Reklama

Dcera a vibrátor

Láďa (St, 24. 11. 2021 - 22:11)

Co by jí povídali?? Takových už tam měli .......
Nic nezákonného nebo nelegálního v tom nehledejte.

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 16:11)

Ty nejsi okurka ale vokurka

Lucka (Ne, 14. 11. 2021 - 16:11)

Co by povídaliy, nic ať si holka užívá rozkoše. Není nic krásnějšího.

Fotrtrtr (Čt, 13. 5. 2021 - 11:05)

Moja cera má tydrátor, páč si s nim tyká.

Jozo (Čt, 6. 5. 2021 - 03:05)

Dcerka mala vibrator od 14.

Návštěvník (Čt, 13. 5. 2021 - 08:05)

Díval ses co s ním robí?

Jozo (Pá, 14. 5. 2021 - 05:05)

Co bi snim robila. Strka ho do picki. Dceru pritom nespehuju. Ale casto ji slicham.

Nikol (St, 5. 5. 2021 - 14:05)

Ještě doplním, že jsem se o tom jednou bavila se současným přítelem se kterým žuju 2 roky a ten mi řekl, že kdybych byla panna, tak by si myslel, že jsem nějaká divná a nikdy o mě nikdo nestál.

Otec (St, 5. 5. 2021 - 04:05)

U dcery jsem nasel mezi pradlem schovaniho robertka. Trosku me to udivilo ze ho ma a kdeho vzala, ale nijak jsem to neresil. Dcera ma 13 let a myslim si ze jeto proni este brzo ale jsem stim snirenej ze ho ma. Jen me dost udivila velikost robertka. Divim se neco tak macateho do ni vleze. Jsem stim smirenej ze ho pouziva. Nema smysl ji to zakazovat. Sama vy co je proni dobry. Jen me mrzi, ze ho pouziva tak vbskem veku a ne as bude trosku starsi. Ale stim nic nenadelam.

Z (Čt, 13. 5. 2021 - 11:05)

Z

Vlastina (St, 5. 5. 2021 - 04:05)

No to je moc brzo ve třinácti a vibrátor. Dcera má 14 a poštěváčkovi nedá pokoj, uspokojuje se snad pořád. Ale najít u ní robertka, tak to nevím co bych dělala. Doufám že jí ještě dlouho budou stačit prstíky.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Za mě tedy je u 14 leté holky mnohem lepší najít vibrator než poloprazdnou krabičku kondomů, případně objevit v koši ty už použité...

Otec (St, 5. 5. 2021 - 05:05)

Jsem take toho nazoru ze je to brzo. Ale nemohu ji preci za to vynadat ze ho ma a pouziva ho. Prome jako pro otce jeto dost divni pocit, ale musim se stim nejak smirit. Raci na to moc nemyslim.co snim provadi.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Nic proti,ale podle tvé gramatiky ti bude taky 13

Vlastina (St, 5. 5. 2021 - 06:05)

V tom věku už holky nejsou žádná neviňátka. Vím to podle sebe. Pokud má dcera vibrátor, tak už si to tam pěkně zpracovává. Zkoumá a všechno zkouší, zajíždí si do hloubky, zjišťuje, co jí dělá nejlíp. Pořádně se trápí a přímo mučí tu svou kundičku. Odměnou jí je neskutečná rozkoš.

Otec (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Kdyby se jen prstila byl bych klidnejsi. To bych chapal. Prsty by vjejim veku byly lepsi. Ale preci jen. Ta predstava v me hlave me trosku strasi. Jak si tam toho robertka strka a rajcuje snim. Obavam se ze uz asi nebude panna. Zajimalo by me kdeho vzala. Vyzvidat nechci. To ze prozkoumava sve telo co se ji libi a vrusuje chapu, ja nebyl jini, ale ta predstava ze ma v kundicce robertka a kmita snim. Raci na to nemyslet.

Kamila (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

Udivuje mě ten vibrátor u třináctileté. Naprostá většina děvčat chce zůstat, jak to říct, pannou až do doby, kdy jí to prvně udělá mládenec. Tedy aby viděl, že on je ten první. Mohou být jistě výjimky.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Normální. Na panenství si nehraju, když jsem měla prvního kluka, tak jsem se nechala rychle odpanit od souseda, moc dobrého kamaráda, stejně starého. Nechtěla jsem při prvním sexu s mým klukem být za blbku.

Jana (Čt, 6. 5. 2021 - 16:05)

Proč udivuje? Já ho měla taky a s kamarádkou jsme se s ním hodně vydováděly. A odpanily jsme se navzájem.

Nikol (St, 5. 5. 2021 - 14:05)

Bylo mi už skoro 14 a měla jsem taky vibrátor ale odpanit jsem se nechala od kamaráda, když jsme zkoušeli, jak se co dělá a on ho do mě narval a bylo. Hrát si na nějaké panenství je blbost. Měla jsem dost kluků a nikoho to nezajímalo. Na zábavě jsem měla i dva a na fesťáku jsem je nepočítala. Šlo vždy jen o šukačku a ne o starost s nějakým panenstvím.

Reklama

Přidat komentář