 7. 2020 - 18:07)

Tak mi teda pověz když už máš svého vlastního partnera po kterém ráda šlapeš,proč se teda angažuješ do mě. Ty nemáš zájem o svého partnera že mu zahýbáš. Kdyby to tvůj partner četl tak ti utrhne za to hlavu. Dej volnost jiným ženám které by o to měli se mnou zájem než jseš ty.

Pro Lukase (So, 1. 8. 2020 - 02:08)

Lukasi ja jsem ti psala ze slapu pouze po pantnerovy a ze to ma rad a ze delame akce alapani po tele skamaradama ktere znam a ze slapu po kamaradech to neznamena ze mu zahejbam ja po nich jenom slapu a za druhy ty co neznam tak neslapu ahoj Zdenka

Lukáš (Čt, 6. 8. 2020 - 12:08)

Tak ti teda velmi děkuji za to že se mi neozve žádná jiná tramplerka která to má ráda. Hlavně že ses ozvala ty. Proč ses zrovna ty ozývala když máš vlastního partnera po kterém šlapeš a psala si zrovna mě. To jsi mi to chtěla zkazit. Pánbůh by tě měl trestat. Kdyby sis hleděla svého tak by se mi ozvali jiné. Ale ne ty ses mi prostě musela ozvat. Už sem nikkdy nenapíšu a to jen kvůli tobě.

Don (Út, 7. 7. 2020 - 20:07)

a ani jedna sms,nic ani fotka :D

Jste oba trapni (Čt, 9. 7. 2020 - 12:07)

Jak Don tak i Lukas je videt ze jste mladi a neskuseni procital jsem komentare a staci mi to jednomu je 22 a druhemu oneco vic raci se zamyslete nad sebou a pak krytyzujte druhy Standa

Don (Pá, 10. 7. 2020 - 14:07)

Aha...jeste kritizuj ty,se bez radsi ucit Cj ty neS(pise se Z ;) )kuseny

Pro Dona (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Buzeruj sam sebe a druhe nech byt ??? Jo ??

Reklama

Přidat komentář