10268 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na U mě to byly rutinní
erekce při vyšetření je v určitých případech nutná, při zakřivení penisu se při erekci operuje, ta se navozuje nebo udržuje mechanickým drážděním. Nebylo by zcela od věci mít ereci i při běžném vyšetření v dospívání, z více důvodů, Kontrola, že není zakřivení, jistota, že erekce funguje, kontrola velikosti i možnosti přetahování předkožky, jestli vzadu neškrtí atd. Fakticky se vyšetřuje s erekcí jen v pár případech, čeká se spíš, že se pacient s obtížemi ozve sám. Jenže kluk v pubertě ty věci bude spíše tajit, stydí se, lékařské prostředí vč. vyšetření při erekci by mu to mohlo usnadnit, kdyby byl nějaký problém.
5. Květen 2021 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Myslím,že na hygienu je obřázka dobrá,ale honit čůráka je lepší s předkožkou.Předkožka při honění lépe jezdí po žaludu a žalud víc dráždí.
6. Květen 2021 - 8:56
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na další případ, když se problém
Přesně tak, souhlasím ... +1
7. Květen 2021 - 1:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Hm, (anonym)
Odpověď na Přesně tak, souhlasím ... +1
Jen kecy Stevenku.
7. Květen 2021 - 6:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč? Tony byl skvělý člověk
Domníváš se snad, že neobřezaný , maniodepresivní alkoholik s obscesívními sklony, který to dotáhl k údajné sebevraždě byl skvělý člověk?? ... Čím nebo jakou " "skvělostí" přispěl lidstvu?
7. Květen 2021 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Domníváš se snad, že
někteří nesouhlasí, ale o svém alkohosmu psal on sám, vč. konkrétních případů jako ta naražená a prasklá ledvina. Pokud jde o deprese či dnes se spíš mluví o bipolární poruše, tak byl to on, kdo vedl řeči, že by mu nevadilo, kdyby si ho ten koronavirus vzal, že tu dlouho žít nebude atd. Jak fakticky skončil nevíme, nevíme ani jestli skončil jeho život, nebo jen byl někam uklizen a nemůže psát. Skvělý byl, že tu zablokoval používání VPN a Toru, stále hrozil soudy a policií. Byl chudá, ale nebyl dobrák, byl to nemocný člověk nejen na těle, ale hlavně na duši. Bohužel neodbornými hloupými radami mohl dosti škodit matkám synů, co řešily akutní problém. A u svobodného muže je vážně podivný ten chorobný zájem o předkožky nezletilých, i když pomineme, co občas sám o sobě napsal, co ho rajcovalo, na jaké pláže chodil. Normální muž neřeší holé žaludy mladých kluků. Neodsuzuji ho, ale měl se léčit, mohl tu být dodnes, jeho úraz ledviny i ruky, obojí zcela zbytečné, způsobil si sám.
8. Květen 2021 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
tady se dosti zapomíná na téma. V českém kontextu jde hlavně o zdravotní aspekt, pár dospělých, co se nechají obřezat pro krásu nemá smysl řešit, daleko více je žen, co si nechají operovat kozy a nikdo taky tolik neřeší. Tady je navíc zdravotní přínos z hlediska hygieny. A u nemála mužů jsou nejrůznější potíže, kdy se tím trápí hodně dlouho, někdy i celý život. Něčí chorobná snaha boje proti obřízkám takovým lidem mohla výrazně uškodit.
8. Květen 2021 - 10:42
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Jen kecy Stevenku.
Tak si tomu nevěř, tvůj problém ... Já s dotyčným souhlasím.
