Reklama

Cuckold

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 20:05)

Faktem je , že změna je život a kdo není pitomec , nebo žárlivec ten si to může užívat . Jak říkal jeden můj slovenský kolega : Marito , z piči ti neubude .

Peter (Po, 31. 5. 2021 - 07:05)

Tak ako aj ja, mnoho cuckoldov je v rámci vzťahu uzamknutých v páse cudnosti. Znak toho, že nemôžu mať vôbec erekciu a ani si pomôcť masturbáciou. Jediný orgazmus môžu mať, keď vylížu svoju partnerku po sexe a ucítia orgazmus jej milenca.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 22:06)

Takto jsi naozajstný cuckold , tak je to správné .

Peter (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Len ešte túžim aj po svojom orgazme, no nechcú ma odomknúť. Neviem ako prežiť orgazmus v uzamknutí, nemôžem sa dočítať, ako to docieliť. Túžim

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 23:06)

No , o tom to právě je . Oni mohou a ty nemůžeš pokud ti nedovolí .

Peter (Po, 7. 6. 2021 - 09:06)

Nedovolia vôbec. O odomknutí nesmiem hovoriť. Už 6 rokov som uzamknutý, bez možnosti si pomôcť a mať orgazmus.

alex (So, 14. 1. 2023 - 23:01)

jsi cuckold.nemas narok.zvyknes si na zivot bez sexu musis prosit

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 22:06)

Tak to už je sexuální sadismus a ty jsi pěkný masochista když od ní neutečeš .

petr (So, 14. 1. 2023 - 23:01)

neutecu budu casem einuch.udelam.co mi povi.

petr (So, 14. 1. 2023 - 23:01)

neutecu porad cekam
miluju ji.nemuzu nic delat
budu.co mi rekne

Peter (St, 9. 6. 2021 - 12:06)

Už som dlho v uzamknutí...ak by ma aj odomkla, impotencia sa prejaví.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 23:06)

To záleží na věku . U mladých chlapů se to obnoví a jako samci fungují dál .

zvedavy (Po, 28. 6. 2021 - 00:06)

jsem zamčeny také myslíš že se to neobnovi? jsem starší už. a postupně jsem zmenšovali velikost cb6000.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 23:06)

Jde o to jestli se chce aby se to obnovilo . Pokud tvé ženě současný stav vyhovuje a nemá zájem o obnovení funkce tvého penisu , tak se skutečně nic neobnoví . Ale pokud je ochotná ke změně a nemá problém vzít tvůj penis nejen do ruky , tak je změna jistě možná .

zvedavy (St, 30. 6. 2021 - 23:06)

Děkuji za povzbuzení

Návštěvník (Pá, 2. 7. 2021 - 00:07)

Jako by se stalo .

Markéta (So, 8. 5. 2021 - 11:05)

Vždycky jsem si myslela že cuckold je jen taková erotická hra pro zpestření vztahu. Ale není to tak. Moje kamarádka má jednoho takového doma už tři roky. Občas k nim zajdu na návštěvu. Lucka se pokaždé předvádí jak ho má vycvičeného. Jednou když měla narozeniny tak jsme v práci trochu oslavovaly. Měly už jsme trochu hladinou a Lucka že půjdeme k ní. Zavolala Honzovi aby vše připravil , že přijde s kamarádkou a že chce slavit. U nich doma bylo na stole vychlazené šáňo , nějaké jednohubky a chlebíčky. Lucka byla spokojená. Honza nám nalil víno a šel uklízet linku. Měl na sobě jen zásteru. Pod ní byl nahý a ukazoval nám svůj holí zadek. Když uklidil řekla Lucka ať sundá zástěru a jde jí masírovat nohy. Když jí sundal musela jsem se začít smát. Honza měl na sobě pás cudnosti. Klekl si a začal Lucce masírovat nohy. Natahla jsem k němu i svoje a tak nás střídal. Bylo to příjemné. Začala jsem být opilá a měla hroznou chuť si zašukat. Tím spíš ze Lucka najednou sundala z krku klíček a odemkla Honzovi klíčku. Jeho pták se okamžitě postavil a slintal. Měl pěknou silnou erekci a péro dobrých 20 cm. Ještě chvilku nám masíroval nohy a já musela čůrat. Když jsem se vrátila Lucka byla nahá ležela na koberci a Honza jí lízal v rozkroku. Svlékla jsem se taky a zeptala se Lucky jestli by jí nevadilo kdybych si s ním zašukala. Lucka vstala sedla si do křesla a řekla že klidně můžu. Lehla sem si na koberec a roztáhla nohy. Honza klecel zíral na mě a pták se mu napínal k prasknutí. Zvedla jsem se chytla ho za koule a trochu mu je promnula. Zalapal po dechu napnul se a začal stříkat. Lucka se začala strašně smát. Pak mu vynadala ze se udělal bez dovolení a rekla mu at ten svůj svinec uklidí. Bylo mi jasné ze je po šukání. Naštěstí mě vzala Lucka do pokoje a užili jsme si to spolu.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 17:03)

Markétko. Honza byl slabší kus, protože mě by se na pěknou ženskou znova postavil do minuty. Možná by ani moc nezměkl. Cuckold, kdy jsem to dělal ženě a manžel se díval, jsem zažil několikrát a nevadilo mi ani když si manžeka užívala se svými kamarádkami a já se jen díval a honil. Ale abych se díval jak jí to dělá jiný muž, to nechtěla hlavně ona. Já bych to vydržel.

Lukáš (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Hezký. Pohonil jsem.

Ištvan Fekete (Út, 27. 4. 2021 - 14:04)

Mrdat kurvu před ti její kretenem,tak se mi ani nepostaví.

Reklama

Přidat komentář