1383 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Odpověď na Nesměj se tomu , on je ve
Směju se , ale je to spíš k pláči.
9. Květen 2021 - 19:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Směju se , ale je to spíš k
A jak bys reagoval na nekrofila , když tě cuckolding tak konsternuje ?
9. Květen 2021 - 22:51
Michal (anonym)
Odpověď na A jak bys reagoval na
Nekrofilie je nemoc.
10. Květen 2021 - 1:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nekrofilie je nemoc.
Je to deviace ,sexuální ukájení se na mrtvolách . Případně soulož na hřbitovech v márnicích , kryptách , sexuální vzrušení i přítomností nebožtíků . Na těchto místech jsou velice aktivní a výkonní .
10. Květen 2021 - 10:35
Michal (anonym)
Odpověď na Je to deviace ,sexuální
Já vím co to je .
10. Květen 2021 - 14:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já vím co to je .
Cuckolding je proti tomu čajíček .
16. Květen 2021 - 23:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Toho člověka to ponížení
Nevim jestli ho to ponizuje ale vzrušuje nas to oba mne vzrušuje soulozit pred manzelem a manzel to ze mne vylize bez donuceni nebo nekdy se vystrika i on do me vystrikane pipiny a vylize to také a nenutim ho to nebim jestli je Cuckloid nebo ne
26. Květen 2021 - 13:55
Dara (anonym)
Odpověď na Nevim jestli ho to ponizuje
Jsme na tom s manželem stejně tak i my. Ano manžel je cuckold,.ale je to aktivní rozumný a i výnimočná a uvedomelá osobnost, která budí respekt ale i pocit jistoty a bezpečí. Nemenila bych ho nikdy na světě za nikoho. Kdokoli jiny jen a pouze doprovází naší intimitu nenahrazuje ji!
26. Květen 2021 - 14:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsme na tom s manželem stejně
Ano hezky jsi to napsala je to jen zpestření sexuálního zivota také bych ho nevymanila za nic na svete nevim jak je to u vas po zacatku mi trosicku vadilo kdyz se nas pritel to mne vystrikal a manzel mu ho vzal do pusy a olizal rikal mi ze neni na kluky ale ta chut moji stavicky zevnitř smíchané s jeho je nejlepsi tak jsem se uklidnila
27. Květen 2021 - 13:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano hezky jsi to napsala je
No cuckold ve své podřízenosti manželce a jejímu milenci je schopen oběma provádět takové služby a dělá to rád .
27. Květen 2021 - 17:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No cuckold ve své
Co vsechno by mnel Cuckold delat tedy nam obema
28. Květen 2021 - 9:11
Dara (anonym)
Odpověď na Ano hezky jsi to napsala je
Přirozeně ze se stává to,, že mě manžel "očistí" po něm, ale inpo sobě a to, ze si veme do pusy jeho penis nemá nic společného s případnou bisexualitou v smyslu touhy po muži, ale chce mě , moji chuť cítit na něm což je zvráceně odvážný akt, no ne primární snaha uspokojit se jeho penisem v jeho puse. Žijeme takto již přes deset let, tak si troufám říct, ze vím přesně co cítí a co se kvůli čemu děje.
28. Květen 2021 - 12:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přirozeně ze se stává to,, že
Děkuji jsem klidnější ale stejne je to odvaha od nej si vzit penis pritele do pusy jako pro chlapa ale stejne trosicku bisexuality v tom musi byt kdyz to dokaze neboť z meho pohledu nedokazu si predstavit obracenou úlohu kdyby manzel soulozit s pritelkyni a ja ji olizovala. Ja bych to nerozdychala
28. Květen 2021 - 14:11
Submarin (anonym)
Nepripadam si jako deviant a ani jim nejsem. Kdyby me nevzrusoval zajem me pani o jineho muze, tak bychom po letech meli nudny sex, pokud vubec nejaky.
28. Květen 2021 - 16:24
Submarin (anonym)
Kolik z vas, panove, vzrusuje ta sama zena i po 15 letech a vice? Kdyz me timto zpusobem ponizi, jCitim nepopsatelne emocionalni vzruseni a kdo tohle nema, tak tomu nemuze rotumet.