8. Květen 2021 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
tady (anonym)
by už chtělo koho pohřbít, nechat ho být. A řešit věcné téma, tj. obřízka. Jak bylo psáno dříve, tady má řada mužů a chlapců problémy. Lékaři v naší zemi to řešit umí, ale v mnoha případech dochází k opomenutím, přístup vyřeší se samo časem. Nevyřeší se nic. Předkožka na konci je do určité míry užší zcela přirozeně, problém je, když to je moc, nebo tam chybí pružnost, užší místo se hůře roztahuje. U částečné obřízky někdy pak chybí ta samosvornost předkožky, ta i při malých změnách velikosti různě cestuje. Malé zvětšení, žalud zcela vyleze ven, pak se zas zmenší a žalud je krytý, někdy i téměř celý. I pro toto bývá lepší kompletní obřízka. Nezalézají nikam chlupy, kupodivu procedura a hojení bývají zpravidla dost méně bolestivé. Pokud jde o vlastní zákrok, tak bolestivost zažívá jen někdo, někdy to po zákroku téměř nebolí. Víc to bolí při dalších komplikacích, různě přirostlé nebo záněty ap. Zdravotní aspekt je zajímavý, dopad to má ještě větší na ženy. Dle bývalého a dnes zesnulého prim. Kohlíčka z Mariánských Lázní rakovina penisu se nevyskytuje v oblastech, kde se provádí u populace obřízka. Ještě větší význam to má ale pro ženy. I proto některé pak po muži chtějí, aby nosil předkožku aspoň trvale vzadu. Což byl případ i jistého člověka určitou dobu, aspoň co sám on psal. Než se chytil aktivismu a razil opak. Jenže nechávat předkožku vzadu jen tak může výrazně vadit. Pokud by stačilo jen stáhnout dozadu, tak by se celosvětově obřízka neprováděla, provádělo by se masově trvalé stažení dozadu, patrně u většího procenta populace než je nyní obřízka.
8. Květen 2021 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na by už chtělo koho pohřbít,
to tedy ne. já se musím zastat Mementa i Martina. Ten kdo není zpraven a není informován o problematice Obřízky,ten tady může pindat co chce, a je to k ničemu.
8. Květen 2021 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
ano (anonym)
Odpověď na to tedy ne. já se musím
na internetu je plno takových, co umí jen pindat nebo urážet. Když někdo uvede jasné argumenty, něco věcného, na to chybí odpověď. Takže reagují pseudoodpovědí a urážkou: to jsou kecy, pindy, nesmysl ap. Neuvedou nic věcného.
11. Květen 2021 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
Odpověď na na internetu je plno takových
Nesporně máš pravdu a přesně to zde dělal mistr triku Gin, na jasné argumenty reagoval nadávkami, osočováním ( tak např. osočoval lékaře pomocí manipulace jinými lékařskými doktrinami a autoritami ) vyhrožování a uzurpováním a dokonce si na to vytvořil svůj vlasní hanlivý slovnik, své pofiderní stránky “ pro kluky” a zastíral své vlastní choutky jejich negací... on se styděl je projevit otevřeně a kladně a tak zvolil daleko účinnější formu “boje” proti tomu, aby tak dosáhl svého ... a pravděpodobně takto bylo i vymýšleno jeho “uklizení” ... aby se v tom nikdo nešťoural
14. Květen 2021 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tady to fakt chcíplo, teď je jasné proč démoni napadající člověka byli vždy řazeni k džinům. Ten se tady pěkně vycajchňoval!
19. Květen 2021 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Jednoznačně obřízku všem doporučuji. Změnila mi osobní i sexuální život a co je nejlepší... penis mnohem lépe vypadá. Kdybych měl zhodnotit obřízku... Byla chyba, že jsem na ni nešel dřív. Strašná chyba. Jsem 4 týdny po operaci a nemůžu si stěžovat. Sex je mnohem příjemnější, než byl dřív. S ejakulací jsem problém neměl ani dřív, že bych byl brzo nebo pozdě, teď je to ale mnohem lepší... člověk si sám určí, kdy se udělá. Dokonalý. Sex mi přijde mnohem intenzivnější a příjemnější. Orgasmus je intenzivnější .
