Reklama

spodní prádlo u chlapců

Simona (Út, 18. 5. 2021 - 22:05)

Klicka je jako pás cudnosti

Matyáš (Po, 17. 5. 2021 - 21:05)

V létě pod kraťasy nebo na sport taky nosím slipy a tanga.A je to v pohodě.

Martin V. (Út, 18. 5. 2021 - 07:05)

Od jara do podzimu klukovi slipy vůbec nedávám. Pod kraťasy i kalhoty jedině naostro. Steve správně říká že by se v nich zbytečně pařil.

Steve (Út, 18. 5. 2021 - 01:05)

Ale pěkně si to zapařuješ ... ne? :-) Slipy totiž tím jak jsou těsné, tak nevětrají, tudíž se tam hromadí teplo a zapařuje se to ... protože se člověk potí ... jako teoreticky asi dobrý, ale praktický to asi moc v létě není.

Zdeněk (Po, 17. 5. 2021 - 22:05)

Souhlasím s tebou také nosím tanga a slipy pod kraťasy a skiny

Levča (Po, 17. 5. 2021 - 04:05)

Syn má taky tanga a sadu nevšedních jihoamerických kalhotek, ale samozřejmě nic z toho nenosí. Teda neobleče si je normálně ven, avšak zjistila jsem, že si je bere na spaní. Asi né na celou noc, neboť je zvyklý spát jen v tričku, ale má je na sobě při uspokojování. Jednou jsem ho taky zahlédla, jak se v nich v zrcadle prohlíží. Musí mu to činit potěšení či vzrušení při té onanii.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 16:05)

Tak to je stydlín, pěkně v nich ven, má snad kalhoty.

Levča (Po, 17. 5. 2021 - 17:05)

Myslím, že se stydí přede mnou, že bych ho mohla při převlékání vidět. V nich má vlastně holý zadek i boky a vepředu jen kousek látky. Ale tak hlavně že si v nich užívá.

Tobiáš (Ne, 16. 5. 2021 - 18:05)

Kup mu jeProč by to měl být špatný nápad?Ať si vybere na netu.

Martina (Ne, 16. 5. 2021 - 16:05)

Mám syna 15 let. Nosí boxerky ale teď si usmyslel že by chtěl slipy. Měla bych mu je koupit nebo to je špatný nápad?

Anonim (Pá, 14. 5. 2021 - 14:05)

Ahoj, nechapu proč klukům cpete do dzadku nějaké tanga. Nejlepší pro kluky tak do 15-16 let jsou jednoznačně slipy.

Návštěvník (Pá, 14. 5. 2021 - 15:05)

Slipy nikdy, jedině G-string tanga, čím míň látky, tím líp.

Zdeněk (Čt, 13. 5. 2021 - 17:05)

Mě je koupila přítelkyně tanga na léto a musím říct že jsem spokojen a jsou nejlepší spodní prádlo na sport atd.

Ostrava (Čt, 13. 5. 2021 - 08:05)

Od malička nosím slipy vlastne dodnes. Tangá aj jockstrapy som si kúpil zo zvedavosti. Tanga a zárez mi nevadia pretože si kupujem s užšou gumou vzadu, tie len s tenkou šnúrkou vzadu nemám rád. Nosia sa mi pohodlne, v lete úplne super. Alebo len tak na doma keď je človek sám. Jockstrapy sú tiež fayn ale nejako som im neprišiel na chuť. Pánske tangá nenosia len gayovia - nosia ich aj hetero chalani a muži. A matky, ktoré dávajú svojim deťom tangá, aby ich naučili hygiene po veľkej toalete alebo do školy by sa mali liečiť. A prosím, kto osobne neskúsil pánske tangá na sebe, nech ich nekritizuje keď sám nevie.

Nina (Pá, 14. 5. 2021 - 10:05)

Hlavně musí každá máma vidět, když tanga kupuje, co bude mít kluk v zadku. Takže snad s výjimkou tanečníků a sportovních aktivit je to zbytečné trápení dětí

Návštěvník (Pá, 14. 5. 2021 - 11:05)

Co by měl v zadku, proužek látky nebo šňůrku, podle střihu. A co jako? Na léto to nejlepší co může být, nepaříš se v nich.

ja (Čt, 27. 5. 2021 - 11:05)

Áno, tangá sú v lete super ale určite nie ich dávať deťom ako spodné prádlo či už na doma alebo do školy alebo ako plavky niekde medzi ľuďmi alebo aj doma na záhrade. Tangá na deti nepatria!

Paulina (St, 2. 6. 2021 - 08:06)

Náš syn (16) ich v podstate musel začať povinné už od 12 rokov, ale postupne si na ne zvykol a už ich nosí dobrovoľne. Chodí totiž na balet a tam sú povinne baletné tanga od 12 rokov. A to z estetického dôvodu vpredu aby to ucelene vyzeralo a vzadu aby nebolo nič vidno pod pančuškami alebo silonkami.

Ester (St, 2. 6. 2021 - 10:06)

Syn již od devíti chodí na taneční obor a vcelku zdárně pokračuje. Taky má k tomu účelu tanga a vždycky je hned po zkoušce či vystoupení ze sebe strhl. V poslední době však pozoruju, že je jaksi vzal na milost. Né teda když jde s klukama ven, avšak často si je vezme. Většinou však na sobě má slipy. Musím však říct, že na šikovným klukovi s pěknou postavou vypadají tanga pěkně. Toho mýho jsem však v nich viděla snad jednou, dvakrát. Stydí se a neukázal by se v nich.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 15:05)

A to jako proč?

Reklama

Přidat komentář