Reklama

Lechtání

Štěpán (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

No já mám kožená pouta s výstelkou z měkčené kůže, takové kožené náramky ;) Vzrušuje mě na tom lechtání vše... Hraní s chodidly a prstíčky, bezmocné mávání prsty u nohou a smích a do počůrání jsem ještě nezažil, ale chtěl bych nějakou takhle zlechtat:))) Co na lechtání vzrušuje Tebe Hanko?

Hanka (Po, 16. 11. 2020 - 18:11)

Já nevím, jestli se vůbec dá říct, že mě to vlastní lechtání vzrušuje. Já jsem si nemohla pomoct, bratranec mi klečel na rukou a jezdil po žebrech a po prsou. Já jsem se musela chechtat, řvát a zmítat se a nebylo mi to nic platné. Ale vzrušilo mě to, že oni při pohledu na mě úplně zdivočeli. Nechtěli přestat, dokud se nepochčiju. Hádali, jak dlouho to vydržím. Pak, když se to stalo, tak mě náhle nechali. To byla obrovská úleva a v ten moment jsem viděla, že oni se stydí za to, co se mnou dělali a co viděli. Taky to nikdy nikomu neřekli a já taky ne.

Štěpán (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Hanko, dáš mi na sebe kontakt? Nebo muj je: [email protected]
Tak přesně tahle bezmoc mé oběti mě vzrusuje taky... Prostě můžeš se jen smát a Tvá chodidla jsou mojí hračkou a záleží jen na mě, jak dlouho si budu hrát s Tvými chodidly a prsty:)... Jinak při lechtání používám spoustu lechtacích nástrojů peříčka, štětečky, kartáčky, elektrický zubní kartáček, kreslím propiskou na chodidlo a Ty musíš hádat co.., provázky mezi protahuju a vrcholem je kartáč na vlasy:) A jelikož na chodidlech ujíždím, lechtám je i jazykem, zejména jazykem mezi prsty to bývá hotové peklo, nebo když si vezmu všechny prsty najednou do pusy a přejíždím zlehka zubama po bambulkach a současně jazykem do mezírek gezky jednu po druhé - všechny říkají, že tohle je to nejintenzivnější lechtání:)) jinak alternativou ke koženým poutům je mumie - bud do cerne stretchové fólie nebo zabalit do peřiny a kouká Ti jen hlava a bezbranná chodidla, pak omotat provazem peřinu nebo páskou folii a jsi mojí hračkou. Jako inženýr jdu na to vědecky a důsledně si s každým lechtátkem vyhraju. Když mi napíšeš, pošlu Ti fotky z lechtacích seancí;)

Petřík (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

Já jsem byl v dětství potrestán lechtáním na dětském chlapeckém táboře. Byli jsme tam kluci 8 – 12 let, mě bylo 10. Odehrálo se to začátkem divokých 90. let. Měli jsme tam trestnou lavici, kde byl téměř každý večer potrestán nějaký kluk za zlobení, někdy i více kluků. Trest si vytočili na kole trestů. Trestali ho ostatní kluci dle pokynů vedoucího. Na lavici se tak konaly různé výprasky a jiné trápení zlobivých dětí. Já jsem ten večer točil kolem sám. Ručička se mi zastavila u nápisu zlechtání. I když jsme byli postupně potrestáni snad všichni a někteří i víckrát, tak si ostatní to trestání vždy užívali… Vedoucí zavelel na lavici s ním, svlíknout a zlechtat! Neublížit mu! A tak mě rychle kluci popadli, hodili mě na lavici, v malé chvíli zbavili mé nohy tenisek i ponožek, servali ze mě tepláky i tričko a pak spoďáry. A pak mě jedni drželi a druzí lechtali, střídali se, každý chtěl mučit… Spousta malých rukou šimrala mojí dětskou holou hebkou kůži…(na patách jsem tedy pro upřesnění měl kůži tvrdou ale hrozně lechtivou) Byla to pekelná muka, lechtali mě pod bradou, v podpaží, na žebrech i na břiše, na dlaních, po celých nohách a hlavně na bosých chodidlech – tam šimrali pomalu a jemně celá chodidla, takže všude mě lechtali. Od hlavy až na paty, doslova. No a i na intimním místečku…Mému pindíku se věnovali hned dva kluci. Jeden mi přetahoval kůžičku sem a tam, aby pindík ztvrdnul a druhý mě dbal na holém, zrudlém naběhlém žaludu. Za chvíli už jsem jenom skučel, už jsem se nemohl smát. Byl jsem rudý, zpocený a ochraptělý, jak jsem řval. Chtělo se mi čůrat a z nahoněného pindíka to nešlo, byla to muka! Když konečně přestali, tak mě pak nešetrně hodili na zem, kde jsem se ještě chvíli svíjel a pak mi klesl pindík a já se hrozně počůral. Pak jsem posbíral své svršky a utekl jsem bosky a nahý do chatičky, tak jsem brečel. Já už jsem pak lechtaný nebyl, naštěstí, ale vytočil jsem si ještě časem dva výprasky…

šimrálek (So, 15. 5. 2021 - 08:05)

ahoj,PETŘÍKU.TO JSI ZAŽIL TEDA PĚKNÉ PRÁZDNINY.NO DOBRÝ.PETR.

