Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Jana (So, 12. 6. 2021 - 10:06)

Dekuju jano2,chapes me a asi to mas taky tak,neda se neprozit nekolik orgasmu za sebou,je tak rychly ze jde vse samo,trva mu dlouho nez me zacne plnit ale s takovou rychlosti jak suka,jako kralik,jenom poprve jsem se vylekala co se stalo,najednou mu nabil dost ale potom jsem se docetla ze to maji pred ejakulaci,nabechnou mu jakoby kulky a tim vytesni u feny dirku,u me ne,vyklouzne jak nic ale je to pokazde silny prozitek.

Jana (Pá, 11. 6. 2021 - 14:06)

To jakoze jsem cubka???ja za to nemuzu,koho by napadlo ze mi zacne vylizovat picku a jeste me obskoci,no ale dnes se uz nebranim a vetsinou kdyz mam chut tak jdu na ctyri a uz ji lize a snazi se me obskocit a kdyz se otocim na zada tak jenom lize ale vydrzi snad hodiny,ja tecu jak reka a on me dostene kdyz pritlaci studeny cumacek na klitacek,to fakt rvu.

Jana 2 (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

žadna čupka-jeto nádherné,komu seto nelibi-tak tady nechod

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 15:06)

A když na tebe naskočí,tak se vždycky trefí do kundy,jedna pani popisovala,že spíš do análu?

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 21:06)

Musí ta paní umět nastavit a pořádně podržet , necukat .

Jana (Pá, 11. 6. 2021 - 15:06)

Ne,netrefi se,prirazi a ja citim kde je,to je jasne,musela jsem trosku niz s pipinkou,citila jsem jak trefuje pahorek ale kdyz jsem sla trosku niz tak prirazil a byl tam,ma teda pekne pero,spicate a porad mokre,je to krasne,vazne.

Erotoman (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Ahoj Jani, nechceš si psát? Napiš mi na [email protected]

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 12:07)

Ty máš vhodného velkého psa ? Nebo o tom chceš jen kecat ?

Jano (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Jakou rasu psa máš? Necháváš se lízat nebo ho necháš zasunout?

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 00:06)

Vždyť píše že jí to dělá její labrador .

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

To víš, začal si ho při čtení honit a vypnul mu mozek.

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 19:08)

Takových co o tom vědí hovno je hodně ale jen když rýpají a honí si ocasy .

Jana (St, 9. 6. 2021 - 10:06)

No mne se poprvé stalo ze jsem vylezla ze sprchy a muj labrador prosil o hracku co mu zajela pod postel,tak jsem naha se ohla a snazila se na tu hracku dosahnout a on mi zacal lizat pipinu,lekla jsem se a křičela fuj ale neprestal a ja nemohla vylezt prozoze mi do zad bodal sroub,tak jsem to lizani zacala vnimat az jsem se udelala,najednou odbehl a nez jsem vylezla tak byl zpet a uz na mne skocil a citila jsem jak se mi dobyva do pipinky,nekolik prirazu bylo vedle ale kdyz do mne zajel tak jsem zarvala,netusila jsem jake ma pero,prirazel dlouho a najednou prestal a ja cítila jak pulzuje a plni mne,myslela jsem ze neprestane strikat,opravdu jsem vic semena nikdy necitila,teklo to snad vsude a kdyz vyjel tak mne olizal a odbehl a takhle to dokazal jeste dvakrat nez se mi podarilo tolik roztahnout nohy az jsem sjela na bricho a nohy dala k sobe a konecne vylezla ven,tekli mi slzy a ten hajzlik mi jeste zacal olizovat tvar,ja vim ze mi prokazoval lasku,a od te doby mu dam kdykoli mi zajede cumakem mezi nohy,je to dost casto,zadny muz by to asi nedal a ja jsem spokojena.

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 00:05)

Má fena nebo kobyla taky mokrou kundu,když do ní vnikneš?

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 10:05)

To si piš .

Návštěvník (Ne, 9. 5. 2021 - 10:05)

A dá se u nás na tyto hrátky někam zajet?

Návštěvník (Ne, 9. 5. 2021 - 23:05)

V rámci agroturistiky určitě dá . Tady ti adresu nikdo nenapíše , to dá rozum . Musíš se zajímat na agro a je to individuální dohodou .

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 11:05)

jak sy tady-strana 3 a perverz a maž tam od paru email

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 00:05)

Nedá se napsat ani do mailu,protože jít se vyptávat na slepo,by byla asi sebevražda:)

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 10:05)

Je to na dohodě a o penězích jako dnes ostatně všechno .

Reklama

Přidat komentář