Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tom (St, 5. 5. 2021 - 10:05)

Ahoj Kristýno přeju ti pěkný den. To co píšeš je opravdu trošku jiné čůrání. Jak dnes čůráš a kdy bylo naposled to druhé? Užívej si den

Voyeur (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

To není klasická moč,to je, že se uděláš a vystříkne z tebe tento laskyplný proud. To některé holky tak někdy mají a je to super.

Ivan L. (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

Klárko, nejradši bych te objal a udělal se u tebe je jedno kam ,třeba jen do dlaně když jsi zadaná, ale chtěl bych tě vidět čůrat aspoň jednou. Já už z tebe tady blázním .Já závidím Ondrovi ,že tě potkal a že si jen voláte nebo píšete. Já tě musím aspoň vidět. A přijedu kamkoliv . Tam k Turnovu nebo na chalupu a jen tě vidět. Já už z tebe nemůžu. Prosím,Klárko.

Lucka (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Klárko,to je tak krásný. On je Libor pro tebe vším a tys potřebovala to že sebe dostat ten stress z celého dne. Pa.

Anna (St, 5. 5. 2021 - 11:05)

Lucinko, miláčku

Mirek (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Krásný a já jsem z tebe ulítlej.

Ida (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Pro tebe Klárko také ode mne posílení pro celou rodinu. Dobrou noc přeju nebo dobré ráno.

Kristýna (Út, 4. 5. 2021 - 21:05)

Klárko dobrou noc. Myslela jsem na tebe celý den,abyste se měli dobře.

Šišmiš (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Ok Klárko, zítra bude líp.

Klára (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Už jsme konečně doma asi hoďku a to byl náročný den. Ještě jsem jednou čůrala u auta do trávy, ale teď je podstatný, že mamča má nález zase o něco menší, ale je tam ještě a zítra budou výsledky krve a další do týdne. Ale je to na dobré cestě. Uf. Musím to zpracovat a děkuji za podporu. Večer dáme si relax a saunu a já se ozvu zítra.

Simona (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Tak jsem moc ráda, že jste to zvládly a že budou zítra další snad dobré zprávy. Krásnou dobrou noc v pelíšku.

Mirek (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Krásný čůrání a jeste dobré zprávy...

Zuzka (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Ok,bude to dobrý. Klidný večer vám domů.

Pavlína (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Klárko jsem ráda za pozitivní informace. Odpočiňte si s maminkou.

Klára (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Dnes to je dlouhý. Mamku si vzali a ještě čeká na výsledky. Tak jsem ji koupila pití a něco k jídlu a jsem venku. Jo, čůrala jsem už dvakrát, ale nemám na to o tom psát náladu moc. Poprvé tady u auta a po kafi to šlo z pipinky hodně rychle, podruhý v nemocnici, když jsem nesla mamče jídlo a tak jsem to riskla na WC, ale hezky jen přikrčená v podřepu a s pipinkou z výšky a trefila jsem se a všechno vyčůrala . A teď se asi vyčůrám znovu tady u auta. Je to nekonečný. Tak se ozvu večer. Aspoň krátce. Zítra bude líp snad. Ještě ,že tu není Niki. ta by se nudila.

Filip (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Klárko, v pohodě. Dnes jsem nečekaně sledoval holku jak šla čůrat a za strom a hned to z ní teklo jak vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Měla taky větší čůrání, protože to šlo dlouho než se vyčůrala. Nevšimla si mě asi a jestli ano, tak jí to bylo jedno. Holka tak v tvým věku.

Ivan .L (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Klárko neboj, to bude všechno dobrý. A moc krásně jsi čůrala...

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 11:05)

Klára už někde asi čůrá, to by nevydržela tak dlouho a jestli tam má Nikolu tak ta musí taky. Tak to budou dvě louže někde u auta a asi větší.

Kristýna (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

No a tak se vyčůrá. Já bych byla napjatá a čůrala bych určitě už víc než jednou.

Majka (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Já když jsem napjatá tak taky chodím často a chce se mi a ani moc to nejde ,ale potřebuju stejně furt a to je psychika. Snad ji to dobře dopadne.

Reklama

Přidat komentář