Reklama

Cuckold

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 15:03)

Ne , prostĕ pro manžela je nej když se může dívat , jak to dĕlám s jiným . Vzrušuje ho když mu může chytit a zasunout penis fo mne a ten druhý je tak hodný , že často jako náhodou ze mne vyklouzne . Když mne pak může lízat , je to odmĕna a až pak si to může sám udĕlat před náma.

Michal (Po, 15. 3. 2021 - 10:03)

Tvůj manžel si honí piňďoura před milencem ?

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 06:03)

Jo, on to má jako za odměnu , ale až když mi dva už skončíme , a donese něco k pití,

Michal (Út, 16. 3. 2021 - 07:03)

Dívá se jak šukáte a pak si za odměnu vyhoní !? Ha , ha , ha .

Eva (So, 8. 5. 2021 - 10:05)

Michale , to že se smí manžel dívat jak jeho žena (Paní) šuká se svým milencem je také spíš forma odměny. Většinou je vedle v pokoji a jen poslouchá zvuky. A že se smí občas vysemenit no tak to je už veliká odměna.

severakova (Čt, 17. 3. 2022 - 17:03)

Ano, je to tak...cítím to stejně, pohled na soulož své ženy s jiným"""je odměna!!!!

Michal (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

No jasně !!! Dívat se za odměnu jak mi stará mrdá s jiným a pak si vyhonit čuráka. Co víc si přát !?

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 18:05)

Nezlob se , ale nevíš o čem to je .

Michal (Ne, 9. 5. 2021 - 07:05)

A ty ano ? Tak o čem to je ?

Návštěvník (Ne, 9. 5. 2021 - 10:05)

Toho člověka to ponížení sexuálně vzrušuje a mnohdy po koitu s cizím mužem jeho sperma z vaginy manželky vylizuje .

Návštěvník (St, 26. 5. 2021 - 13:05)

Nevim jestli ho to ponizuje ale vzrušuje nas to oba mne vzrušuje soulozit pred manzelem a manzel to ze mne vylize bez donuceni nebo nekdy se vystrika i on do me vystrikane pipiny a vylize to také a nenutim ho to nebim jestli je Cuckloid nebo ne

Dara (St, 26. 5. 2021 - 14:05)

Jsme na tom s manželem stejně tak i my. Ano manžel je cuckold,.ale je to aktivní rozumný a i výnimočná a uvedomelá osobnost, která budí respekt ale i pocit jistoty a bezpečí. Nemenila bych ho nikdy na světě za nikoho. Kdokoli jiny jen a pouze doprovází naší intimitu nenahrazuje ji!

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 13:05)

Ano hezky jsi to napsala je to jen zpestření sexuálního zivota také bych ho nevymanila za nic na svete nevim jak je to u vas po zacatku mi trosicku vadilo kdyz se nas pritel to mne vystrikal a manzel mu ho vzal do pusy a olizal rikal mi ze neni na kluky ale ta chut moji stavicky zevnitř smíchané s jeho je nejlepsi tak jsem se uklidnila

Dara (Pá, 28. 5. 2021 - 12:05)

Přirozeně ze se stává to,, že mě manžel "očistí" po něm, ale inpo sobě a to, ze si veme do pusy jeho penis nemá nic společného s případnou bisexualitou v smyslu touhy po muži, ale chce mě , moji chuť cítit na něm což je zvráceně odvážný akt, no ne primární snaha uspokojit se jeho penisem v jeho puse. Žijeme takto již přes deset let, tak si troufám říct, ze vím přesně co cítí a co se kvůli čemu děje.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 14:05)

Děkuji jsem klidnější ale stejne je to odvaha od nej si vzit penis pritele do pusy jako pro chlapa ale stejne trosicku bisexuality v tom musi byt kdyz to dokaze neboť z meho pohledu nedokazu si predstavit obracenou úlohu kdyby manzel soulozit s pritelkyni a ja ji olizovala. Ja bych to nerozdychala

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 17:05)

No cuckold ve své podřízenosti manželce a jejímu milenci je schopen oběma provádět takové služby a dělá to rád .

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 09:05)

Co vsechno by mnel Cuckold delat tedy nam obema

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 17:05)

Všechno co požadujete , je to vlastně váš sluha / pokud je ovšem cuckold / . Někteří si to pletou se skupinovým sexem , což je o něčem jiném !

Návštěvník (So, 29. 5. 2021 - 12:05)

A jaky je rozdil mezi cuckloidem a skupinovym sexem to znamena ze kdyz bych manželovi rekla treba at nas u toho lize tak to musi delat?

Michal (Ne, 9. 5. 2021 - 14:05)

Nóó , to musí být dobrota. Ještě že může lízat z kundičky, taky by mu to mohl nastříkat v kuchyni na podlahu !!! Ha , ha , ha.

Reklama

Přidat komentář