Reklama

společná masturbace kluka a holky

Návštěvník (So, 29. 5. 2021 - 18:05)

Koukam ze ted jsi Tony a pred tim Pavlinka

Jana (Pá, 28. 5. 2021 - 04:05)

Karle, momentálně jsem sama ,Manžel šel za mladší,Večery probrečím Mně je32 let a on si našel dvacítku která mu každej den dá Tim se chlubý, já mám kluka a holku pubertáci ale v pohodé Karle ahojky jana

soslik (So, 26. 2. 2022 - 17:02)

Ahoj jestli si chceš psát tak napiš na [email protected]

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 05:05)

Ahoj Jano. Chapu asi to mas tesky kor kdyz si manzel nasel jinou a mladsi. A deti v puberte tomu moc neprida. No me je bohuzel uz 44. Zena by nemela plakat, ale smat se, radovat a milovat. Jsem sam a take me chybi smich a laska. Upne ne te chapu. Ahoj Jano, Karel

Marcelka (Pá, 28. 5. 2021 - 03:05)

Kajičku tak to udělej, sundej mi kalhotky ,Pomaločku prstičkama mi jí rozevři ,a lízej,
Kajíčku ty jsi takovej divoch jenom lízáš mojí malinkou Kajíčku ahojky

simona (St, 26. 5. 2021 - 08:05)

Mam ráda kdyš mi kluk ejakuluje do pusy Simča

Karel (St, 26. 5. 2021 - 08:05)

Preci neni nic krasnejsiho a vzrusujiciho kdys divka, zena masturbuje pred chlapcem ci muzem a naopak.Kazdy se rad podiva. Je to naprosto prirozena vec, tak se zato nestitte a masturbujte pred sebou. Preju hodne prozitich spolecnich orgazmu. Karel

Marcel (St, 26. 5. 2021 - 08:05)

Kaji,jsem moc ráda že tvuj lulínek je často tuhej a trčí vzuru, Žaloudek je hezky ružovoučkej a mokvavěj.Kaji dokážeš si představit že ukazováčkem a palečkem
obejmu tvuj penis a pomaloučku stahuju a přetahuju kužičku,jeto chvilička
a stříkáš Kaji miluju tě

Kaja (St, 26. 5. 2021 - 11:05)

Milovana Marcelko. Pekne bys sis roztahla kundicku abys mi ukazala jak je uvnitr krasne ruzovoucka. Strcil bych ti tam prstik a pekne snim uvnitr kmital kve zpokojenosti. Pak se keme otocila zadi a vyspulila bys na me zadecek. Zacal ti o olizovat a pripravoval na zasun. Pekne by jses otevrela a ze zadu do tebe vnikl. Krasne bys pritom hekala a tesila se na moje seminko ktere bych do tebe strikal a pekne se v tobe rozlilo. Marcelko libam te a jsem pekne nadrzenej. Take te miluju pa

Verča (St, 26. 5. 2021 - 07:05)

Holky, onanování je normální dělají to kluci a my taky, Na poštěváčku a u kluka na
žaloudku a na kužičce čauky Verča

Tereza (St, 26. 5. 2021 - 06:05)

S klukem jsme krátkou dobu a taky ještě nám není moc, takže jenom onanujeme. Mě to tak vyhovuje nejlíp, tak jsem na to zvyklá už od mala. Nestahuju mu, ale jenom prstem kroužím na uzdičce a kolem. Často i přes kůžičku. Takto si hrajem i celej den když je volno. A on to samé, taky mě opracovává prstem.

Linda (St, 26. 5. 2021 - 06:05)

Ráda onanuju amuj kluk má hezký penis který pěkně stříká ahoj holky Linda

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 05:05)

Abe je nebezpečný člověk a nemá tu co dělat je nemocný

Marcelka (St, 26. 5. 2021 - 02:05)

Kaji co to děláš, prstíčkem si kloužu po malinký a někdy vklouznu dovnitř,Kajinku
mám jí uplně vlhkou,Tak uš pojd a lízej mně ty muj kluku, Ale něžně a pomaloučku a na poštěváčku,Jsem hodně vzrušená, lehnu na záda roztáhnu nohy a moc toužím
po tý slasti kdyš tvuj krásně vztyčený penis do mně zajede,Kajíčku miluj mně prosím dělej to , Nejdříve uplně pomalačku abych cítila tu velkou slast, Kajíčku jeátě ještě
a najednou je to nepopsatelný kdyš se mi v pochvičce rozléván uplně teploučké
semínko Kajičku stojí čuráček ahoj

Kaja (St, 26. 5. 2021 - 03:05)

Mila Marcelko, curaka mam uplne tvrdiho az kprasknuti. Predstavuji si te jak predemnou lezis upne naha, nohy roztahli a kundicka se ti cela leskne jak je mokra. Strkas si do ni prstiky a ja si ho honim. Pekne si ji rostahujes a cekas az tiji postrikam teplim seminkem. Marcelko uz se to neda vydrzet. Zacinsm strikat, jen pro tebe. Seninko je krasne teplonke a ti mi ho pekne pusinkou a jazykem cistis od zbytku semene. Mejse krasne a posilam sladke polibeni tobe a tve nadrzene a mokre kundicce.

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 21:05)

Jak muže někdo onanovat nebo souložit s Matkou NECHÁPU

Steve (Ne, 30. 5. 2021 - 01:05)

Tady se najdou bohužel všeljací čuňata, otázka kolik % z nich kecá a kolik % opravdu takové zhovadilosti doma provozovali či snad ještě provozují. Každopádně je to tristní a hnus.

marcela (Po, 10. 5. 2021 - 19:05)

kluci mám ráda pruměr 13 14 cm pak to bolí hezky tuhej trčicí vzhuru s pěkně obnaženým žaludem. Jemnoučce mu přetahovat kužičku šahat na uzdičku kroužit prtičkama po žlábku a olizovat mu hlavičku a vzít si penis do pusinky a cítit jak mu cuká a prsíčka mi uplně postříká a pak si lehnout dám nohy od sebe a necham se lízat je to obrovská slast hlavně na poštěváčku to uš jsem hodně udělaná a teču a on mi ho pomaloučku zavede nejdříve pomalu a pak stále rychleji aš uš je totálně vzrušenejj a hlasitě vzdychá a já uš cítím jak se mi v pipině rozlévá teploučký ejakulát
kluci čauky

Steve (Út, 25. 5. 2021 - 04:05)

Myslíš 3,14 ? :-D To si pleteš z matematiky PÍ ne?

Kaja (Út, 25. 5. 2021 - 04:05)

Marcelko chtel bich ti olizovat a dtazdit tvuj postevacek a ti by ses pak krance udelala. Tva stavicka by mi tekla do pusinky a pekne bych ji spolikal. Chtel bych te libal a pritom te svim curackem drazdil ma kundicce, az bych do tebe vniknul. Pekne bych pomalu prirazel a vychutnaval to spolecne vzruseni. A pak stvim svolenim se moch selej krasne do tebe vystrikat. Potom bych ho vyndal a pekne tiji este dukladne olizal.

Reklama

Přidat komentář