22. Květen 2021 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Pro Jan: haha, pěkná pohádka, ale je vidět, že pěkně kecáš. 4 týdny po operaci penis po obřízce určitě nevypadá lépe, ale ještě může být mírně oteklý, barevný, a jsou v něm rozpadlé zbytky stehů, žalud je podrážděný..mně se úplně celý oloupal a udělala se na něm nová kůže... bolí to.... O sexování si můžeš nechat maximálně tak zdát....nějaká úprava ejakulace po tak krátké době je taky nesmysl...a člověk si sám určí kdy se udělá? :-D:-D Takové řeči si nech někam do fóra o tantře apod. Určené je jen to, že ještě minimálně další dva týdny se neuděláš vůbec...a potom z toho průběhu - poprvé bez předkožky budeš vyděšenej.... Jsem jednoznačně pro obřízku, pokud je pro to sebemenší medicínská indikace....ale takové nereálné a nesmyslné kecy co píšeš, pouze nahrávaly na smeč Tonymu a všem protiobřízkovým křiklounům....
25. Květen 2021 - 3:26
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Tady to fakt chcíplo, teď je
A co chceš jako řešit? Nebo se jen bavit ... provokovat, nebo jako co? A Vlasa z Jirkova už nech laskavě na pokoji ... život jde dál, a klidně i bez jeho přednášek.
25. Květen 2021 - 3:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
A to nemluvím o tom, že hodně dalších měsíců budeš řešit zatvrdliny v operačních jizvách, mohou se objevit zatvrdlé bulky v místech přerušených větších žil v podkoží těla penisu atd ..možná budeš muset ještě dalším drobným estetickým zákrokem řešit vzhled zbytků uzdičky apod .. teprve po několika letech si řekneš, že "penis vypadá líp"... to je prostě realita a ne ty tvoje báje....A to jsem úplně zdravý, vše se mi hojí rychle, bez komplikací a obřízku jsem měl po dvacítce......ale tohle je právě ta osvěta, kterou měl Tony místo toho řvaní a vztekání dělat....
25. Květen 2021 - 3:45
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na A to nemluvím o tom, že hodně
Tony to trošku blbě pochopil a chápal ... Ač byl vzdělaný, ale byl zaslepen nesmyslným aktivismem ... a to je už problém hned z podstaty. Kdyby se vysral na nějakou osvětu, tak by byl dobrý reálný diagnostik a rozhodovač co jak s obřízkou. Pokud je někdo AKTIVISTA tak to je konečná ... to nemá smysl ním cokoliv řešit. A to obecně na jakákoliv témata. Aktivisti jsou prostě čuráci bez reálného vidění ... ač to třebas myslí v základu dobře. Pokud má člověk jiného člověka k něčemu přesvědčit, tak musí být REALISTA se všemi pohledy ... a né nějaký podělaný AKTIVISTA s pouhým 1 viděním na problém.
25. Květen 2021 - 4:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Tady diskuse úplně upadla, pořád se tady omývá ten Tony, nebo se tady vzájemně uživatelé osočují, to není konstruktivní diskuze o výhodách a nevýhodách circumcize.
25. Květen 2021 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý den, nemáte někdo kontakt na dobrého doktora v Praze, který by udělal obřízku na přání. Synovi (13) byla doporučená, má moc dlouhou předkožku, takový chobot, navíc je to úzké, přetáhnout dozadu to jde, ale tam to dost škrtí a bolí. Na urologii někde jsem s tím byla, ale chtěli dělat jen částečnou obřízku. Když už na to kluk musí, tak bych chtěla, aby to měl komplet, zcela odkrytý žalud. Navíc jsem i četla, že u té částečné se to někdy zajizví, pak je třeba druhá operace a taky to víc bolí. Mně se celkem líbí, když muž má stále odkrytý žalud, kvůli tomu bych syna obřezávat nenechala, ale když už na zákrok stejně musí, tak proč to neudělat, jak to bude nejlepší. Se synem jsem sama, pochopila jsem, že pokud to budu chtít na přání, asi si budu muset to platit sama. Nevíte, jaké jsou ceny? Přeci jen peněz tolik nemáme, bídu sice ne, ale taky si nemůžeme dovolit, co bysme chtěli.
13. Červen 2021 - 10:08
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Dobrý den, nemáte někdo
To proplácí Pojišt'ovna .... ostatní je dle domluvy s doktorem, operatérem. Částečná se nedoporučuje už dávno ... Dr. Umer Said Čumpelíkova 1764/2, Praha Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.
