Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zuzana (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Jak říkám, až k tomu dojdu tak to zkusím protože v zimě nejsou mokré gatě po chvíli nic příjemného jak jsem si mohla sama vyzkoušet. Ale nevím jak bys mi s tím mohl pomoct. Tak byla to kolegyně z práce ale považuju ji i za kamarádku a snad se na to zapomnělo nebo mi to alespoň nikdo nepřipomíná.

Pavel (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

To je jasné to by ti kalhoty primrzly k tělu ani bys nedošla dom tak záleží jaké plinky potom budeš chtít vyzkoušet a aby ti nepadaly taky to chvíli trvá než se vyzkouší aby to bylo v pohodě asi se na to zapomelo když ti to nikdo nepřipomína

Zuzana (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Věř že i v té zimě musíš dojít domů, taky jsem to zvládla a hned dvakrát. Lehce připočůraná i vícekrát. Tak už jsme dospělí, nevím jestli se o tom ještě někdo baví. Jediný kdo mi připomíná mou zimní nehodu je malá dcerka od jiné kamarádky.

Pavel (So, 12. 6. 2021 - 19:06)

Tak to je jasné že musíš dojít domu to seš teda šikovná tak decka to je jasné ty si pamatuji to co nemají ale že si to tak pamatuje myslíš že se potkáme

Pavel (St, 26. 5. 2021 - 22:05)

Přesně tak kontrolovat se to moc nedá tak to je jasné a na černých kalhotech to aspoň není vidět a záleží jak si kdo všimne jak říkáš ale musí tě to pěkně vzrušovat když radši máš mokro v kalhotkách než aby sis vzala plinky a byla v pohodě

Pulec (St, 26. 5. 2021 - 18:05)

A co doma kamy jak to děláš čůraš přes kalhotky na WC

Nela (So, 22. 5. 2021 - 13:05)

Máš pravdu, spíš se člověk prozradí svým chováním než skutečností, že má mokré nebo plné kalhoty. A je to tak, každý se prostě rád podívá na cizí ostudu, a dospělý člověk s mokrýma nebo pokaděnýma kalhotama se zase nevidí tak často. Ale doba plná mobilních telefonů může člověku úplně zničit život. Představa je jedna věc, ale dlouhodobý posměch už je něco úplně jiného.

Pavel (So, 22. 5. 2021 - 13:05)

Přesně tak tak každý ne ale většina jo přesně tak ale s na to si už dotyčný musí dávat pozor aby se neprozradil ty taky nosíš plinky

Nela (So, 22. 5. 2021 - 14:05)

Ale ano, každý se alespoň koukne, i když by to nepřiznal, je to proste něco nezvyklého. A neprozradit se je dost složité. Plínky jsem už zkoušela, ale chybí v nich ten adrenalin.

Pavel (So, 22. 5. 2021 - 18:05)

Tak koukne tak je to složité ale dá se to záleží jak jsou lidé moc všímavý tak je můžem zkoušet spolu a třeba se ti to bude líbit jak mě jaké jsi zkoušela

Nela (Ne, 23. 5. 2021 - 12:05)

Myslela jsem spíš, že je složité se neprozradil nápadným chováním. A díky za nabídku, ale tohle je spíš záležitost, kterou si užiju nejlépe sama, a občas tedy s nějakým tím publikem.

Pavel (Ne, 23. 5. 2021 - 13:05)

Tak to je jasné se neprozradil i když se to dá utajit pokud má člověk plinky bez to je horší právě myslím že ve dvou se nich užije lip ale kdyby náhodou rád bych tě poznal

Pavel (Čt, 20. 5. 2021 - 18:05)

To máš pravdu já bych si toho asi všiml ale neřešil bych to já se dívám jestli někdo nemá by plinky ale zatím jsem to neviděl a nebo nepoznal radši zůstanu u plinek protože někdy si nechtěně ucvrknu když nemám plinky a nic moc příjemné a kdyby mě to ještě mělo téct nohavicami

Pulec (Pá, 21. 5. 2021 - 17:05)

Tak co už máš mokré plinecky Pájo

Pavel (Út, 18. 5. 2021 - 21:05)

To teda moc ty natahovací nevydrží to tě to tak láká jo že by ti to teklo nohavicami až tak ven to bych chtěl u toho být já mám plinky a v nejvyšší nouzi je použijí a je to paráda

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 23:05)

pleny jsou právě určeny na to aby pobrali tu první dávku a hned na to ji máte vyměnit , není určena na to aby pobrala dvě dávky. Vidím to u syna , když mu po večerní hygieně dám plenu a on se do ní vyčůrá ještě než jde spát , vím že do rána nevydrží . mám to vyzkoušené .

Pavel (St, 19. 5. 2021 - 09:05)

Aha tak to bych nechtěl a ještě když jsou natahovací to je tak na noc možná to zůstanu radši u toho co mám

Leilawet1 (So, 15. 5. 2021 - 15:05)

nějaka slečna si psát o mých hrátkách? P.s. chlapa co se za holku vydává bezpečně poznám ,říkám to rovnou abych nevzbuzovala honičské naděje.

tento víkend jsem si hrála takto. Na mém HUB kanále najdete desítky videí

https://mokrekratky.blogspot.com/2021/05/prochcany-vikend-nesmyslena-povidka.html

Evka (Čt, 13. 5. 2021 - 15:05)

Pavel a ostatní... copak neumíte číst?

Pavel (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Ahoj Evko umím číst chceš poradit tak se zeptej co potřebuješ poradím ti do začátku jestli chceš začít nosit plinky nebo jestli budeš chtít soukromě tak můžem přes email

Reklama

Přidat komentář