šimrálek (So, 12. 6. 2021 - 19:06)

AHOJ,PÉTO.CHCEŠ SI TO ZOPAKOVAT?napiš[email protected]

šimrálek (So, 12. 6. 2021 - 19:06)

AHOJ,PÉTO.CHCEŠ SI TO ZOPAKOVAT?napiš[email protected]

šimrálek (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

PETŘÍKU.ALÍBYLO SE TITO?

šimrálek (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

PETŘÍKU.ALÍBYLO SE TITO?

Jirka (Po, 26. 10. 2020 - 14:10)

Ahoj našla by se nějaká holka (13-16) která by mě zlechtala, klidně se potom můžeme i vyměnit
Jsem z Brna a je mi 15

Popovídám si se ženou / dívkou o lechtání jakékoliv partie - nestyďte se a napište mi 8-)

Martina (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Kdyby nekdo chtel polovidat o lechtani tak pisnete [email protected]

jiří (So, 31. 10. 2020 - 13:10)

mužeme jmenuji se jirka

pavel (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Kámo, v klidu, nebudeš...Co to meleš vole?My nejsme kámoši, to za prvé.Za druhé tobě jsem vůbec nepsal, tak co tu ty píšeš a hovna?Za třetí tady chodím už asi 6 let a od té doby tady chodí jenom slibotechny, které se tady rozplývají a skutek utek, takže se těch neschopných slibotechen nezastávej - s takovou bych si tady psal co pár měsíců ještě v 60 letech bez jediného lechtacího setkání..Za čtvrté já tady sháním holky a ne buzíky, takže tebe bych se taky bál a neřeším to tu.Za páté příště reaguj na příspěvek pro tebe, buď tak hodný a nesnaž se tady moralizovat, stejně ti to nepomůže v žádném setkání.Pokud má někdo opravdu zájem, tak rozhodně odepíše do 48 hodin, zvlášť když to tady nabízí, takže jenom totální idiot může něco nabízet a pak nebýt schopný ani reagovat, to ti má být jasné 8-)

Bety (So, 24. 10. 2020 - 11:10)

Zdravím, je mi 17 let a mám zlobivého 10 letého bráchu Vojtu. A taky kamarádku a společně s ní jsme včera strašně zlechtaly mého brášku a jeho kamaráda Matěje, tomu je 9 let. Oba nás strašně provokovali a byli drzí. Tak jsme popadly Matěje, položily ho na zem a stáhly jsme mu tričko. Zlechtaly jsem ho na holém těle. Seděla jsem na něm a kámoška mu klečela na rukách. Vřískal a smál se, byl celý rudý. Chtěly jsme ho zlechtat do počůrání, tak jsme ho popadly za nohy a sundaly mu ponožky. Lechtaly jsme mu pak bosé nohy, pěkně pomalu jsme vylechtávaly holé paty, prostředek chodidla a citlivé místo pod prsty, bříško chodidla, i holé prstíky jsme šimraly... Ubohý Matěj sténal, plakal a pak se strašně počůral...Pak přišel na řadu Vojta, i jeho jsme svlékly z trička, sundaly mu ponožky. I jemu jsme důkladně pošimraly holou kůži na těle a celé bosé nohy, od patiček k prstům.Málem se udusil, jak kuckal smíchem při lechtání, slzy mu tekly proudem a pak počůral tepláky...

Default User Image
Tomas (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Ahoj nechcete zlechtat i mě ?

Anonym (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Můj email tomcakometak@seznam .cz

Default User Image
Tomas (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Ahoj nechcete zlechtat i mě ?

Šílenost (Pá, 23. 10. 2020 - 00:10)

Zdravím, rád poznám slečnu, kterou láká extrémní lechtání. Buď mě (mám citlivá chodidla), nebo tebe. :) Je mi 22, celá ČR. Email: [email protected]

Kamil (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Našla by sa nejaká holka, ktorá by ma zlechtala? Samozrejme ak bude chcieť zlechát aj ja. Mám 19 a som z Brna

Reklama

Přidat komentář