Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

To je u buziků standart.Zítra by mělo být počasí na šaty tak si užiješ,co?Korkáče a šaty to je něco pro tebe :-))

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 08:05)

A jaký šaty nosíš?Nebo máš nějaký jarní kostýmek?:-))

korkoklub - kluk (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

Proč bych si měl k tomu oblékat šaty, anebo kostýmček? Nemohu si obléct třeba kalhoty, anebo kraťasy?

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 09:05)

No nedělej že si neoblékaš šaty stejně jako tak legíny....A protože by mělo být zítra hezky tak bys místo legín vytáhnul šaty...To je to co tě v kombinaci s korkáči přeci přivádí k vrcholu uspokojení.

Jana (Pá, 7. 5. 2021 - 15:05)

A taky z toho máš nirvánu?

korkoklub - kluk (St, 5. 5. 2021 - 21:05)

Rád bych četl o tom, jak co kdy a proč cítí. Jak ty ženy obdivují takové muže...

Jana (St, 5. 5. 2021 - 21:05)

A ty jsi muž?Muži přeci nenosí legíny....Tedy pokud jsou trošku normální.

korkoklub - kluk (Pá, 7. 5. 2021 - 22:05)

Mně je šumafuk co nosí muži, anebo ženy. Podstatní jsou dřevákokorkobosonohochodila.

Jana (St, 5. 5. 2021 - 20:05)

No máš Jirko pravdu.A ty nosíš legíny???

Monika (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Čtu tady různorodé příspěvky o korkáčích. Uvědomte si, že chodidla jsou velmi citlivé a nošení korkáčů je vcelku i příjemná záležitost. Můj muž nosí už roky speciální ortopedické vložky v botech vyrobené na zakázku, aby cítil tlačení na klenbu chodidla. Má to tak rád a má je v każdych botech. Pro úplnost korkáče nosíme taky oba.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Tak to jsi Jirko napsal moc hezky.

Jana (St, 5. 5. 2021 - 10:05)

Na każdý příspěvek tady prakticky ihned reaguješ, tak si myslím, že budeš ještě větší uchylák než my s korkáčkama tady dohromady, kteří se za to nestydíme a otevřeně se bavíme.

korkoklub - kluk (St, 5. 5. 2021 - 20:05)

Škoda, že je velmi málo žen s oblibou na mužské dřevákokorkobosonohochodidla... a škoda, že už když se jedna konečně najde, tak se nechce dopodrobna rozepsat o svoji vášni...

Jana (St, 5. 5. 2021 - 21:05)

Tak ono celkem stačí že podrobnostma nešetříš ty.

korkoklub - kluk (St, 5. 5. 2021 - 20:05)

I tak mám rád dřevákokorkonohobosáchodidla. Ale to on nepochopí. Nechápu však, proč tu vůbec diskutuje s námi. Vždyť, když není jedním z nás, tak ať jde tam, mezi své, kde bude šťastný. Zde bude zbytečně trpět ...

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 13:05)

Jirko,nečil se.Natáhni legíny,vezmi korkáče ať buzny vidí ty tvoje chodidla a máš klid.

Jana (Po, 3. 5. 2021 - 10:05)

Když bych byla široko daleko s korkáči osamocená, tak bych se snažila svoji úchylku utajit a vůbec se neprojevovat a nevybočoval z řady, vždyť korkáče nosí také mnoho jiných. Jenže s korkáči doma přítel, plno známých a přátel s korkáči a v neposlední řadě mnoho kolegyň a kolegů v práci, také celý den s korkáči na nohou. Není možné to proto utajit, prakticky z pohledů a chování poznáte, jak to s korkáči na nohou máte. Tak proč tajit svůj vnitřní svět, když mnozí jsou na tom obdobně. Je to pro některé prostě jejich svět. Že se to tady některým nelíbí je mi absolutně jedno, korkáčky jsou moje potěšení a nemám problém se o tomto s nikým bavit. Je dost těch, které toto téma zajímá a tady to beru jako zpestření svého korkáčového života.

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 10:05)

Jirko,tak to ses hned při pondělku rozepsal.

korkoklub - kluk (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Nyní si představte: Krásné dlouhé mužské chodidlo ... až tak dlouhé, že korkáče musí popsat velmi dlouhou dráhu, až se setká s patou a Plesk o ni! Není to úžasné?

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

A hlavně když má na sobě dotyčný šaty,co?

Reklama

Přidat komentář