Reklama

Pregabalin,Pragiola,Lyrica

Anony (Ne, 9. 5. 2021 - 17:05)

Neumim si představit brát 3x denně beru 1 a je mně pekně hnusně ,a jde potom nějakým rozným zpúsobem vysadit děkuji

Anonym (Čt, 6. 5. 2021 - 07:05)

A vy jste brala pregabalgin a sedl vambyly jste spokojený

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 00:05)

Doktor mi říkal, že budeme zkoušet tak dlouho, dokud mi léčba nesedne. Měla jsem i před tím u jiného, soukromého doktora nějaká antidepresiva, ale fungovalo mi to opačně, začala jsem být depresivní a měla jsem po nich pomalý tep. Proto jsem šla raději k psychiatrovi do nemocnice a s ním už byla skvělá domluva. Nechápal, proč mi soukromý psychiatr napsal silná antidepresiva, když žádné deprese jsem neměla.

Anonym (Čt, 6. 5. 2021 - 06:05)

Takze pregabalgin berete bez antidepresiv

Anonym (St, 5. 5. 2021 - 15:05)

Od června 2020 mám tyto obtíže a je.to snad čím dál horši myslim že uži ta antidepresiva muselaa zabrat a ted nevim jestli mně neni zase špatne z nasazení pregabalinu je to pomalu rok už jsem zoufalá

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 00:05)

Teď jsem si přečetla příbalový leták toho Citalec 20 a nějak nechápu, proč Vám ho napsali. Ten je na depresi, panickou ataku nebo na obs.komp. poruchu. Nic takového snad nemáte.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

To se vám nedivím. Mám občas také pálení na prsou, až jsem myslela, že mám infarkt, než jsem si zvykla, ale je to od páteře. Mně se nezdá, že vám dali takovou dávku Pregabalinu najednou a nárazově. To bych ani nedošla do práce. Motala se mi po něm strašně hlava, hučelo v hlavě. Jediná rada je, poradit se s psychiatrem. Nebo si od praktika nechat napsat Neurol a vyzkoušet, jestli bude na problémy lepší.

Anonym (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

A Vy prosim užíváte pregabalin a popřípadě jak jste spokojena a kdy začal zabirat děkuji

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 00:05)

Měla jsem zdravotní problém, ze kterého jsem se nemohla psychicky vzpamatovat. Začala jsem se nervovat a trápily mě úzkosti, pak strach z lidí, panické ataky. Tak jsem šla na psychiatrii, tam mi napsal Neurol při potížích a na noc 75 mg Pregabalinu. Po 7 až 10 dnech, až si tělo zvykne, jsem měla začít brát i ráno 75 mg. Ale to jsem nezvládala, měla jsem v práci závratě, strašně se mi motala hlava a z toho mi bylo psychicky ješte hůř. Tak jsem po domluvě s doktorem zůstala u 75 mg na noc. Myslím, že mi zabral rychle, ale je pravda, že v tý době jsem brala i 0,5 mg Neurolu, tak ten mi určitě pomohl také. To dávkování mi u vás přijde zbytečně rychlé a je toho moc. Myslím, že byste své potíže měla říct lékaři.

Anonym (Čt, 6. 5. 2021 - 06:05)

A ten neurol jste potom vysadila

Anonym (St, 5. 5. 2021 - 15:05)

Lékaři tvrdí že to mám psychosomatické tak proto nasadili pregabalin 3 den beru pregabalin 75mg 1x denně k tomu 20 mg citalecu ale mám pocit že je to horší

Anonym (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

Múžu se zeptat za jak dlouho ten pregabalin asi zabere a.odezni ty nežádoucí účinky

Anonym (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Naordinoval mně to psychiatr že mám brát3x denné 75mg tak nevim co mam dělat

Steve (Čt, 6. 5. 2021 - 01:05)

Brát to tak ... :-) Na zdejší řeči, a nedejbože všeljaké doporučující změny zdejších radilů nedejte - V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ !

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 01:05)

Steve, všiml sis kouzelné věty "Myslím, že byste své potíže měla říct lékaři"?

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Tak on tě zná, tak to tak ber. Jestli se ti po tom nedělá blbě, tak to zkus vydržet, až se účinek dostaví. Ten by měl být poměrně rychlý.

Anonym (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Takže mysliš že pálení na prsou a chvéní ustoupí až zaberou prášky už trpim od roku 2020 červen nevím co stím a od února citalrx 20 1x denné

Anonym (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Takže mysliš že pálení na prsou a chvéní ustoupí až zaberou prášky už trpim od roku 2020 červen nevím co stím a od února citalrx 20 1x denné

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 14:05)

Já přesně nevím, proč by pálení na prsou mělo mít něco společného s psychikou. To spíš krční páteř. Jakou máte diagnózu?

Anonym (Po, 3. 5. 2021 - 18:05)

Užívám citalec 20mg od února ateď přidán pregabalgin 75-75-75-nevim jestli je to dobře zvolený pomalu každý den ataky nevim jestli citalec 20 stačí

Reklama

Přidat komentář