Reklama

cvičky

Květa (Čt, 20. 5. 2021 - 09:05)

Co ty puntíky? Už byla příležitost? :-)

Tom (So, 15. 5. 2021 - 21:05)

Měl jsem zároveň dvě milenky. Poznali jsme se na různých oslavách, známé známých a nebyly nezadané. Protože cvičky na holce/ženě jsou pro mne svým způsobem fetiš, tak jsem jim po prvním kontaktu na otázku, kdy se uvidíme, naznačil, že pokud by dostala na to znovu chuť, tak se na další párty přezuje do cviček. Nenápadná záležitost, nebylo nutné nějak koketovat, nikdo nic nepoznal. Hrála roli barva cviček, černé cvičky znamenaly "tak někdy", červené "urgentní". Druhý den jsem volal najisto.

Jitka (Út, 11. 5. 2021 - 06:05)

Mně z nich hrozně smrděly nohy a vždy jsem si musela olepovat malíčky a palce.

Václav (Pá, 14. 5. 2021 - 11:05)

No vidíte to a zase se to vrací do módy. Jsou hned dva velké internetové obchody na ně, snad se všemi barvami na jaké si vzpomenete.
Stejně tak se teď vrací trenčkotový kabáty, nedávno jsem jeden kupoval manželce. V televizi ho má na sobě už každá druhá reportérka venku.

Katka (Út, 11. 5. 2021 - 14:05)

Proto taky drtivá většina holek cvičila radši bosá.

Václav (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Manželka nosí také cvičky s trikolórou na cvíko, ale jsou černé. :-)

Petrp (St, 21. 7. 2021 - 08:07)

Ty jo .....Vaclave nechces ty cvicky vyfotil a foto poslat na email chtel bych je videt pokud te to neoptezuje [email protected]

Jarmilky (So, 1. 5. 2021 - 09:05)

Jakou barvu cviček máte nejraději?
U mě pořád vede ta tradiční s trikolórou nebo gymnastické. V těch je cítit každý krok!

MPCvičky (Út, 28. 9. 2021 - 16:09)

Já mám nejraději gymnastické cvičky. Nejraději mám bílé, ale také černé nebo tělové. Ale zcela nedavno jsem si pořídil červené MajestiBallerina Iwona, které mi vyloženě padly do oka :)

Petrp (St, 29. 9. 2021 - 06:09)

Ahoj, MPcvicky: nechces se podelit krasou svych cvicek posli foto na :[email protected] dekuji budu rad za jakoukoli odpoved

Lucie (So, 1. 5. 2021 - 09:05)

Na holou prdku je to hodně ponižující. Ale přes stehna nebo přes chodidla to hodně bolí. Au

Ivuše (So, 1. 5. 2021 - 07:05)

No a když pantofle upadne, tak přehnout přes koleno a pěkně na holou ne? Pak stát v rohu, ruce za zády, čelem ke zdi a mezi čelem a zdí drží minci. Má na to půl hodiny, když mince spadne, jede se od znova. Krásně to slyším až k televizi do obýváku...jak spadne na dlaždici. Pech, když třeba zbývá už jen pár minut času.
Ty cvičky, to je zajímavý nápad, třeba někdy v budoucnu. zkusím i je. ;-)

Květa (Út, 27. 4. 2021 - 07:04)

Na ty domácí práce jsem tuhle viděla na internetu pěknou puntíkovanou zástěru.
Tady, je tam i růžová. ;-)
https://sitedekorace.com
Až přijedu domů, tak si u paní určitě něco objednám, možná nejen na sebe, ale i do bytu.
A jak mu ty domácí práce jdou? Většina chlapů je pěkně líná a práci buď odbudou nebo nedodělají.

Michaela (Út, 27. 4. 2021 - 13:04)

Jo a co u toho naremcají...Někdy bych mu nejraději něco do té otevřené pusy strčila...:-D

martin (Po, 26. 4. 2021 - 16:04)

pro bílé cvičky: A jsiuž jediný chlapec ve třídě, kdo je nosí a nebo je vás víc? Nosíš je ještě?

Květa (Po, 26. 4. 2021 - 13:04)

Hned, jak se zavřou za paničkou dveře, bude v tahu....Odšourá se k televizi či počítači. :-D
P.S. Podobnou puntíkovanou mašli ve vlasech měla tuším myška Minnie, kreslená postavička ne? K těm cvičkám to musí být moc pěkné. ;-) K tomu třeba někdy ještě ty puntíkované šaty....

Jola (Út, 27. 4. 2021 - 06:04)

Tuhle chybu jsem udělala jen jednou a od té doby jena řetězu od obojku k topení, tj. asi dvacet centimetrůNavíc má nohy spojené řetězem na krátko a uzamčené ke očku v podlaze. Navíc s rukama spoutaný i za zády se nezmůže na nic. Takže poslušně čeká na místě, až se panička vrátí. Občas mu místo mašle ám na hlavu svůj korkáč s doporučením, že tam bude i po mém návratu, což se ješrě nikdy nestalo a když chci důvod k trestu, tak se přímo nabízí. Puntíkované šaty mě ještě nenapadl, samotná sukně ano. Při domácích pracích mu bude moc slušet

Květa (Čt, 27. 4. 2023 - 17:04)

A co ty puntíky? Jak to dopadlo?

Minnie Mouse (So, 29. 1. 2022 - 20:01)

Byla dneska ve zprávách v televizi. :-) Puntíky everywhere

korkoklub - kluk (Po, 8. 11. 2021 - 21:11)

Skvělý! Další dřevákokorkochodidlomilka...i když já nejsem na sadomaso.

Reklama

Přidat komentář