13. Červen 2021 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dobrý den, nemáte někdo
Slyšet ve 13 ze mi to doporucujou tak bych byl proti, a rict mi ze na to musím tak bych asi nebyl nadseny. tenkrát jsem se toho bál, a nechtel mít odkryty zalud, takže jsem tajil to ze tim mám problémy. Být ve stejne situaci dneska tak bych do toho sel a nechal si v kazdym pripade udelat uplnou, castecna pry neni nic moc. Take se mi vice libi kdyz je zalud zcela odkryty, ale jen tak do toho uz asi nepujdu. Zalezi i na jeho nazoru jestli mu to nebude vadit...
19. Červen 2021 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Odpověď na To proplácí Pojišt'ovna ....
děkuji za doporučení, pan doktor tam už nepůsobí, je tam jiný, ale jen jeden den v týdnu. Kontaktovala jsem ho telefonicky tam, děti nedělá, ale někam mě nasměroval, určitou konzultaci mi poskytl.
19. Červen 2021 - 13:48
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tak aspoň že tak ... :-) Nevím kde všude ten Umer lítá ... on působí ve vícero městech. Tak to je fajn že vás někam nasměroval ... on je Umer vyhlášená kapacita, takže doporučil jistě dobrého kolegu. (u nás v Mariánkách jezdili za ním pacienti i až z Prahy, měl jsem Pražáka na pokoji)
20. Červen 2021 - 0:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Cynik - realista (anonym)
Odpověď na Tak aspoň že tak ... :-)
Úchyl a kripl na hlavu Steve opět v akci.
20. Červen 2021 - 0:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na děkuji za doporučení, pan
a jak to syn bral kdyz se dovedel ze by na to asi mel jit? Rovnou souhlasil nebo to bral Jako nutné zlo, a nebo je mu to jedno? Vase prani je aby to mel uplne, co na to rika on?
20. Červen 2021 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Odpověď na a jak to syn bral kdyz se
tak jemu to hlavně vysvětlili doktoři, ale i sám chápe, že zákrok bude třeba. Když se mu předkožka zasekne vzadu a nejde zpátky, toho se docela bojí a bolí ho to. Naučila jsem se mu ji vrátit zpět, takže si ji přetahovat zpět smí jen když jsem doma. A potom v době, aby se nemuselo na noční pohotovost, ale ráno do nemocnice. Kdo má syna s podobným problémem, když se to zasekne vzadu a žalud oteče, tak se musí chytit do dlaně a pomalým tlakem, který se postupně zvyšuje se z něj ta krev vymačká. není pak tak nafouklý jako při erekci a předkožka zpět už dát jde. On to sám neumí, mě to ukázali a zvládám to.
20. Červen 2021 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Odpověď na Dobrý den, nemáte někdo
Dobrý den, vím, že hledáte v Praze. Pokud byste ale tento požadavek změnili, mohu vřele doporučit kliniku ve slovenském Trenčíně, Dr. Sokol .
20. Červen 2021 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na tak jemu to hlavně vysvětlili
To jsou tedy veci. Takze pro nej to bude spis vysvobozeni, jinak aby se bal si s nim hrat. A on to chce uplne nebo castecne?
25. Červen 2021 - 1:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Ahoj už asi měsíc jsem spozoroval že mi nejde stáhnout předkožka jak v klidovém stavu nebo i v erekci myslíte že je to dobře?? No ale já se to bojím říct rodičům aby jsme nešli k doktorovi ale včera na plavecaku když jsem tam byl s tátou jsem si všiml že má obřízku a on mi řekl naco koukám a já jsme mu řek že na jeho obřízku a ona aha ale on se podíval na můj penis a už asi tušil že není něco v pořádku. No a když jsem večer přijeli domu šly jsme se vykoupat šel první táta a pak já no a táta zamnou přišel do vany a řekl ať mu ukážu jak si ho meji no tak jsme to udělal a on na mě kdy jsi mi chtěl říct že ti nejde stáhnout předkožka s tím můžeš mít problémy a já jsme neřekl nic no a teď mi řekl že půjde semnou k doktorovi jen já a on mámu z toho vynecháme ale já k tomu doktorovi nechci co mám dělat je mi 16.
3. Červenec 2021 - 8:42

Stránky

Přidat komentář