Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holkočůr (Pá, 4. 6. 2021 - 18:06)

Opravdu je v tom Německu otevřeno,ale asi to bude s negativním testem. Ale zkusíme to se Soňou se tam vykoupat a saunu a koukneme jestli nás tam pustí. Jestli tam budete tak vás asi stejně nepoznáme. Ale zajedeme tam na tu vaši stranu.

Ivan .L (Pá, 4. 6. 2021 - 18:06)

Krásný čůrání a pipinkování. Moc hezké. Já budu relaxovat až zítra, dnes jsem ještě v pracovním procesu. Myslím na tebe!!!

Zuzka (Pá, 4. 6. 2021 - 18:06)

Pozdravuji,budeme grilovat u ohně, tak tady taky něco počůrám na trávu. Pa.

Ondotron (Pá, 4. 6. 2021 - 18:06)

Klárko hezký suprový večer! Slavíme kámošky narozky!

Klára (Pá, 4. 6. 2021 - 13:06)

Robine, tak mi zavolej. Také bych tě ráda poznala.

Návštěvník (Pá, 4. 6. 2021 - 14:06)

Ze zvědavosti, protože to začíná dvojkou, takže pražská pevná linka, mě zajímalo co to bude za instituci. Ale máš to ve svém seznamu špatně. Bohnice mají 284 016 111.

Pozorovatel (Pá, 4. 6. 2021 - 14:06)

To je ústředna jedné větší soukromé firmy ,Praha 2

No, (Pá, 4. 6. 2021 - 14:06)

pokud vím, tak Klára psala, že si pysky nechá vytřít od Robina, ne od tebe. Tak se nestarej.

Klára (Pá, 4. 6. 2021 - 13:06)

Robine, tak jestli chceš, tak se můžeme někdy vidět. A já ti ukážu jak čůrám. Taky mi potom můžeš vytřít pysky. Tady je moje telefonní číslo: 286 016 111.

Robin (Pá, 4. 6. 2021 - 13:06)

Děkuji, já radši Kláru.

Klára (Pá, 4. 6. 2021 - 12:06)

Ano teď jsem tady a píšu a za chvíli pojedu do Rumburku pro Nikolu k vlaku. Ráno jsme nestíhaly a já ji odvezla a v pohodě ,ale zpátky jsem musela na záchod,protože se mi kafe v pipince nahromadilo a chtělo nutně ven a tak jsem si zastavila za jednou vesničkou a hned to pustila u otevřených dveří u spolujezdce , sice projelo nějaký auto, ale pipinka mi čůrala hned a hodně najednou a tak to nebylo tak dlouhý čůrání, ikdyž loužičku jem vyčůrala větší. Včera jsme se s Liborem procházeli a já mu se vyčůrala do ruky a pak jsme se vypipinkovali až doma v pelíšku a strašně krásně až jsem se z toho trochu počůrala jak jsem se vypipinkovala intenzívně úplně nejvíc. Simono, máš pravdu, ti, co mne tady imitují, vlastně je to pro mne odměna, že každý chce být jako já,ale já to neřeším, vím, že si jen někteří prostě hrají a baví se u toho jako ten fejk teď třeba ve 12:25 hodin, protože já Budvar nepiju a burgry jen jím vyjímečně. Zase se ozvu navečer. Martina už je tady. Miška přijede na prázdniny hned na začátku a pak my za ní na oplátku. Už se na ni taky moc těším.

Robin (Pá, 4. 6. 2021 - 13:06)

Klárko šíleně trpím, že nemám holku. Já jen teď mám tady tebe a já se u tebe vypipinkoval taky úplně nejvíc jej sem si to teď přečetl. Budu si hledat holku podobného typu jako jsi ty. Není to zoufalství ? Snad ne. Jen mě strašně fascinuješ jak čůráš a jaka jsi, ale nesmím se do tebe zaláskovat.

Majka (Pá, 4. 6. 2021 - 13:06)

Hele, opravdu potřebuješ holku. Tohle je sice hezký, že z Kláry jseš mokrej, ale jsi snad chlap a ne pubertální honič?

Karel (Pá, 4. 6. 2021 - 12:06)

Klárko, jenom jsem se chtěl zeptat, jestli ještě piješ Budvary? A kupujete si ještě s Liborem ty Hamburgery v LIDLU?

Klára (Pá, 4. 6. 2021 - 07:06)

Frčím s Nikou fo školy. Vyčůraly jsme plná bříška a ozvu se. Není čas nyní.

Holkočůr (Pá, 4. 6. 2021 - 08:06)

Klárko,vezmu Soňu a budeme se o víkendu toulat i tam okolo vás. Treba se sejdeme v té vaší hospodě , ale asi spíš přes den takže nebudeme vás nahánět. Čtu to tady ,jen ty kokoti mě serou, co to tady rozbíjejí,fakt trubky. Dobrej víkend na chaloupku přeji.

pepan (Pá, 4. 6. 2021 - 08:06)

Ať ti to dnes frčí, i když holka močí...

Kristýna (Pá, 4. 6. 2021 - 08:06)

Klárko a kluci ahoj po ránu. Ivanem, v tu sobotu se těším a kdy bys přijel? Mohu celý den,ale musím být večer do 8 doma. Už je mi dobře. Ráno jsem čůrala a kakala dohromady,nejdřív čůrání a dost prudce a pak jak jsem měla plný zadek tak jsem víc tlačila a šlo i to druhý krásně taky ven.

Pavkol (Pá, 4. 6. 2021 - 20:06)

moc krásně píšeš o obou potřebách kristýnko

Tom (Pá, 4. 6. 2021 - 10:06)

Ahoj Kristýno, jsem rád že je ti už dobře. Tak to je moc hezké, že jsi zase dělala oboje. Kolik toho dnes bylo? Měj se a Kláro tebe také zdravím.

Reklama

Přidat komentář