Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Linda (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Psala jsem, že jim v ničem bránit nebudu a nechám všemu volný průběh a před chatou není problém.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

Jako před chatou než pojedete

Linda (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Klidně bych ho tam měla ještě po cestě v autě, takhle jsem to ještě nikdy nedělala. Chtěla bych kluky vyprovokovat, jak jsem už psala. Zvažuji, jestli si neudělat do džín v rozkroku otvor a že bych si k tomu koupila tanga s otvorem. Pojedeme docela dlouho, tak aby nebyla nuda. Snad je to zláká, když si pěkně sáhnou už přímo na pipinku. Nahoře jim to půjde taky jednoduše, vyhrnou jen krátké tričko, podprsenku skoro vůbec nenosím a na výlet ji rozhodně nechám doma. Tak jsem na ně zvědavá.

Linda (Ne, 13. 6. 2021 - 15:06)

Než pojedeme kam? Snad jak tam přijedeme.

karl (Út, 25. 5. 2021 - 13:05)

Lindo a už ví tvůj kluk co chystáš pro kluky?

rozhoďnožka (Ne, 30. 5. 2021 - 16:05)

Co asi tak chystá? To pozná i blbej na dvorku! Přeci kundu. Ale když ji prrrotáhne pět hošů, tak bude pěkně smrdět, to bude lepenec z mrdanců.

Linda (Út, 25. 5. 2021 - 15:05)

Co chystám? Tak je mu asi jasné co bude, protože jsem měla sex s ním a jeho kamarádem v trojce a problém s tím neměl. Těžko by mě před nimi ubránil, buď budou ctít, že jsem jeho, nebo ne. A dost pochybuji, že pokud budou chtít, tak že by mě uhlídal a rozhodně se jim bránit nebudu, stejně by to nemělo cenu. Uvidím co se stane, nechám všemu volný průběh. Moc mě ale láká, že mě budou mít všichni, je to vzrušující už teď. Proto jsem souhlasila a jedu s nimi. Ještě záleží, jaké bude počasí, když hnusné, tak je to jasné.

Linda (Ne, 23. 5. 2021 - 15:05)

O prázdninách jedu s pěti klukama na Lipno. S jedním z kluků chodím a tak mě přesvědčil, ať jedu taky. Budu jediná holka mezi nimi, tak jsem zvědavá co bude a snad těch pět zvládnu. Dva jsem už zkusila a v pohodě.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 20:05)

Řekla bych že počítá s tím že půjdeš "na obec " jak říká můj kluk když mě přihraje kámošům a je gangbang .

Satyrion (Út, 18. 1. 2022 - 06:01)

Která obec to je že bych taky zavítal

Jana (Út, 1. 6. 2021 - 18:06)

Tak ty to musíš mít také skvělé a dobrého kluka. Čím víc jich je najednou, tak tím líp.

Táňa (So, 22. 5. 2021 - 22:05)

Já měla sex s kocourem.

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 13:05)

Já s medvědem a tygrem.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 23:05)

Tomu nevěřím

Tereza (Čt, 13. 5. 2021 - 14:05)

Mám přítele, mám ho moc ráda, ale občas si nemůžu pomoct a vyspím se i s jeho kamarádem. Zatím o sobě neví, ale už se mi stalo, že jsem je měla v jeden den v rozmezí asi 8 hodin.

Návštěvník (Pá, 14. 5. 2021 - 10:05)

Z toho si nedělej výčitky, já s kamarádem taky šukáme přítelkyni. Jednou byla tak "rozháraná", že když u nás byl, tak ho přizvala a bylo. Rád ji umožním tuto kratochvíli a nijak mi to nevadí. Ona mi na oplátku zase podstrčila svoji kamarádku. Ovšem záleží na tvém příteli, co dokáže skousnout a jak je žárlivý. Pokud je v pohodě, tak jen využít příležitost, kdy bys je dala dohromady. Ovšem, jestli máš ráda, když je každý zvlášť, tak pokračuj v utajení.

Kuba (Út, 11. 5. 2021 - 11:05)

čau Jakub hledám pořádné šukaní chci sex s holkou věk 18-22 chci si pořádně zašukat napiš mi [email protected] jenom bez gumy chci se vstříkat do tebe nebudeš litovat budu se těšit chci pořádnou šukačku

XYZ (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Nej je přítelkyně a k ní kamarádka, ale nedělá mi problém, když mi s přítelkyní nebo s oběma pomůže kamarád. Už máme vše takhle zaběhnuté a občas se zúčastní i někdo další. Jak se říká, kamarádi taky rádi. Přítelkyni je jedno, jestli některou z jejich kamarádek ošukám, jako mi je jedno, kdo z mých kamarádů ošuká moji přítelkyni. Minulý víkend k nám přišla kamarádka přítelkyně se svým novým přítelem a při představení mu vše na rovinu řekla. Koukal a asi si říkal, proboha, kam jsem se to dostal. Ale přijal vše, celou tu naši hru a teď už je v pohodě a výměny, trojku a grupáče miluje. Prý si to nedokázal představit, ale nemá to vše chybu.

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 12:05)

V jaké kombinaci máte nejradši skupinový sex?

Tom (St, 5. 5. 2021 - 00:05)

Nám je kolem 20 a sex bereme hlavně jako hezkou zábavu. Když jsem byl doma a u mě kámoš, tak za mnou dorazila moje holka. Začala na mě dotírat, líbat mě a honit mi ho. Kámoš když viděl co se děje, tak řekl že půjde. Ona ho zadržela a jestli se snad nestydí a klidně ať se přidá, že by chtěla zažít sex se dvěma kluky. A tak jsme jí splnili přání. Byla z nás úplně hotová a nádherně uspokojená. Takhle ve třech provozujeme sex dost často. Pro holku je varianta dva nebo možná i tři kluci nejlepší.

Reklama

Přidat komentář