28. Květen 2021 - 16:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co vsechno by mnel Cuckold
Všechno co požadujete , je to vlastně váš sluha / pokud je ovšem cuckold / . Někteří si to pletou se skupinovým sexem , což je o něčem jiném !
28. Květen 2021 - 17:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Všechno co požadujete , je to
A jaky je rozdil mezi cuckloidem a skupinovym sexem to znamena ze kdyz bych manželovi rekla treba at nas u toho lize tak to musi delat?
29. Květen 2021 - 12:23
Submarin (anonym)
Ano, musi. Samozrejme.
29. Květen 2021 - 12:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nepripadam si jako deviant a
Faktem je , že změna je život a kdo není pitomec , nebo žárlivec ten si to může užívat . Jak říkal jeden můj slovenský kolega : Marito , z piči ti neubude .
30. Květen 2021 - 20:57
Peter (anonym)
Odpověď na Faktem je , že změna je život
Tak ako aj ja, mnoho cuckoldov je v rámci vzťahu uzamknutých v páse cudnosti. Znak toho, že nemôžu mať vôbec erekciu a ani si pomôcť masturbáciou. Jediný orgazmus môžu mať, keď vylížu svoju partnerku po sexe a ucítia orgazmus jej milenca.
31. Květen 2021 - 7:53
Roman (anonym)
Taky jsem zil v cuckold vztahu.Partnerku jsem pravidelne cistil a asistoval pri sexu a po sexu jako objekt k zesměšňování.Ale ne z donuceni.Jsem sub a ona hodne dom a oba jsme to tak chtely..Jeji bisexualni milenec projevil zajem me soulozit do zadku .Nejsem bi,ale manzelka mi to prikazala a ja mu ho poslusne nastavil.A od te doby si nas bral oba.Manzelku na krasny sex a milovani a me na drsny sex jako slapku.Nejsem bi ale bylo to uzasne ponizeni.Honit jsem mohl pravidelne po jejich sexu pred nima.Casem se to pokazilo.Zakazaly mi honit a trvale uzamkly v pasu,ze nemam na orgasmus narok a zacalo se to cele kazit.Manzelka se zamilovala a chtely dite a semnou se rozvedla a vykoply me,ale vzpominam na to z laskou.
31. Květen 2021 - 14:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak ako aj ja, mnoho
Takto jsi naozajstný cuckold , tak je to správné .
1. Červen 2021 - 22:15
Peter (anonym)
Odpověď na Takto jsi naozajstný cuckold
Len ešte túžim aj po svojom orgazme, no nechcú ma odomknúť. Neviem ako prežiť orgazmus v uzamknutí, nemôžem sa dočítať, ako to docieliť. Túžim
2. Červen 2021 - 7:56
Honza (anonym)
zkoušel jsme jen s milenkou s chatu a bylo velmi vzrušující když mi psala jal ji suka někdo jiný
5. Červen 2021 - 22:25
Honza (anonym)
zkoušel jsme jen s milenkou s chatu a bylo velmi vzrušující když mi psala jal ji suka někdo jiný
5. Červen 2021 - 23:08
Obrázek uživatele zvedavy
zvedavy
moc pěkné téma také mám zkušenosti
6. Červen 2021 - 18:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Len ešte túžim aj po svojom
No , o tom to právě je . Oni mohou a ty nemůžeš pokud ti nedovolí .
6. Červen 2021 - 23:34
Peter (anonym)
Odpověď na No , o tom to právě je . Oni
Nedovolia vôbec. O odomknutí nesmiem hovoriť. Už 6 rokov som uzamknutý, bez možnosti si pomôcť a mať orgazmus.
7. Červen 2021 - 9:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nedovolia vôbec. O odomknutí
Tak to už je sexuální sadismus a ty jsi pěkný masochista když od ní neutečeš .
8. Červen 2021 - 22:24
Návštěvník (anonym)
Mrdat kurvu před ti její kretenem,tak se mi ani nepostaví.
9. Červen 2021 - 7:18

Stránky

Přidat komentář